Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 2x ten sam temat 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Sty 2011, o 20:10
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post 2x ten sam temat
Poprzedni temat zostal usuniety, pewnie dlatego ze mialem racje, coz wladza nie lubi sprzeciu.
Ponawiam

Zauwazylem blad nastepujacy - osoby od mutow(knebli). Sa oni zdecydowanie osobami blednie obsadzonymi. Kneble po czasie nieokreslonym wg ich widzimisie sa nienamiejscu. Tak samo powody knebli, nie raz i nie dwa bylem(bylismy?) swiadkami sytuacji w ktorej osoby dostaja muty za slowa "kur...". Wg mnie i calego normalnego, nowoczesnego spoleczenstwa nie jest ani wulgaryzmem ani stwierdzeniem obrazliwym. Ponadto prosze mi wytlumaczyc taka sytuacje: za brak jakiejkolwiek ortografii nie ma knebli wiec idac tym tokiem myslenia za slowa typu krowa czy [ciach] tez nie powinno byc zadnech kar, bo to bledy ortograficzne. Uprzejmie prosze o rozjasnienie mi co wolno a czego nie, i kiedy jest tzw recydywa.

*Zuoo - Nie używamy wulgaryzmów na forum


27 Lut 2011, o 15:11
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2010, o 14:54
Posty: 1213
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: 2x ten sam temat
kageyoshi - temat nie został usunięty specjalnie, pomyliłem się, przepraszam.

A teraz do rzeczy:

Na czacie za słowa typu: chu... hu... kur... pierd..., będą przyznawane kneble tak jak za normalne pełne wulgaryzmy, aby gracze nie myśleli, że system knebli da się obejść tak łatwo.

ps Osoby, które mają odpowiednie uprawnienia, są dobrze obsadzonymi ludźmi, zapewniam Cię.

_________________
Image - by Xarxas


27 Lut 2011, o 15:19
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2010, o 14:42
Posty: 557
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Post Re: 2x ten sam temat
@Zuoo
chyba niepotrzebnie ocenzurowane, bo to tyczyło sie tematu a nie przekleństwo jako przekleństwo samo w sobie :)

@topic
osoby są odpowiednie, dbają o czystość na forum. Bo gdyby nie to to jakis 8=latek bluzgałby ile tylko mozna, bo kim to on nie jest przez internet. Co do ortografii tez dawałbym kneble (sam popełniam sporo błędów ), ale gdy człowiek się śpieszy, lub pomyli (człowiek to człowiek, błędy popełnia i te ortograficzne też) to żeby knebla za to. Zniechęciłoby to dużo osób to gry, a nie to jest na celu.

_________________
JagleVooDoo 77lvl
JagleŁuk 44lvl - only PvP
JagleDrut 65lvl - nadchodząca nadzieja


practitioner - Krav Maga - cały czas rosnę


27 Lut 2011, o 15:45
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: 2x ten sam temat
@kageyoshi
Widze ze pijesz do knebla, ktory otrzymales ode mnie. Powod, dla ktorego go otrzymales wyjasnil Ci juz Ersar, natomiast otrzymales go z opoznieniem, poniewaz musialam na chwile wyskoczyc do sklepu i dopiero po powrocie przejrzalam czat (nie trwalo to dluzej niz okolo 5-10 minut). Natomiast Twoje pozniejsze zachowanie jak najbardziej mnie utrwalilo w przekonaniu, ze knebel byl jak najbardziej sluszny.

Jesli chodzi o moje uprawnienia, to zapewniam, ze na range moderatora sobie dlugo i ciezko zapracowywalam zarowno na forum jak i w grze.

Na przyszlosc nie interesuje mnie czy piszac np. "kur.." ktos mial na mysli "kurka", czy wulgaryzm. Jesli uznam w mojej subiektywnej opinii, ze slowo to moze zostac odebrane jako wulgaryzm, to stawiam knebla i nie wdaje sie w dyskusje.


27 Lut 2011, o 16:24
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Sty 2011, o 20:10
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: 2x ten sam temat
I wlasnie o to mi chodzilo. Czy uznajemy zasady przyjete przez ogol spoleczenstwa czy przez wasze subiektyne opinie.

I wg mnie za ortografie tez powinny byc kneble, czlowiek moze sie spieszyc ale kto normalny pisze "że" przez rz...


27 Lut 2011, o 20:48
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: 2x ten sam temat
Ja dostosowuje sie do zasad, ktore obowiazuja w naszej grze. Niestety podane wczesniej przyklady byly, sa, i beda uwazane u nas na rowni z jawnymi wulgaryzmami, bo nas nie obchodzi co autor mogl miec na mysli tylko jaki skutek to wywolalo. Chcemy w grze utrzymac przyjemny klimat, a wulgaryzmy zamaskowane czy tez nie, go psuja. Kageyoshi ladnie Cie prosze bys sie dostosowal do panujacych tu warunkow i wierze, ze zrozumiesz ich sens i bedziesz mogl dalej cieszyc sie gra.


27 Lut 2011, o 21:09
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2011, o 18:08
Posty: 20
Miejscowość: Płock
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: 2x ten sam temat
kageyoshi - Ale co ty przyrównujesz błąd ortograficzny do Wulgaryzmów jak byś napisał "Smato" Drziwko" to i tak byś zapewne dostał knebla bo to jest bluźnierstwo ale z błędem.

_________________
Hmmm..


27 Lut 2011, o 21:21
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 13 Sty 2011, o 20:10
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: 2x ten sam temat
Ale Ovis to byloby pewnie za obraze a nie wulgaryzm a to tez dwie rozne rzeczy

Zreszta topik do zamkniecia


27 Lut 2011, o 23:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 200 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron