Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Tresura 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013, o 19:56
Posty: 11
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Daemonium
Post Tresura
Serwer: S1
Nazwa postaci: Daemonium
Czas: 14:04
Opis:
Witam!

Chciał bym się dowiedzieć dlaczego nie mogę wybrać opcji http://scr.hu/1mop/90r3w
tu zaznaczyłem której, ponieważ osiągnąłem wymagany poziom postaci a to dalej nie działa :?:

_________________
S1 :
Daemonium


24 Kwi 2014, o 14:06
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Tresura
nie możesz tego wziąć bo to dialog do DQ, który będzie dostępny wraz z nowym lasem koldów - obecnie jest to testowane na s0


24 Kwi 2014, o 14:47
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Post Re: Tresura
@Heavenmaker

Będzie trochę nie na temat, ale mam pytanie: jeśli expienie peta będzie DQ to jak rozumiem następne zlecenie będzie można wziąć za 24h. Zatem gracz stanie przed dylematem: podexpić peta, czy wziąć zlecenie na kasę. Nie rozważylibyście innego rozwiązania tych ograniczeń, w taki sposób, by można był w ciągu 24h wziąć raz zlecenie na kasę i raz zlecenie na poexpienie zwierzaka. Może zmniejszyło by to ilość "staczy" pod Kemenak, a na pewno byłoby to pewną odskocznią od ciągłego nękania bossów. Pozwoliłoby pograć sobie z 1,5 godzinki, bez czekania na ekipę na bossa, lub szukania kogoś na pvp.


24 Kwi 2014, o 15:03
Profil
Inżynier
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lut 2012, o 12:04
Posty: 1452
Podziękowano: 112 razy
Otrzymanych podziękowań: 357 razy
Nick w grze: Zojah
Post Re: Tresura
DQ nie wykluczają normalnych zleceń. Ponadto było już na forum wspominane, że pracuje się nad rozwiązaniem, gdzie czas tego zlecenia liczony byłby na peta, nie na gracza - czy tak się ostatecznie uda, tego jeszcze nie wiem, tak czy siak, uspokajam, że brany jest jak najbardziej pod uwagę fakt istnienia 24h zlec na kasę ;)

_________________
pozdrowienia z s7, eu i s5
Kidda (mała mo), MarysQ vel Kidda (dru 120)
Zojah zwana Zośką (ryc z s5)


24 Kwi 2014, o 15:06
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2011, o 03:07
Posty: 1229
Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 463 razy
Nick w grze: Gildartz
Post Re: Tresura
Niby laczego stanie przed dylematem? Przecież to dane DQ możesz brać raz na dobę, a jeżeli są różne DQ, to bierzesz ich, ile dusza zapragnie. Tym bardziej, że DQ nie mają związku ze zleceniami. Daily Quest o Daily Quest, a zlecenia to zlecenia. Tak samo jak w Beirn jednego dnia można zrobić Sokolniczkę, Łzy Harpii, DQ od Staska i inne, tyle że każde z nich da się robić raz na dobę, a nie, że jedno z nich tylko masz do wyboru. Całkiem nie zrozumiałeś zasady działania DQ. :) Poza tym DQ planują przypisać - tak pisał HM, ale nie wiadomo, czy się to udało - do peta, nie do gracza, więc gracz by mógł to DQ robić kilka razy dziennie, tyle że za każdym razem z innym petem.

Więc, reasumując, DQ XYZ robisz raz na dobę, ale nie stoi na przeszkodzie nic, by zrobić tego samego dnia DQ ABC, DEF i GHI, a do tego jeszcze zlecenie na kasę. :)

@Edit
Smuteczek, Kidzia mnie wyprzedziła. :(

_________________
Image
Image
Image


24 Kwi 2014, o 15:08
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2012, o 21:22
Posty: 96
Miejscowość: Oxenfurt
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Post Re: Tresura
@Kidda, @Gildartz
Ze względu na mały lvl nie brałem jeszcze DQ i nie znałem tych rozwiązań. Dziękuję za wyjaśnienia.


24 Kwi 2014, o 15:14
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2013, o 19:56
Posty: 11
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Daemonium
Post Re: Tresura
ok dzieki za wyjaśnienie

Temat do zamknięcia

_________________
S1 :
Daemonium


24 Kwi 2014, o 19:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 210 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron