Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Kwi 2014, o 11:20
Posty: 17
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: PunisherI
Post Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Witam. Doświadczyłem w tej grze tego że układami można zdziałać wszystko.Jakiś czas temu dokładnie to będzie 2 tyg. Dedłem gracza na red polu po czym napisał do mnie http://scr.hu/1fgg/vh82r http://scr.hu/1fgg/vzwlr te 2 ssy były zgłoszone na suport. Odpowiedz była taka że gracz został ukarany i zamykają temat. Skoro został ukarany za grozby są bany na tydz albo nawet na miesiąc. Gracz ten nie został ukarany zgodnie z regulaminem dlatego że nadal sobie grał mimo tego co mi pisał.Rodzi się pytanie na co jest ten regulamin? Pisałem kiedyś na G czacie po tym jak rebiss nazwała mnie sługusem ..a to suka'' dostałem za to bana na tydz za to że ją tak nazwałem ale nie było brane pod uwagę to ze to Ona mnie sprowokowała. Raz też znam przypadek tego że gracz wyzywał w gildii rodziców innego gracza zostało to zgłoszone to odpowiedz była taka że ..ich to nie interesuje na co pozwala kanclerz gildii pisać na własnym czacie. Ha ha no dosłownie jaja brzydko pisząc. To Oni uważają się za lepszych od Nas? Nas wolno obrazić i Nasze rodziny tak? Troszkę się rozpisałem bo miałem bardziej na myśli to że pózniej napisałem do ivonic aby mogła mi wytłumaczyć czym się kierowała nie dając mu bana. Napisała że to moja wina mimo tego że na danych ss widać kto co pisał. Napisałem to jak nie wytrzymałem nerwowo http://scr.hu/1fgg/m5a04 http://scr.hu/1fgg/6bdrd rodzi się pytanie za co ten knebel był i od razu jak napisałem takie ostre słowa to umiała dać knebla ale żeby pomóc to już nie łaska. Jeśli chodzi o słowo nawalony to proszę http://scr.hu/1fgg/p0pys a to co napisałem o buzi czy tam widać jakieś wulgarne słowo?? To co się dzieje na tym serwie to już przechodzi ludzkie pojęcie napisałem jej pozniej jeszcze ,, prawda boli a zaboli jeszcze bardziej jak się spotkamy''. Niech mi to ktoś wytłumaczy jak prawda może być grozbą? Mam i miałem na myśli tylko to że na zlocie powiem jej prosto w oczy co myślę o tym że jest GM a nie to że ja ją pobije bo damskim bokserem nie jestem. Były też kierowane w moim kierunku oskarżenia że okradam rodziców że jestem dzieckiem że siedzę w jednej i tej samej klasie i że gram całe dnie w tą grę. Teraz coś napiszę jestem dorosłym człowiekiem moi rodzice nie żyją i mam stała prace. Takie oczernianie też jest karalne zgłaszałem to dość często i zawsze byłem olewany przez członków ekipy. 2 ban jaki miałem to na multii jak grałem oberwałem na tydz tego bana a pozniej na własną prozbę też na tydz i więcej banów nie miałem. Gotherek mi odpisał na suporcie że nie będzie tolerował mojego zachowania. A niby czym Go tak zraniłem albo co takiego zrobiłem że skasowano mojego Maga Ognia?? ...[ciach].... Myślę że nie jedna osoba może to potwierdzić. Jego słowa były takie ze zasłużyłem sobie na takie traktowanie czym niby? Tym ze grałem na multi ze raz poprosiłem o bana i że napisałem na G co myślę o rebiss? Zakapowała mnie biszkopt bo była u Nas w gildii a czy jeszcze jest modem to nie mam pojęcia. Czat G jest dla G a nie powinno to interesować ekipy nawet gdybym o samym drygu pisał brak prywatności totalnej.. Pisałem pózniej jak dostałem już bana na MO z Rounem że chciałbym dowiedzieć się wszystko o Sokole to jeszcze w tym samym dniu odpisał mi na suporcie żebym tego nie robił. Więc co mają tez wgląd na priv? Jak prosiłem o to aby zobaczyli co pisał do mnie Reflex i co ja do niego pisałem to jakoś nie byli łaskaw sprawdzenia historii aby dojść prawdy tego że On zaczynał mi grozić a nie ja jemu. Już tak wiele straciłem ta postać bardzo wielkie miała dla mnie znaczenie i nie odpuszczę tego aby ten kto to zrobił za to odpowiedział. Jeszcze jedna sprawa związana z tym że gra jest niby od 18 lat tak mówi regulamin. Dobrze administracja wie że grają tutaj też dzieci i teksty takie jak dziw... kur... w dialogach co niektórych umieszczone pokazują tylko to że ten regulamin co jest przez nich wymyślony to jest tylko po to aby w razie czego policja się nie doczepiła ich taka jest prawda a potwierdzenie tego że się ma ukończone 18 lat przy zakładaniu postaci kliknięcia kreski czy przepisania cyferek to może zrobić dziecko mające 6 lat... Żałosne jest to kasa się tylko liczy a nie to aby dzieci chronić od tego typu gier. Proszę graczy o wypowiedzenie się na ten temat bo razem możemy coś zdziałać i pozbyć się ludzi którzy kierują się własnym dobrem lub pragnieniem zemsty na Nas. Pozdo PunisherI

Upomnienie, pohamuj się~Dragonn


6 Maj 2014, o 08:43

Podziękowali: 3 CASSIUSZ (6 Maj 2014, o 16:10), ziom123 (12 Maj 2014, o 17:56), zxcvas1999 (6 Maj 2014, o 15:31)
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Sie 2011, o 13:40
Posty: 88
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Usunięcie ci Maga Ognia było GRUBĄ GRUBĄ przesadą , co do knebli to się nie wypowiadam bo troche nerwy ci puściły ale to nie powód żeby usuwać komuś konto, a rzeczywiście coraz więcej tematów jest że ekipa s1 (nw jak na innych serwach) często jest stronnicza. Uważam że ktoś bezstronny powinien przyjrzeć się temu co jest na s1. A o Ivonic często się słyszy że jest strasznie stronnicza i daje kary bardzo dowolnie

Pozdrawiam Marecki s1


6 Maj 2014, o 08:58
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sty 2012, o 11:42
Posty: 16
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Puni to jest walka z wiatrakami...u nas modów jest pełno i to same hieny żerujace na platyne (nie mówię o ostatnio dodanych modach bo ich dokładnie nie poznałem z tej strony)

Eld-O tym to już żal pisać co on robi... owe SS-y http://screenshooter.net/0758839/orgvnmx
http://screenshooter.net/0758839/oraxmpy
http://screenshooter.net/0758839/fbsdssh

Ivonic-co jej powie Tatamuminka to to musi być wykonane. Jak robi eventy to robi i nie przymyśli dokładnie ich.
Armer-Nie gra wgl..odwołać (nwm czy na suporcie coś działaja)
Poiko-To samo co Armer (nwm czy na suporcie coś działaja)

Gjenek (Mod), Piterro (Mod) , Kungenn (GM) i wiele innych modów jest normalnych niż tych co wyżej wymieniłem.

_________________
100 lvl wbity :P dnia 08.09.2013 :D


6 Maj 2014, o 09:41
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Prawda jest taka, że pisząć o buzi i o tym, że zaboli jeszcze bardziej, znacznie przekroczyłeś granicę. Raz, że jest to groźba dot. życia realnego, dwa, ciężka obraza członka Ekipy.

Czy kasacja była zbyt poważnym wykroczeniem? Wątpię, za takie zachowanie chciałbym, aby były permy bez możliwości odwołania, nie ukrywajmy, zasłużyłeś, więc kasacja tylko to przypieczętowuje.





Cytuj:
Gotherek ma.. (edytowałem, skoro oryginał wycięto)

A na koniec dodam, że fajną telenowelę tam macie :D

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


6 Maj 2014, o 11:09

Podziękowali: gjenek (6 Maj 2014, o 14:37)
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Kwi 2014, o 11:20
Posty: 17
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: PunisherI
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
rzuf gdyby ukarala tego gracza ktory mi grozil nie bylo by tego wszystkiego wiec jak nie masz niczego madrego do napisania to zeganm na s2 idz swoje madrosci pisac dobrze?


6 Maj 2014, o 11:14
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Szanowny Graczu (@ Demolka)
Zwracam się z uprzejmą, choć stanowczą prośbą o zmianę formy wypowiedzi z niemerytorycznego obrzucania błotem na merytoryczną dyskusję. Nie życzę sobie również abyś, pod adresem któregokolwiek moda forum kierował zdania 'przeganiające' na ten czy inny serwer. Bo to mod forum jest od przeganiania, a nie zwykły użytkownik.
I na koniec, brakiem krzty dobrego smaku i wychowania jest wypisywanie spraw dotykających sfery prywatności i intymności kogokolwiek na forum publicznym - takie prawo ma jedynie 'właściciel' tych spraw.
Dlatego bardzo proszę o zmianę postawy, albo zmuszony będę zastosować środki określone w regulaminie forum i gry.
HM

ps.
nie wypowiadam się @ meritum bo go nie znam


6 Maj 2014, o 12:06
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Kwi 2014, o 11:20
Posty: 17
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: PunisherI
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Już się dzieje zastraszanie. Co ja złego zrobiłem? Grzecznie go poprosiłem aby jak nie zna sprawy to proszę aby się nie wypowiadał. Nie strasz mnie regulaminem którego sami nie przestrzegacie. Forum jest od tego aby pisać to co sprawi że może akurat uda się pomóc. Moje wypowiedzi są grzeczne i bez wulg więc nie masz czego się czepiać mnie


6 Maj 2014, o 12:12
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Szanowny Graczu
To, że w swojej wypowiedzi nie posługujesz się wulgaryzmami, nie jest równoznaczne z tym, że się wypowiadasz grzecznie. Przede wszystkim napisałem wyraźnie - nie Tobie dano prawo do moderowania i nie Ty będziesz decydował o tym, czy i jak moderator forum będzie komentował Twoje wypowiedzi. To jest jego robota, nie Twoja.
Dodatkowo kolejnym przejawem złego wychowania i braku kultury jest wypisywanie o rzeczach dotyczących spraw prywatnych jednego z adminów (bez względu na to czy są prawdziwe czy nie).
Dlatego moje ostrzeżenie, możesz traktować w sposób dowolny, jako groźbę, upomnienie, prośbę cokolwiek. Dla mnie liczy się efekt: masz zmienić sposób wypowiedzi.
Pozdrawiam,
HM


6 Maj 2014, o 12:19
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Kwi 2014, o 11:20
Posty: 17
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: PunisherI
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Tylko że właśnie przez tego Gotherka mam tego bana. Sokolisko był w s tanie iść na rękę ale Gotherkowi zawsze coś nie pasuje. Ja tylko walczę z Wami w imię sprawiedliwości bo Wasza władza sięga tylko w grze a po za nią już nie. Na suporcie pisałem w tej sprawie to mnie olano więc napisałem tutaj jak to się dzieje. Niech ludzi częściej odwiedzają forum niż tylko wtedy jak serwery padają:)

nie widzę związku między potrzebą podzielenia się swoimi przemyśleniami, a brakiem kultury wypowiedzi oraz wywlekaniem spraw prywatnych i nie dotyczących gry
~HM


6 Maj 2014, o 12:23
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Sty 2012, o 21:24
Posty: 217
Miejscowość: Sanok
Podziękowano: 122 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Nasti
Post Re: Sprawy zwiazane z ekipa i tym co sie dzieje na s1
Nie wiem jak może "dziać się zastraszanie", no ale ten fakt pominę może jestem zbyt mało "wiedząca".. Natomiast wypowiem się jedynie odnośnie założonego tematu.. Jak napisał HM i dodam jeszcze coś od siebie wyciąganie czyichś prywatnych spraw na forum publiczne czy też w grze jest czymś mega beznadziejnym co być powinno karane, każdy z graczy ma swoją strefę PRYWATNOŚCI a skoro sama nazwa wskazuje co to oznacza to nie rozumiem dlaczego nikt od razu nie edytuje tego posta?? Dziwi mnie zarazem także fakt, że osoba, która jak widać nie jest bez winy, próbuje upominać się o karę dla innych, żal, złość, zawiść czy jeszcze coś innego? Rozumiem, zdarzają się sytuacje, gdzie ktoś kogoś sprowokuje, ale są inne sposoby konwersacji.. Więc samo tłumaczenie tym, że ktoś mnie sprowokował jest co najmniej śmieszne..

_________________
"Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne...."

Nasti-VD 127 Ostlor
NastiiiV- Dru 50 Larkas


Image
http://scr.hu/0exu/mfv5r


6 Maj 2014, o 12:39
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 222 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron