Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Brak postaci 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 10 Maj 2014, o 13:49
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: CreV
Post Brak postaci
Serwer: S1
Nazwa postaci: CreV
Czas: 2014
Opis:
Witam , problem jest dosyć dziwny . Regulamin mówi w prost , że konta postaci poniżej 10 lvl będą usuwane powyżej nie . W takim razie mam pytanie , czemu moja postać o nicku " CreV " nie jest widoczna w moich postaciach z tego co pamiętam miałem nią powyżej 30 lvl . Postacie powyżej 10 lvl na moim koncie są niewidoczne , poniżej są . Żeby było śmieszniej , gdy próbuję stworzyć nową postać o nicku CreV na s1 jest to niemożliwe , bo taka postać już istnieje . Może mi ktoś powiedzieć czy odzyskam swoje postaci powyżej 10 lvl ?


11 Maj 2014, o 18:14
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2012, o 14:00
Posty: 1309
Miejscowość: Koło
Podziękowano: 157 razy
Otrzymanych podziękowań: 114 razy
Post Re: Brak postaci
Cześć. Postacie niebędące w użyciu powyżej 60 dni (o ile dobrze pamiętam to 60) nie są uwzględniane w rankingu. Za to jeżeli Twoja postać na pewno ma nick CreV to pisz na support gry w celu uzyskania wyjaśnień. Taka bowiem na s1 nie istnieje.

_________________
Luck is my middle name.
Mind you, my first name is Bad.


Gothrek S1 123lvl - OFF


11 Maj 2014, o 19:33
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Brak postaci
Jeżeli na jakimkolwiek serwerze istnieje postać o imieniu, które próbujesz stworzyć to wyskakuje informacja, iż nie ma takiej możliwości ergo postać już istnieje.

Ponadto postaci powyżej 10 lvl nie są kasowane, więc jeżeli jesteś pewien, iż miałeś taki nick jak opisałeś i miałeś powyżej 10 lvl'a to zgłoś sprawę na support jak pisze powyżej Gothrek.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


11 Maj 2014, o 21:27
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Brak postaci
Postać: "CreV" istnieje, jest na serwerze 4. Utworzona 02.11.13, ostatnio zalogowana 02.11.13.

Z tego co piszesz nie mogłeś mieć takiej postaci w 2014 roku na s1.


11 Maj 2014, o 22:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 215 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron