Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 [BUG] Turniej - informacja 
Autor Wiadomość
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post [BUG] Turniej - informacja
Serwer: S3
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
Właściwie wypada mi się powtórzyć, kolejny raz to samo, czyli brak informacji o starcie rundy podczas turnieju na s3. Ja nie wiem czy to jest tak trudno ogarnąć. Zostałem pozbawiony zabawy i zarobku przez błąd osoby, która prowadziła turniej, gdyż czekając na komunikat o starcie rundy drugiej, po pierwszej wygranej zauważyłem jedynie start rundy trzeciej. Niestety to nie było niedopatrzenie, tylko błąd ekipy, gdyż "voice" taki wcale się nie pojawił. Trochę to człowieka irytuje, jak czeka i czeka, chce coś zrobić i ktoś psuje zabawę :( Nie byłem pewnie z dwa miesiące na turnieju, a jak już poszedłem, to odpadłem, bo ktoś nie puścił info o starcie rundy ...

Tutaj identyczny temat dawno temu, jakaś pechowa ta 2 runda.
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=76&t=27148

Proszę tak samo jak kiedyś, skupcie się bardziej, aby unikat takich błędów.

Pozdro

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


2 Cze 2014, o 21:06
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012, o 11:04
Posty: 308
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Nick w grze: Bilbetta
Post Re: [BUG] Turniej - informacja
Szym, to nie bug, tylko nasza wina, przepraszamy, nie pamiętam, kto miał wtedy turniej, postaramy się tego pilnować.
Tylko że voice nie uruchamia rundy.. Jak siedzisz na arenie i czekasz na rundę, widzisz, że możesz wejść do następnej walki.. Nawet jeśli się zagapisz, masz chwile czasu na wejście do turnieju.
Jeszcze raz przepraszam w imieniu ekipy i proszę abyś następnym razem czekał na runde na arence. Nawet jeśli po bufki wyskoczysz, to i tak zdążysz przed upływem czasu.

_________________
B I L B E T T A - łucznik s7


12 Cze 2014, o 20:31
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 220 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron