Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Dlaczego Gm przymykają oko na czyjeś problemy? 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Cze 2014, o 18:02
Posty: 3
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Mrsmutas
Post Dlaczego Gm przymykają oko na czyjeś problemy?
Serwer: S1
Nazwa postaci: MrSmutas
Czas: od 8 do 11
Opis:
Dziś o godzinie 8 dostałem wiadomość od moda na temat zgłoszonego przezemnie włamania na konto. Wiadomość brzmiała tak:
Witam,
27 czerwca na konto logowałeś tylko Ty, nic też nie znikło w tym czasie z konta.
Arcanscape II kupiłeś 26 czerwca wieczorem.

Czy jesteś pewny tego, co piszesz?

JA SIĘ PYTAM dlaczego mod poruszę temat o arcanscape. O którym powiedziałem że W DNIU 27 NIE 26 NIE kupiłem Arcanscape ponieważ została ona przerwana przez zauważone przezemnie włamanie!!! A jeśli modowi takiemu jak ten NIE chce się czytać kolejnych 3 wiadomości ode mnie to ja tego naprawdę nie rozumiem! Napisałem ŻE odkrylem 2 przedmioty na innej postaci... wysłałem screen. powiedziałem że sprawdze czy inne przedmioty i 2.800.000 złota nie zostało na innej postaci. Nie znalazłem ich. Postać na której znalazlem te 2 przedmioty miała WSZYSTKO z siebie rozebrane ( co mnie bardzo zdziwiło) ale kiedy zobaczyłem że na inncych postaciach odpowiedz była prosta. Zmieniając hasło do konta musiało go wyrzucić kiedy był podczas handlowania i przez to zostały tylko dwa przedmioty. wiec jestem ta sprawa KOMPLETNIE ZEZŁOSZCZONY i mam nadzieje że jakis mod WRESZCIE CHOCIAZ ODPISZE na moje posty. Poniewaz ZAINWESTOWAŁEM W TĄ GRE NIE TAKA MALA SUME PIENIEDZY i to moim zdaniem jest smieszne ze zaden ale to ZADEN mod w ciagu 5 GODZIN nie odpisal na moje posty. A jesli nie mozecie znalesc osoby ktora to zrobila to przynajmniej ODDAJCIE moje przedmioty i złoto. Uzyskałem również nie do końca pewną informacje od przyjaciela że postać MRignacy próbowała się włamać na moje konto. nie wiem czy jej sie powiodło ale mam pytanie. SKORO z taką łatwościa sprawdziliscie że kupiłem Arcanscape to jaki jest problem w Zobaczeniu z kim wczoraj postać GryzoMen handlowała.


28 Cze 2014, o 16:11
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 27 Cze 2014, o 18:02
Posty: 3
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Mrsmutas
Post Re: Dlaczego Gm przymykają oko na czyjeś problemy?
Całe szczęscie znalazło sie na koncie mojego kolegi do ktorego passy posiadal MRignacy. POjawiły się prawie moje wszystkie moje przedmioty oprocz 1kk zlota


28 Cze 2014, o 16:19
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Post Re: Dlaczego Gm przymykają oko na czyjeś problemy?
dajesz dostep innej osobie do konta to sie nie dziw, ze tak to sie moze skonczyc... bynaajmniej administracja tak do tego podchodzi, na zwrot nie licz :)

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


28 Cze 2014, o 16:22
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Dlaczego Gm przymykają oko na czyjeś problemy?
Dokładnie, co do zasady Ekipa nie zwraca przedmiotów jeśli ich utrata nie wynika z błędu gry, w tym wypadku nie wynika.

Oczywiście można ukarać złodzieja.


Przyznam szczerze, że nie do końca rozumiem problem, logi pokazują czarno na białym co się działo, jeśli GM mówi że 26 to tak było.


Polecam odpowiedzieć na Supporcie ze wskazaniem konkretnie gdzie GM się myli według Ciebie.


PS Śmieszne jest to, że wymagasz odpowiedzi na swoje posty w ciągu 5 godzin.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


28 Cze 2014, o 17:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 57 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron