Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Napisalem zly kod w smsie 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Mar 2011, o 18:30
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Napisalem zly kod w smsie
Napisalem Zly kod w smsie zamiast AP.PLATYNA40 to napisalem przypadkiem AG.PLATYNA40 ( pieniadze mi wzielo a platyn nie widze. Po krotkim czasie wyslalem jeszcze jeden sms i tu juz prawidlowo wpisalem i takze pieniadze mi wzielo a platyn nie mam.... Prosze o pomoc. Dwa razy mi pieniadze pobralo a platyn nie mam...


8 Mar 2011, o 18:33
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Mar 2011, o 18:30
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Napisalem zly kod w smsie
Ponaiam prosbe o platyny. Za wpisanie zlej literki w smsie.. napisalem " AG.PLATYNA40" a mialo byc " AP.PLATYNA40 " Pieniadze mi pobralo a platyn nie mam.... Napisalem drugi raz smsa o platyny (tym razem prawidlowo) i wlasnie odczytalem ze te dostalem platyny lecz z ta pomylka kodu nie dostalem...


8 Mar 2011, o 20:05
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Napisalem zly kod w smsie
Jeżeli wpisałes źle treść to kasa przepada. Operator komórkowy nie ma wtedy jak zidentyfikować do kogo ma dotrzeć płatność. To tak jakbyś wpisał zły numer tel.

Ale dzisiaj ci się poszczęściło bo wysłałeś drugiego prawidłowego a ze względu na błąd ci którzy czekali dostali podwójną ilość. Przed chwilą powinna do ciebie dolecieć.


8 Mar 2011, o 20:08
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 8 Mar 2011, o 18:30
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Napisalem zly kod w smsie
Dziekuje bardzo :)


8 Mar 2011, o 20:21
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 217 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron