Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Błąd premium I 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 1 Cze 2013, o 01:32
Posty: 10
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Błąd premium I
Serwer: S1
Nazwa postaci: kolorryc
Czas: 14:42
Opis:
Witam chciałbym zgłosić błąd z kontem premium I. Tak jeszcze niektórzy używają go xD. Problem polega na tym iż każdy wie im dalej strzała posuwa się po tarczy tym więcej dostajemy , ja posiadając konto premium I prawie wszedłem na flaszki ale co najśmieszniejsze zatrzymało się na kluczach platynowych i według premium powinienem dostać 4 bo taka jest największa wartość , a niestety dostałem 2 :(. O to dowód :/ i to nie jest pierwszy raz. Jestem bardzo rozczarowany :(.
http://scr.hu/22p3/f7zsu


6 Sie 2014, o 15:05
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: Błąd premium I
Przepraszamy w imieniu premium :P To na 99% ten sam błąd co z ulepszeniem przedmiotów = błąd graficzny, komputer dobrze wylosował wartość = 2 plat_keys, ale "zegar" błędnie to pokazał.

Zgłoszone do poprawki - dziękuję.

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


6 Sie 2014, o 21:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 183 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron