Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Chat 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 25 Kwi 2013, o 15:14
Posty: 13
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Post Chat
Witam,

Chcialbym sie zapytac, czy ekipa wie kogo wrzuca na moderatorow chatow? Zdziwila mnie dzisiajesza reakcja moderatora, Od dluzszego czasu nie gram w taern wiec postanowilem rozdac pieniadze ktore mam na swojej postaci, Wiec napisalem na glownym chacie, ze Chce rozdac kase jezeli ktos napisze dlaczego jej potrzebuje, Po kilku odpowiedziach napisalem zwrotna ktory uzytkownik wygral, po czym moderator stwierdzil ze spamuje? Co sie dzieje z ta gra? to na chacie juz nie mozna nawet komus pomoc? Zoorganizowac cos aby wiedziec ze pieniadze sie przeznacza ogarnietej osobie a nie pierwszej lepszej osobie? Dostalem knebla na 750 minut. Gratuluje fachowej obslugi chatu!


9 Lis 2014, o 15:42
Profil
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Post Re: Chat
Witaj,

Mógłbyś podać serwer, nick oraz jakiś dowód na to co mówisz? Mamy Ci wierzyć na słowo?
Jeżeli chcesz złożyć skargę, polecam odpowiednie do tego miejsce, czyli Support (support.taern.pl).


Odpowiadając na Twoje pytanie: tak, mamy jako takie rozeznanie, przypadkowych osób nikt nie wybiera.



PS Przeniosłem do bardziej odpowiedniego działu.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


9 Lis 2014, o 22:44
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 206 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron