Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Shiid...broń a jego skille 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 25 Mar 2011, o 14:16
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Shiid...broń a jego skille
Piszę tutaj bo innego tematu dla pomocy nie widzę...

Jestem nowym graczem i nie bardzo rozumiem (a w skillach nie jest jasno określone), jaką broń może używać shiid aby jego skille działały?...
np. lewy prawy....pierwsza umiejętność...czy będzie działać jak będę miał np. łuk założony? itd...opisy są bardzo nie jasne dla nowych graczy...z poradnika wszyscy piszą o kastetach...tzn, że tylko przy kastecie mogę używać skillów z + do broni?


30 Mar 2011, o 13:24
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Shiid...broń a jego skille
Witaj i dziekujemy ze zainteresowales sie nasza gra :)
Tutaj nie ma ograniczenia, ze dana klasa moze uzywac tylko wyznaczonego sobie rodzaju broni. Ograniczenia takie maja jednak niektore umiejetnosci i jesli jako warunek jest podane "zalozaony kastet" to bez zalozonego kastetu nie wykonasz danego ataku.

Problem z Sheedami jest jednak taki, ze wiekszosc graczy wolalo zrezygnowac z noszenia kastetow i nie uzywaja oni umiejetnosci do ktorych kastet jest potrzebny (Atakuja Hauduokenem i Latajacym kolanem). Po prostu posiadanie miecza i tarczy bardziej im sie oplacalo (wieksza obrona i dodatkowy przedmiot do ulepszania).
Cornus napisał(a):
Jestem nowym graczem i nie bardzo rozumiem (a w skillach nie jest jasno określone), jaką broń może używać shiid aby jego skille działały?...

Niestety nie gram sheedem i nie powiem Ci czy w opisie umiejetnosci sa jakies niedociagniecia, ale przy kazdej umiejetnosci powinien byc napisany warunek jej uzycia (nawet jesli warunku brak)
Cornus napisał(a):
np. lewy prawy....pierwsza umiejętność...czy będzie działać jak będę miał np. łuk założony? itd...opisy są bardzo nie jasne dla nowych graczy...z poradnika wszyscy piszą o kastetach...tzn, że tylko przy kastecie mogę używać skillów z + do broni?

Chodzi tu chyba o to, ze jesli umiejetnosc u sheeda ma w opisie obrazen cos w stylu: Zadawane obrazenia 1,4*sila+0,6*zrecznosc+obrazenia od broni to umiejetnosc ta wymaga zalozonego kastetu.


30 Mar 2011, o 15:20
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 212 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron