Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Straty 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Mar 2011, o 23:25
Posty: 14
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Straty
Serwer: S3
Nazwa postaci: Demorales
Czas: 21?
Opis:
Podczas wieczornego crasha byłem w trakcie robienia porządków w dp. no i zniknęło mi pare rzeczy:
- 1 scroll doświadczenia
- ok 30(piszę w przybliżeniu dokładnie nie pamiętam) inhibitorów różnych rang od kwarcowych po diamentowe
- 2 manamery
- 70+(ale na pewno poniżej 100 esencji)
- jakieś śmieci typu źródła bytu(chyba 3), nasionka mocy(chyba 10, bo 3 miałem w plecaku, wydaje mi się ze wcześniej było 13) i pewnie jeszcze jakieś inne drobiazgi.

Nie wiem która dokładnie była godzina bo zalogowałem się na inście geo stwierdziłem że byłą cofka i nie chce mi się z powrotem grzebać w dp. Do dp zawitałem później i odkryłem braki, ale Wy doskonale wiecie o której wywaliło wszystkich z gry, chodzi o to późniejsze wywalenie już po HH.


5 Lis 2015, o 00:06
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Mar 2011, o 23:25
Posty: 14
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Straty
Czy ktoś raczy zająć się moim zgłoszeniem?? Ani na forum ani z supportu nie dostałem żadnej odpowiedzi, a przedmiotów nadal nie ma. Dlaczego ekipa tak olewa swoich klientów?


7 Lis 2015, o 22:54
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 272 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron