Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 knebel niesluszny 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2011, o 13:18
Posty: 30
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post knebel niesluszny
GM Emmm dal mi knebla za...nie wiem za co ale dam mi na 24h ,
domagam sie ukarania tego GM-a bo sprawdzilem czat nic zlego nie zrobilem a Gm na mnie sie uwziol,
od wczoraj pisalem do gracza Fusion aby sie poszedl bic na zamek bo ma 64 lvl i atakuje graczy na rybach, ten wszystko do Emmm donosil i mi Emmm pisal ciagle ze mam sie uspokoic choc niewiem dlaczego bo nic nie stosownego z etykieta czau nie zrobilem
dla mnie to smieszne jest bo wulgaryzmu zadnego tam nie bylo wiec napisalem na czacie bocznym ze zachowuje sie jak dziecko skarzac do GM-a.
Dzisiaj znowu byl fusion i znowu atakowal graczy na rybach i napisalem ze znowu sie czaszka przypaletala a za chwile GM Emmm wszedl na ryby dal mi knebla na 24h i napisal ze celowe lamanie regulaminu.
To jest kompletna bzdura skoro regulamin nie zostal zlamany... dajecie osoby na stanowiska niekompetentne a potem cyrki wyprawiaja,
do mnie Emmm pisze ze skrena rozmowy mam dac jezeli mnie Fusion obrazil - ale dajac knebla sprawdzamy najpierw historie czatu a potem knebla dajemy prawda ?
to mi dal knebla nie sprawdzajac czatu w takim razie skoro nie zauwarzyl ze Fusion do mnie wypisywal ze jestem mobem ktorego on zjedzie jak mi ochrona minie
jak bynie bylo poczulem sie urazony ze nazwal mnie mobem a mimo tego piszac do Emmm skarge bo daniu knebla to Emmm mi kazal screna zrobic...no hallo ? to dla Fusion osobiscie przyszedl na ryby dal mi knebel i sobie poszedl nie sprawdzajac czatu bo jak by to zrobil to jemu by dal knebla a nie mi
a jak ja skarge pisze to mi kaze screna zrobic ? to jakies nie porozumienie lub niekompetentnych graczy dajecie na stanowiska
serwer 3 nik eldur

_________________
S.3
Glupota z czasem staje sie norma w spoleczenstwie, bez idiotow bylo by nudno , dzieki temu jest rozrywka


Ostatnio edytowany przez eldurath 18 Kwi 2011, o 08:47, edytowano w sumie 2 razy



17 Kwi 2011, o 23:11
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: knebel niesluszny
nick i serwer byłby wskazany żebyś podał

_________________
Image
Image


18 Kwi 2011, o 00:06
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: knebel niesluszny
Skoro Emmm, to S3. Nick jednak pozostaje zagadką.

Ciężko doczytać się czegoś w błędnie skleconym potoku słów. Doczytałem się jednak, że wymagasz (?) ukarania GMa, odwołujesz od knebla (od których odwołanie nie przysługuje*) oraz... możesz mieć rację. Aczkolwiek, jak pisałem wcześniej, ciężko wyciągnąć istotne informacje z tego spaghetti tekstu.

* Taka możliwość jest zarezerwowana dla banów. Kneble trzeba przeboleć.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


18 Kwi 2011, o 02:58
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2011, o 13:18
Posty: 30
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: knebel niesluszny
poprawione sorki zapomnialem i niku i serwerze

_________________
S.3
Glupota z czasem staje sie norma w spoleczenstwie, bez idiotow bylo by nudno , dzieki temu jest rozrywka


18 Kwi 2011, o 08:48
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: knebel niesluszny
Wybacz, ale ja z tego nic nie zrozumialem, poza tym wg regulaminu od knebli nie ma odwolan. No ale aby Ci to wytlumaczyć sprawdziłem, więc zacznijmy od tego, że w sumie masz 16 knebli to świadczy juz o tym, że niepokorna z Ciebie dusza i masz skłonność do łamania regulaminu, co do knebla to prosze, dostałeś za to "brak kultury, obraza gracza, brak reakcji na ostrzeżenia". Ciesz się, że to nie ja przyznawałem karę.

Ers: Są odwołania do knebli +1440. :)


18 Kwi 2011, o 11:44
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Mar 2011, o 13:18
Posty: 30
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: knebel niesluszny
wiem ze takie cos pisalo ze za to mam knebel ale jest on niesluszny, kiedy jakiego gracza upokorzylem albo wyzwalem ?
jaki brak kultury jhak nieprzeklnolem a mimo tego knebla dostalem
to ze mialem wczesniej 16 knebli tego niemozna brac pod uwage, bo co dzisiaj zuce miesem na czacie niedostane knebla, a za miesiac ktos zerknie na moj status i da mi knebel bo mialem juz ich 16 ?
to co bylo kiedys niestanowi podstawy aby mnie kneblowac
jak sie knebluje to tylko jesli naprawde cos zrobilem a ja niezrobilem nic zlego dlatego sie odwoluje tu na forum
inaczej bym niepisal
dostalem 16 razy knebla i nieodwolywalem sie bo wiedzialem ze cos zrbilem co lamalo etykiete czatu
ale wczoraj niezlamalem atykiety a gm dal mi knebla na 48h
jest to niezgodne z regulaminem bez podstawne kneblowanie graczy tylkodlatego ze gm ma kolege ktory go oto poprosil

pisalem wyraznie gm przyszedl na ryby osobiscie i mnie zakneblowal a na czacie wyraznie pisalo ze mnie koles wyzwal i ja nie odpisalem na to wyzwisko napisalem ze powinien sie bujac na zamek tam walczyc z graczami
i zostalem w tym momencie zakneblowany a koles ktory mnie wyzwal napisal do gm dzieki i gm sobie poszedl nie czytajac czatu - a powinien to zrobic aby sie upewnic ze oboje niejestesmy winni i w tym momencie on pownien miec knebla a nie ja bo bylo wyraznie na czacie bocznym napisane ze mnie wyzwal
to jest zwykle spouchwalanie sie koles ma gm za kolege i ten knebluje tylko dlatego ze kolega mu cos napisze
dla mnie to nie jest normalne zachowanie

Ers: Ortografia i interpunkcja, proszę...

_________________
S.3
Glupota z czasem staje sie norma w spoleczenstwie, bez idiotow bylo by nudno , dzieki temu jest rozrywka


18 Kwi 2011, o 12:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 222 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron