Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Kilka błędów :) 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2011, o 21:44
Posty: 25
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 100 razy
Post Kilka błędów :)
1. "Chodzące ognisko?"
Zdarzyło mi się kilka razy że chodziłem z ogniskiem :D Niby śmieszne ale do czasu kiedy poczuje się tego konsekwencje. Więc tak. Podczas odpoczywania kliknąłem w teren aby zrobić ruch. Wtedy ognisko przy mnie się cały czas paliło a ja z nim chodziłem i w tym czasie paski statusów postaci regenerowały się. Jednak gdy rozpoczęła się jakaś walka pokazało, że mam ok 10% hp [po czym zaliczyłem deda i straciłem sporo expu przez taki niby mały błąd]. Zdarzyło mi się to 2 razy. Raz obok Karczmy nad urwiskiem, a raz w jaskini orków.

2. "Rozkaz dla trupów?"
Podczas walk z Upadłymi rycerzami np w instancji na duszkach gdy jakiś z rycerzy/kuszników polegnie i jego ciało widnieje już na ziemi, często upadły rycerz daje rozkaz dla swojej drużyny i nawet Ci co już polegli i leżą na ziemi go dostają. Jest to bardzo dziwne i nie powinno tak być :P


3. "Polski Ranking?"
Kodowanie znaków w rankingu nie jest takie jakie powinno być, mianowicie chodzi o to, że nie można wpisywać tam polskich znaków co uniemożliwia wyszukanie niektórych użytkowników.

4. "Zbyt długi knebel?"
Czasem po upływie czasu knebla nadal nie można pisać na czacie, dopiero relog pomaga.

5. "Ochrona na kilka lat?"
Po walce pvp zdarza się tak, że otrzymujemy ochronę na dużo dłużej niż powinna ona być. Pokazuje czasem, że mamy ochronę nawet na kilkaset tysięcy dni. Po relogu wszystko wraca do jak najlepszej formy, ale jeśli nie zrobimy relogu to mamy nielimitowaną ochronę.

6. "Ded za dedem? Karczma to piekło?"
Grupki bandytów nie powinny być rozmieszczane przy karczmie. Czasem kiedy zaliczymy deda pojawiamy się w karczmie a po wyjściu z niej zamiast włączymy ognisko od razu rozpocznie się walka z bandytami, przez którą zaliczamy kolejnego deda.

7. "Lajt moderatorów?"
Polecenie */ekipa od wczoraj nie działa :mrgreen: przez co moderatorzy mogą się obijać, ponieważ nikt nie wie czy są online :) Myślę, że trzeba to naprawić jak najszybciej, bo nie dość że luz to jeszcze nie można pracować nie widząc czy ktoś jeszcze jest do pomocy.

8. "Bicie zmarłych? zabawa w grabarza?"
Wczoraj jak robiłem wieże, podczas tej wycieczki zdarzyło się kilka razy, że sheed ubił kogoś a ten ktoś już leżał, a drut z tężca go bił (uderzał w powietrze) :geek: nie mam lagów, więc już mówię, że to nie przez lagi :)

9. "Nienormalny Druid?"
Kumpel gra druidem i czasem zdarza mu się, iż jak rzuca czar "źródełko" to tej postaci wyskakuje "leczenie". Zdarza mu się też tak, że zaznacza daną osobę aby ją uleczyć, a leczy kogoś innego. Działo się to wczoraj. Nie tylko on miał problemy z mechaniką gry, ale jego kumple czasem po zaznaczeniu danego przeciwnika uderzali w innego :lol:

10. "Niewidzialne grupy?"
Często zdarza się tak, że na czacie bocznym wyskakuje dołączyłeś do undefined czy jakoś tak.

[
Cytuj:
color=#FF0000]11. "Powrót Posła?"[/color]
Podczas rozmowy z Sulogusem występuje literówka:
"Same podejrzane rzeczy. Człowiek, Orki, robota, ludziowie co się kręcą. najbardziej podejrzane to pijatyki u Tzahara, hahaha." czy te zdanie jest normalne ? :P Lucziowie? Pijatyki? I co z tego, że człowiek ?


[Zdanie, które napisałeś nie jest normalne :). Zdanie występujące w queście brzmi następująco: "Same podejrzane rzeczy człowiek. Orki, robota, ludziowie co się kręcą. Najbardziej podejrzane to pijatyki u Tzahara, hahaha." - koldy posługują się specyficzną odmianą haligardzkiego. Mają spalone spirolem gardła, więc subtelnego języka się po nich nie spodziewaj :). - trgrd]


12. "Problem z rudą? i z literówką :P"
W pewnym etapie tego questy w Misjach pokazuje nagłówek "zabić orkal" a powinno być "zabić orka"

[Jest "Zabić orka!", a powinno być "Zabić orka!" - trgrd]

To tyle z mojej strony, mam nadzieję, że pomogłem. W razie czego pisać. Tematu proszę nie zamykać. Będę tutaj opisywał wszystkie błędy z jakimi się spotkałem :)

Jeśli któreś z błędów było już wcześniej zgłoszone to przepraszam.

Pozdrawiam!

_________________
MO +100lvl - s1


15 Kwi 2011, o 17:58
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: Kilka błędów :)
Odnośnie kneblów, to to jest błąd wyświetlania czasu, a nie długości knebla. Gdzieś o tym zresztą pisałem :P

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


16 Kwi 2011, o 22:37
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Kilka błędów :)
1. Błąd znany, ale nigdzie nie zgłoszony. Zapisałem do poprawki.
2., 3. Zgłosiłem jakiś czas temu.
4., 5. Błąd wyświetlania.

6. Chodzi karczmę Lesgara, w Południowym Alairze?
Jeśli ktoś niewypoczęty ledwo wstał i znowu idzie w bój to już kwestia jego szaleństwa.

7. Nie jestem pewien. Prawdopodobnie zostało to naprawione, jednak nie było update w międzyczasie.

8., 9. Ciekawy błąd. Więcej danych :mrgreen: !

10. Coś takiego często się zdarza. Najprawdopodobniej losowo. Występuje również w przedmiotach i innych miejscach.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


3 Maj 2011, o 19:50
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 201 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron