Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Zablokowane wyjście z instancji komandora 1 poziom 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 27 Paź 2012, o 19:00
Posty: 11
Miejscowość: ******
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 21 razy
Nick w grze: Kichak
Post Zablokowane wyjście z instancji komandora 1 poziom
Serwer: Larkas
Nazwa postaci: Kichak
Czas: koło 14:30 i trwa
Opis:
Czytałem w innym poście o znikającej inście komandora już po tym co się stało z moją postacią. Założyłem nowy temat, ponieważ problem jest podobny, ale jednak nie taki sam. Krótko mówiąc, wybrałem się na komandora i po przejściu pierwszego poziomu, przed wejściem na 2 poziom postanowiłem zrobić małą przerwę (mając nadzieję że mi insta nie wygaśnie w między czasie). Niestety, kiedy wróciłem po jakimś czasie insta przepadła, no ale to nie problem, przecież to tylko komandor i to 1 poziom, chwila i bym był w tym samym miejscu za chwile. Jak się jednak okazało nie mogę się wydostać z tej małej przestrzeni przed wejściem na drugi poziom. Wejście w korytarz z klatkami blokuje niewidzialna ściana, której nie da się ominąć, a wyjście z gry na dłuższy okres nie pomaga, jak w przypadku insty konstrukta v1. Poruszać się można tylko po zaznaczonym obszarze http://scr.hu/1f7g/4ez2m Myślę że może mieć to związek z bramką łapiącą tych, co nie ubili klucznika po drodze. W każdym bądź razie ratunkiem mógłby być zwój teleportacji do trentis, problem polega na tym, że tych "super" zwojów w ogóle nie używam i wrzucam do depozytu. Drugą opcją mogłoby być wezwanie mnie przez innego gracza na swoją inste, ale głupio prosić kogokolwiek o wydawanie platyny na moją osobę (ponad to żeby wezwać gracza, to ktoś musi wylogować na jakiś czas z tego co wiem). No i to by było na tyle, czekam na ratunek, jak już stamtąd wyjdę to zredaguję tą wypowiedź.

PS. Uratowano mnie z opcja wezwania za kogoś na czyjąś instacje, no ale tak czy siak, problem z ta niewidzialna ścianą myślę że jest.

_________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.


[ ALiien ]: widać, że nie ryc tylko paladyn


9 Lis 2017, o 16:58
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Zablokowane wyjście z instancji komandora 1 poziom
Dzięki za info, jest to poprawione i czeka na wgrywkę.

Wydaje mi się, że to wystarczy, zatem zamykam temat. Jak ktoś coś będzie chciał dodać to proszę o wiadomość - Szymdaro

_________________
Image
Image


9 Lis 2017, o 19:36
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 216 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron