Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Crash Opery podczas gry 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Maj 2011, o 16:49
Posty: 22
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Post Crash Opery podczas gry
Witam

Mam bardzo nietypowy problem, otóż korzystam z Opery i podczas gry przeglądarka samoistnie mi się restartuje i włącza ponownie, albo wyłącza zupełnie i pojawia się komunikat o crashu przeglądarki. Szukałem w internecie na różnych forach z pomocą co może być tego przyczyną, znalazłem rozwiązania (z pozoru) identycznych problemów, nawet screeny z błedami były identyczne jak u mnie. Niestety po zastosowaniu się do tych wskazówek, problem jest nadal i bardzo utrudnia mi grę. Próbowałem także zmienić przeglądarkę na inną, niestety problem pojawia się w każdej (w firefoxie wywala przeglądarkę albo flasha, w safari przeglądarka się resetuje samoistnie, w google chrome częsciej wywala flash, ale zdarzało się jej również resetować). Będąc bezradnym sformatowałem dyski, i zainstalowałem nową kopię windowsa (xp home), i na tej świeżej kopii wspomniane przeglądarki, ale problem występuje w dalszym ciągu (co na moją przynajmniej logikę sugeruje jakiś problem ze sprzętem). Tylko nie bardzo orientuję się co dokładnie może szwankować :/ Sprawdzałem w programie Everest i wszystkie parametry są w normie (temperatura, dyski nie są uszkodzone itd). Przeczyściłem również komputer w środku z kurzu (przy wyłączonym zasilaniu), niestety bez skutku. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić, bo mam dość ciągłych dedów podczas gry czy utraty kolejnych 700 pkt odwagi tylko dlatego że przeglądarki mi wywala podczas grania. Proszę o pomoc jeśli ktoś wie co może być problemem


2 Maj 2011, o 17:11
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 19:40
Posty: 288
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Post Re: Crash Opery podczas gry
ściągnij sobie google chrom lub mozille

_________________
Image

2010-12-23 09:07:11-start gry
2012-04-07 21:25~ koniec gry(ban) :)
20120-06-01 xx:xx-powrót


2 Maj 2011, o 17:22
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 2 Maj 2011, o 16:49
Posty: 22
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Post Re: Crash Opery podczas gry
No ale pisałem że próbowałem z innych przeglądarek korzystać i problem jest ten sam :/


2 Maj 2011, o 17:26
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 19:40
Posty: 288
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Post Re: Crash Opery podczas gry
a jaki masz system VISTA,windows7 ??

_________________
Image

2010-12-23 09:07:11-start gry
2012-04-07 21:25~ koniec gry(ban) :)
20120-06-01 xx:xx-powrót


2 Maj 2011, o 17:31
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Crash Opery podczas gry
Problem jest tylko z Taernem, czy dotyczy czegokolwiek wykorzystującego Flasha?
Widzę tutaj pierwszy taki błąd. Zaktualizuj wersję przeglądarki i Flash Playera.
Wrzuć screena komunikatu / błędu. Jeśli jest to klasyczny, krytyczny błąd Windy brakuje Ci aktualizacji.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


2 Maj 2011, o 17:38
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 225 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron