Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Skomplikowany problem z walką 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 20 Maj 2011, o 11:07
Posty: 1
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Skomplikowany problem z walką
[Post wydzielony z Zawieszonych walk. ~ EsAmo]

S1

Wczoraj o 8:30 albo 9:30 ( nie pamiętam) zaatakowalem drużynę 4 ogrów na polu ogrów, zamiast screena walki pojawił się od razu obrazek taki jak po zakończeniu walki, ale przez ten screen "przebijał" widok rozbryzgów krwi w miejscu ekranu, w którym zwykle stoi postać, czyli walka się rozpoczęła i trwała w najlepsze, niewiele myśląc wcisnąłem przycisk "wyjdź", następnie pojawił się przycisk "opuść grupę, jeżeli nie chcesz czekać..." oczywiście nie zadziałało pomimo wielokrotnego wciskania, po chwili pojawiła się kostucha i wylosowałem stratę expa i kasy 8,5k i 1,5k (szczęśliwie niewiele). Pamiętam, że walkę wcześniej też biłem ogry (deszczem, jako że jestem mo) i pod koniec 1 rundy po przuceniu 5-tego deszczu widać było, że 1 albo 2 ogry miały trochę zycia, zaczęła się ich runda i jeden zaczął atakować skacząc, ale w tym czasie walka się nagle zakończyła tak jakby jednak straciły całe życie.
Na tej samej mapie jak atakuję grupy po 5 szkieletów, jedne z deszczu dostają normalne obrażenia czyli około 170, natomiast w innych drużynach wszystkie moby dostają po 60-70 obrażeń. Szkielety te chyba nie mają umiejętności ochrony czy czegoś takiego, co działa na całą drużynę ? No jeżeli są np. w grupie dwaj rycerze-szkielety i rzucą ochronę na 2 magów to tylko ci dwaj magowie dostają zmniejszone obrażenia od deszczu, no ale cała drużyna ??

Edit: Dodam jeszcze, że potem przez cały czas po każdej walce jak cokolwiek zebrałem, pojawiało sięw plecaku czarne pole z ilością przedmiotów 1, tak jakby niby coś zajmowało 1 slot plecaka, ale nie mogłem tego usunąć. Po relogu chyba tak nadal było jakiś czas.


20 Maj 2011, o 11:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 196 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron