Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 co to ma być zlecenie zimowa 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 28 Cze 2010, o 16:03
Posty: 100
Miejscowość: wałbrzych
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post co to ma być zlecenie zimowa
Witam dziś już troche sie podenerwowałem
Bo miałem zlecenie na skarby harpi Dziwacznym sposobem nie mogłem ich wziąsc, tochciałem zabic 2 gorgony bo one mi przeszkadzały na tej grodze, więc padłem spojrzałem na zlecenia a tu 28 minut do kolejnego zlecenia powie mi ktoś czemu tak się dzieje, że po dedzie traci się zlecenie jak dla mnie to głupota.Czy to jakiś błąd czy to tak już jest zrobione


24 Maj 2011, o 06:15
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: co to ma być zlecenie zimowa
Sprawdzilam i po smierci dalej mialam zlecenie.


24 Maj 2011, o 08:04
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Paź 2010, o 21:19
Posty: 4832
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 232 razy
Post Re: co to ma być zlecenie zimowa
Na zimowej często leży 1 skrzynka "niczyja". Klikając wyskakiwał Ci komunikat "nie możesz wziąć tego przedmiotu" albo "nie masz siły więcej unieść?" czy po prostu Harpie stały dokładnie na respie skrzynki ?(co i tak nic nie zmienia bo można tą skrzynkę podnieść, bez walki z nimi).
A jeżeli nie robiłeś reloga przed śmiercią w nadziei że stracisz mniej expa (bug dawno naprawiony) to zlecenie na 100% dalej jest. Pytanie który z w/w punktów skopałeś :P

_________________
Kreatywność, obiektywizm, optymizm = TESTER!

The First 100 lvl on the Lands of Taern - at 114 the Career has been sacrificed.


24 Maj 2011, o 09:11
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 28 Cze 2010, o 16:03
Posty: 100
Miejscowość: wałbrzych
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: co to ma być zlecenie zimowa
Ale dziwnym cudem miałem 25 minut do zlecenia.Po dedzie wracam po skrzynkę i jej nie było pisało 28 minut do kolejnego zlecenia.
Proszę mi tylko to wyjaśnić po dedzie znikło mi zlecenie i skrzynka którą miałem zabrać.


24 Maj 2011, o 12:06
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron