Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Zniknął nietoperz oraz miecz 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 02:20
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Zniknął nietoperz oraz miecz
Podczas gry zespołowej zawieszała się nam co jakiś czas walka. Przypuszczaliśmy, że to wina jednego znajomego bo ma słaby internet, jednak podczas kolejnej zawieszki otrzymałem nie wiadomo skąd komunikat że to z mojej winy. Wg informacji wyczytałem, (a znikła bardzo szybko) że to niby z mojej winy. Zdziwiłem się bardzo ponieważ obecnie jestem pod kołem podbiegunowym i internet mi śmiga lepiej jak moim 2 towarzyszom z drużyny razem wziętym podczas felernej walki. Zdziwiłem się tym bardziej kiedy kolega kilka walk prędzej stracił dopiero co kupionego nietoperza a ja Derengil. Jak możemy przedmioty odzyskać i dlaczego ludzie tracą itemy ?


7 Cze 2011, o 02:41
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Zniknął nietoperz oraz miecz
Podaj nick, serwer i mniej wiecej o ktorej godzinie sie to stalo. W jaki sposob zawieszala sie walka? dlugo wczytywalowalke przed rozpoczeciem? gubiliscie rundy? wyskakiwal czerwony komunikat? W jakich okolicznosciach znikneli pet i derengil? (nick kolegi) gdzie byl derengil nim zniknal? czy pet aktywnie bral udzial w walce? sprawdz dokladnie wszystkie postacie i depozyty w poszukiwaniu derengila, ale wczesniej przeczysc przegladarke (usun pliki cookies i pamiec podreczna).
I na koniec male pytanko ode mnie, z ciekawosci :P Ty na serio z tym kolem podbiegunowym?


7 Cze 2011, o 06:52
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 7 Cze 2011, o 02:20
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Zniknął nietoperz oraz miecz
okazało się że miecz oraz tarcza były odłożone na górze i jednak nie zniknęły, nicka kolegi podam później. Najlepsze jest to że zafundował mi taki sam mieczyk i naprawę. Będę musiał się mu jakoś odwdzięczyć. Mieszkam obecnie w Kirkenes :) Pozdro


7 Cze 2011, o 12:48
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Zniknął nietoperz oraz miecz
Jeśli nie podasz mi dość szczegółowego przebiegu walki, to nie bede w stanie odpowiedziec czemu sie scina. A jesli kolega stracil ikonke nietoperka w lewym gornym rogu, to pewnie zdechl mu biedak w walce, jesli ma ikonke z czerwona kropka to musi na nia nacisnac by byla zielona, a jesli ma ikonke z czerwonym X oznaczajacym walke to nietoperz sie zawiesil i kolega musi poczekac az bedziemy mieli mozliwosc odwieszania petow.


7 Cze 2011, o 12:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron