Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 SPRAWIEDLIWOŚĆ A OSZUST 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: SPRAWIEDLIWOŚĆ A OSZUST
Nie czytam tego co tu jest, bo omówiłem to z Gają na modowym.

Gracz Cię nie oszukał. Napisał, że sprzedaje nieuszkodzone Piro. I Piro takie było. Nigdzie nie ma informacji, że jest niepodpisane, więc to tylko Twoja, czysta naiwność. Wiem, ludzie nie piszą nieuszkodzone, nieprzypisane, ale jednak bez tej informacji nie ma tu żadnego kłamstwa.


+ Przenoszę,
+ Ostrzeżenie (zły dział) - Lester


EDIT: Co z tego, że się nie da podpisać. W czasie sprzedaży było oznaczone jako nieuszkodzone i takie było. A brak informacji o podpisaniu, to nie kłamstwo, a brak informacji.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


13 Cze 2011, o 21:20
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 09:19
Posty: 42
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Post Re: SPRAWIEDLIWOŚĆ A OSZUST
Lester glupiego udajesz? Od razu widać że go oszukał bo jak by go nie oszukał i nie był oszustem to po pierwsze nie handlował by takim itemem po drugie zwrócił by mu pieniądze jak dla mnie to oszustwo które jest karane banikiem nie ma wybacz. Sprawa na dodatek łatwa do sprawdzenia.


14 Cze 2011, o 01:44
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: SPRAWIEDLIWOŚĆ A OSZUST
@up
Hehe, pełen podziwu dla dostarczonych mi informacji ^^

@Topic
Czekamy na to, co powie wyższa administracja, moje zdanie znacie i go nie zmienię.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


14 Cze 2011, o 07:29
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 28 Kwi 2011, o 18:57
Posty: 12
Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: SPRAWIEDLIWOŚĆ A OSZUST
mi tez kiedys tak wcisneli arcan kasy nie odzyskalem oszust bana nie dostal a ja arcan sprzedalem nastepnemu naiwnemu bo to niekaralne

PS ja mialem ss na dowod


18 Cze 2011, o 03:55
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 27 Maj 2011, o 00:37
Posty: 89
Miejscowość: dortmund
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Post Re: SPRAWIEDLIWOŚĆ A OSZUST
Lester ma tu racje
to nie jest oszustwo kazdy ma prawo sprzedawac rary i itemy podpisane, piszac ze jest to przedmiot nie uszkodzony...rar i item uszkodzony+naprawa= nieuszkodzony
i taka byla oferta
osoba ktora kupuje jest zobowiazana do obejrzenia przedmiotu i upewnienia sie ze dany przedmiot chce kupic o ktorym byla wczesniej mowa
mysterygirl poto zrobila poradnik jak nie dawac sie oszukac abyscie go czytali

ja moge napisac ze kupilam buty od kowala za platyne a chcialam tylko za zloto i dajcie mi platyne zpowrotem...to moja wina bo nie patrzylam co kupuje

niema tu winy sprzedajacego
nie poraz pierwszy sprzedajemy przedmioty podpisane piszac ze sprzedam nie uszkodzony item.
jest to legalne a wina po stronie kupujacego ze sie nie upewnil co kupuje.


22 Cze 2011, o 17:07
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: SPRAWIEDLIWOŚĆ A OSZUST
Zaistniała sytuacja nie jest oszustwem. W ofercie sprzedający nie skłamał, bynajmniej takiego zachowania nie popieramy. Konsekwencji z tego zdarzenia wyciągnąć nie możemy, ponieważ Gothrek miał możliwość upewnienia się, co kupuje. Wymiana została zaakceptowana z obu stron, nikt nie został zmuszony ani wprowadzony w błąd.

Sprzedawca jednak ma inne przewinienia i one wkrótce zadecydują o losach Bohara.

Podpisanych przedmiotów wkrótce nie będzie można wkładać do okna wymianu lub takiej transakcji akceptować.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


24 Cze 2011, o 23:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 142 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron