Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
 Błąd związany z logowaniem 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Cze 2011, o 14:50
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Błąd związany z logowaniem
Witam, piszę ponieważ mam problem (jak widać) z logowaniem się do konta. Problem pojawił się wczoraj (nagle ok. 18-19). Sytuacja jest prosta, podaje login (czyli nazwę poczty na której się logowałem wcześniej) i hasło. Co otrzymuję za odpowiedź? "Nie poprawne dane. Jeżeli problem się powtarza spróbuj zmienić hasło do konta". Oczywiście (jak by tego nie było, to wiadomo) się problem powtarzał, więc postanowiłem (zgodnie ze wskazówkami) zmienić owe hasło. Nie mogłem tego zrobić bez pośrednio z konta, to zrobiłem to za pomocą "Zapomniałem hasła". Otrzymałem kod (nowe hasło) na pocztę (przelatując po krokach danych mi). Zadowolony z nowego hasła, rozpocząwszy logowanie na nowym haśle, nagle Zonk! ten sam błąd "Nie poprawne dane".

P/S Zanim wykonałem krok ze zmianą hasła. Zmieniałem przeglądarki, czyściłem ciasteczka, cache, pliki tymczasowe. Widocznie to nie pomogło.


19 Cze 2011, o 15:26
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Błąd związany z logowaniem
Czyli najprawdopodobniej dostales perm bana. Podaj nick postaci, oraz serwer.


19 Cze 2011, o 19:54
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Cze 2011, o 14:50
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Błąd związany z logowaniem
Serwer (Świat): S1.
Nick (Ksywa): Szmaciarz (ostatnio zalogowana postać).
Klasa (Profesja): Mag Ognia.
Poziom (Ranga): 10.
Data (Czas): ok. południa, 2011-06-18.
Lokalizacja (Miejsce): Tenesis (ostatnie odwiedzone).

Jestem tylko tyle wstanie powiedzieć, na temat ostatniej mojej gry. Bardzo prosił bym o pomoc, gdyż nie rozumiem sytuacji w której się znajduję. Z góry dziękuje.


20 Cze 2011, o 03:10
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Błąd związany z logowaniem
No z Twoimi nickami to nie powinienes sie dziwic, ze dostales perma. Sytuacja Twoja jest taka, ze zablokowano Ci konto ze wzgledu na wyjatkowa wulgarnosc nickow Twoich postaci. Z 10 nickow postaci, tylko 3 nie budza zgorszenia.


20 Cze 2011, o 03:46
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 19 Cze 2011, o 14:50
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Błąd związany z logowaniem
W porządku, rozumiem. Tylko, że z tych 10 postaci co miałem na koncie, 2 są (były) aktywne, w porywach 3. Reszta postaci była zrobiona dla sprawdzenia (testowania) możliwości poszczególnych klas (walki, płynności gry, umiejętności itp.). Po za tym, ta reszta miała nie większy poziom niż 1-3 i ostatnie logowanie na tych postaciach było dawno temu, jeszcze za czasu innego regulaminu (starego Taern-a).
Jak bym miał możliwość usunięcia ich, zrobił bym to w trybie natychmiastowym, ale nie mam, bo nic ciekawego w tych postaciach nie było i do szczęścia mi one nie są potrzebne, a nawet szczerze mówiąc, jedna z tych postaci utknęła mi podczas błędu, w czasie śmierci po walce z Utorem na początku gry. Nawet nie wiem czy została naprawiona, bo nie miałem czasu zaglądać do niej.
Stworzyłem niedawno maga, na którym mi zależało (postać mi się spodobała, grając w drużynie ze znajomymi, rodziną). Znajomy pyta: "czemu nie wchodzisz, mieliśmy iść na Herszta?" - a ja biedny co mu odpowiedziałem?. Czemu akurat wtedy, gdy zacząłem pogrywać se nim otrzymałem tego bana? Czemu nie dostałem upomnienia? i dlaczego dostałem perm bana, a nie zwykłego bana informującego mnie o "ciężkim nadużyciu" regulaminu, w stopniu blokady ponadczasowej.
Z resztą, mniejsza o to. Czas, który poświęciłem na pracy nad swoimi pupilami, nauce gry (spędzenia miło czasu, współpracując z graczami i znajomymi), wcale nie uważam za stracony. Dlatego iż będzie to konieczne, będę odwoływał się co do decyzji (nagłej) Mistrz(-ów/a), któr(-rzy/y) chcąc/nie chcąc, mając dobry bądź zły humor, taką decyzję podj(-eli/ął).
Oczywiście rozumiem, regulamin... tak, ale czasami (jak to w życiu bywa) istnieją pewne odstępstwa od niego, bynajmniej nawet i z tego powodu, iż chcę dalej kontynuować grę moimi pociechami, a tym moim bohaterom, co o bana się prosili, ukarać w postaci usunięcia z konta.

P/S Wiem możliwe, że "o? za dużo proszę". Ale czy tak naprawdę warto trzymać się aż tak twardo zasad, że komuś (no nie wiem co mam myśleć) jest dobrze rzucając mu kłody przez głowę? Może te nicki tak były wulgarne, że aż transfer serwera muliły i w trybie natychmiastowym musiały być izolowane (nie wiem i w tym cały problem)...
Może nie byłem zbytnio przywiązany do regulaminu, ale to nie jest (moim zdaniem) powód do mieszania mnie (jako gracza) z błotem, jakich nie mało... jakoś zbytnio nie spamowałem, ani nie chwaliłem się tymi nickami (to też wynikało z tego, jak bezmyślni czasem jesteśmy - ogólnikowo). A taki perm ban oświadcza świeżo innym graczom, że było dokładnie co innego (że dokładnie pasujesz do typowego łajdaka gry któremu "aż" trzeba dać tego perma). Nie można wszystkich na jeden stos rzucać, bo coś akurat teraz się komuś nie spodobało, to damy perma, a co tam, i wsio następny w kolejce jazda temu też perma, bo akurat mnie swędzi teraz "coś" (czy tam podobny incydent).

[Żeby nie było do mnie krzyków, żalów i złości, oraz braku tolerancji wobec mnie]: Ja tylko proszę o od-banowanie mojego konta, o nic więcej! Jak już zacząłem grać (tak na poważnie) to nie róbcie mi przeszkód (w tej postaci lub podobnej), nie rzucajcie mi kłód pod nogi. Dajcie mi tylko spokojnie od czasu do czasu wejść pograć, pogawędzić, spędzić miło czas ze znajomymi, posłuchać co ludzie powiedzą (czy naprawde to jest aż tak wiele?), po prostu podbijać Tearn-a, i zdobywać co najlepsze w nim oraz stawać się coraz silniejszym (tak jak pokazują wasze banery i wy drodzy "Masterzy").


20 Cze 2011, o 07:11
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Błąd związany z logowaniem
Kod:
14:58  Operacja wykonana: HERO LIST
nazwa,poziom,server,ostatnia_wizyta,data_zalozenia
Dupagola 1 s1 null 20.01.11
Skurwysyn 1 s1 null 20.01.11
DupaZolvait 3 s1 25.02.11 20.01.11
Szmaciarz 10 s1 18.06.11 26.02.11
Jajamurzyna 5 s1 05.05.11 09.03.11
Enkilo 1 s1 25.04.11 12.04.11
Lichuj 19 s1 05.06.11 12.04.11
Świniur 3 s1 18.04.11 18.04.11
Lizopup 1 s1 05.06.11 25.04.11
Przetracony 1 s1 09.06.11 09.06.11

TotalBan przyznany ze względu na postaci z nickami wulgarnymi oraz ze względu, iż posiadają małe poziomy. Nie widzę tu ratunku.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


20 Cze 2011, o 15:02
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Błąd związany z logowaniem
Z tego co widze, masz drugie konto i również tam pogrywasz, więc zawsze możesz wrócić. Następnym razem zastanów się nad konkretniejszym nickiem i nie wypisuj głupot na czacie aby nie zwracać na siebie uwagi jeżeli już masz taki pociąg do nicków regulaminowych ;].

Ban zostaje. Temat zamykam.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


20 Cze 2011, o 15:12
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 141 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron