Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Ban 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2011, o 11:58
Posty: 1
Miejscowość: Bielsko-Biała
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Ban
Serwer: S2
Nazwa postaci: Mortall
Czas: 1 rok
Opis:
Witam !
Chciałbym aby został zdjęty ban za oszustwo na turnieju z mojej postaci na s2 nick Mortall , ponieważ gm mówił że ban jest dlatego poniewaz zapisałem go do turnieju.
Ja nie wiem o co chodzi prosze mi to wytłumaczyć sprawdzalem druzyne bylem tam ja , spiderman , edffice, i taka byla druzyna sprawdzalem przed zapisem po czym wchodze na arene i zapisałem druzyne . Czekam na walke a potem wyskakuje ban że ,,Oszustwo na turnieju" to co ? gm do mnie dołonczył i go zapisałem? naprawdę nie rozumiem tego wcale. Prosze o rozpatrzenie tego odwołania.Poniewaz nie wiem jak to się stało i ten gm to ,,phate" Nie rozumiem.Ostatni raz ide na turniej.
Proszę mnie odbanować to była najlepsza gra w jaką kiedykolwiek zagrałem i z góry przepraszam ale nie wiem co zrobiłem. Bardzo przepraszam ale nie mam co robić i bardzo lubię grać w tą gre i bardzo mi się podoba.


10 Lip 2011, o 15:37
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Ban
Ktoś do Twojej drużyny zapisał postać GM Phate, jest to postać służąca nie do grania i posiadająca statystyki znacznie wykraczające ponad dostępność graczy to po pierwsze, po drugie znalazła się w Twojej drużynie po ostrzeżeniu innego użytkownika, który zrobił to samo i za zignorowanie ostrzeżenia dostał bana.
Jednak jako że mogłeś nie wiedzieć co się dzieje ban zostanie zdjęty w dniu jutrzejszym...

Pozdrawiam.

Ban zdjęty~Naz

_________________
Image
Image


10 Lip 2011, o 22:34
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 164 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron