Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Odwołanie od bana 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2011, o 19:54
Posty: 27
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Odwołanie od bana
Serwer: S2
Nazwa postaci: Uberbarb
Czas: Ok. 13.00
Opis:
Dzień dobry. Mam problem, a mianowicie mój brat ( niestety jeszcze mały i nienauczony ) pod moją nieobecnością grał w tą fajną gierkę i swoją postacią jak mówił nawyzywał GM-ów, ponieważ znudziła mu się ta gra. Jako, że komputer jest wspólny, dostałem bana permanentnego chyba na IP komputera i nie mogę się zalogować na swoje konto. Proszę o usunięcie tamtej postaci ( Uberbarb ), w ramach jego kary. Moim zdaniem ja też dostałem za swoje, bo nie mogę grać, a nic nie zrobiłem. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam :)

_________________
Dejvit
______
S II
______
ŁuczniQ


21 Lip 2011, o 20:01
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Odwołanie od bana
Brat może i mały ale w klnięciu bardzo dobrze wyuczony i doskonale wiedział co go czeka i wręcz się o to dopominał...

Twoje konto czyli jakie bo jeśli Uberbarb to jako właściciel ponosisz pełną odpowiedzialność co się na nim dzieje z wyjątkiem sytuacji gdy nastąpiło włamanie a tutaj to nie wchodzi w grę.

_________________
Image
Image


21 Lip 2011, o 20:52
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2011, o 19:54
Posty: 27
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Odwołanie od bana
Ale nie miał zielonego pojęcia, że ja za to mogę mieć problemy. On twierdzi, że chciał skończyć grę, nie wiem co mu przyszło głupiego do głowy. Przez niego nie mogę grać na jednym komputerze. :( Przepraszam za niego. Czy da się coś zrobić ?

_________________
Dejvit
______
S II
______
ŁuczniQ


21 Lip 2011, o 20:57
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Odwołanie od bana
Na koncie Uberbarb jest jeszcze jedna postać 1 lvl założona wczoraj, więc ponawiam pytanie o jakie konto chodzi na którym chcesz grać?

Ban zostaje. Jeżeli Nazgull badź inny GM bedzie miał cos do dodania proszę otworzyć i dopisać :)
Temat Zamykam ~~ Mistt

_________________
Image
Image


21 Lip 2011, o 21:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 219 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron