Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8 posty(ów) ] 
 kradzież 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Lip 2011, o 13:52
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post kradzież
chciałbym zgłosić kradzież konta na s2 jacusplacus, udostępniłem passy graczowi performer w celu wspólnego expienia. jednak po paru dniach wspólnego grania, owocnego nagle nie moge wejśc na swoje konto ponieważ zostały zmienione passy.

nasza rozmowa ygladała tak

to ja jacusplacus, albo odasz konto albo to zglosze, nie wiem czemu zmieniles meila i haslo

odpowiedz

performer

chcielbym zadac ci to samo pytanie ja nci nie zmienialem umawialismy sie chcialem isc na krzyza logam a dane zmienione nie wiem co jest ja napewno nie zmienialem moze moj kumpel looknal pasy z notatnika zapytam sie go i odpisze od cb nie wiem co sie stalo ja myslalem ze ty zmieniles

ja

nie wiem. ja nic nie zmieniałem to zalatwiaj to z kolega. na stary meil i wszystko bedzie dobrze


performer

kumpel mowil ze mial te konto ale sie wymienil na jakiegos nooba a temten go wydymal i niema konta kumpel juz chodzi z puckiem na ryju ale co zrobisz przepraszal ale powiedzialem ze ma sie w dupe cmoknac wiec nie wiem mowilem ze ma to zalatwic nie wiem co z tego bedzie


ja

kumpel mowil ze mial te konto ale sie wymienil na jakiegos nooba a temten go wydymal i niema konta kumpel juz chodzi z puckiem na ryju ale co zrobisz przepraszal ale powiedzialem ze ma sie w dupe cmoknac wiec nie wiem mowilem ze ma to zalatwic nie wiem co z tego bedzie


moge dolączyć jeszcze zdjecia jak to bedzie bardziej pomocne z wiadomosć lub podać passy gm żeby spr (nie cche zapychać forum zdjeciami), z ostatnije odpowiedzi performer wychdzi że jego kolega dokonał jakies zminay nie wiem, ale bylo to zrobione bez mojje wiedzy i przyzwolenia, czyli tworcy te postaci
prosze o zalatwienie tej sprawy z góry dziekuje


15 Lip 2011, o 14:14
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2011, o 02:38
Posty: 1597
Miejscowość: Szczecin
Podziękowano: 109 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Post Re: kradzież
dołącz zdjęcia. tylko one mogą być dowodem.


15 Lip 2011, o 14:56
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Lip 2011, o 13:52
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradzież
zdjęcia cz. pierwsza


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


15 Lip 2011, o 15:12
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Lip 2011, o 13:52
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradzież
zdjęcia cz. 2


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


15 Lip 2011, o 15:14
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Lip 2011, o 13:52
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradzież
zdjęcia cz. 3


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.


15 Lip 2011, o 15:14
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: kradzież
Huger i Zbikosk - co mi o nich powiesz? Mieli do Ciebie passy?
Ogólnie to na tym koncie za dużo się dzieje - skłaniam się do stwierdzenia, że nic z tym nie zrobimy.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


15 Lip 2011, o 20:33
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 15 Lip 2011, o 13:52
Posty: 6
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: kradzież
Felix napisał(a):
Huger i Zbikosk - co mi o nich powiesz? Mieli do Ciebie passy?
Ogólnie to na tym koncie za dużo się dzieje - skłaniam się do stwierdzenia, że nic z tym nie zrobimy.


ja podałem passy tylko performerowi nikomu wiecej, zreszta całe zajscie wyjaśnione jest na zdjeciach.


16 Lip 2011, o 00:48
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2010, o 20:00
Posty: 1388
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 43 razy
Post Re: kradzież
Wychodzi na to, że to konto już dawno straciło jakiegokolwiek właściciela i wiążą się z nim same oszustwa. W ciągu ostatnich dwóch dni naliczyłem 3 nry IP...
BAN.

_________________
Ignorantia iuris nocet.
Fiat iustitia, et pereat mundus.


17 Lip 2011, o 10:41
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 178 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron