Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Zagubiony rar 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Zagubiony rar
Serwer: S3
Nazwa postaci: gromak
Czas: 20.07.11 21.30 (?)
Opis:
W dniu dzisiejszym walcząc z kolegą w drużynie i atakując 5 koscieji pod zamkiem (chyba) na moment utraciłem połączenie z internetem - po 45 sekundach kliknęłem "odswież" - przez co jak się okazało, kolega nie odbył walki. Po ponownym dołączeniu do drużyny, okazało się, że nie mam łuku - "ayol" - czyli walczyłem rzucając jedynie kamieniami. Po sprawdzeniu ekw. okazało się, że mam tylko stary łuk. Nie chodzi mi nawet o sam łuk - bo jego mogę zdobyć, jednak platyna za którą zapłaciłem za naprawę łuku kosztowała mnie w złotówkach a i bardzo się ucieszyłem z tego łuku - mam nadzieje, że uda mi się go odzyskać - proszę o pomoc :) Pozdrawiam, gromak s1.[/i]

Nie wiem czemu mimo zaznaczenia S1 w poscie pojawia się S3 -

Więc mój nick to gromak, serwer 1. :)

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


20 Lip 2011, o 23:05
Profil ICQ WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Zagubiony rar
Pamietam, ze sprawdzalam Twoje logi i po naprawie Ayola nie ruszales go z postaci (nie sprzedales w sklepie, nie sprzedales innemu graczowi, nie przeniosles do depo, nie wyrzuciles, a smierc rarow nie zabiera), nie miales takze crasha postaci, wiec Twoj ayol musi dalej byc na Twojej postaci.

-Wyczysc przegladarke (usun pliki cookies i pamiec podreczna), albo uzyj innej przegladarki (mozesz wyprobowac na kilku przegladarkach).
-Upewnij sie, ze luku nie ma na postaci, w ekwipunku bocznym broni (jak masz te kilka rodzajow ekwipunku z boku to kliknij na bron), oraz w ekwipunku podrecznym broni (w widoku ekwipunku, nad glowa postaci).


21 Lip 2011, o 06:13

Podziękowali: gromak (21 Lip 2011, o 10:30)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2011, o 06:55
Posty: 438
Miejscowość: Bdg
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Post Re: Zagubiony rar
Czasami bron zostaje wywalona do ekwipunku podręcznego - służacego do zmiany broni podczas walki (nad postacią, jak wejdziesz w plecak).
Już mi się tak zdarzyło. Zerknij , na 90% Twój łuk będzie właśnie tam.

_________________
S2
ןןoɹ puɐ ʞɔoɹ

Nasze społeczeństwo samo się ogłupia!

1 vs 1 - do 74 - 2 miejsce
2 vs 2 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - 51+ - 1 miejsce
5 vs 5 - do 50 lvl - 1 miejsce
3 vs 3 - 3 miejsce, we dwóch :D


Brotherhood Of Death


21 Lip 2011, o 07:36

Podziękowali: gromak (21 Lip 2011, o 10:30)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Zagubiony rar
Dziękuję serdecznie za pomoc, znalazł się faktycznie w ekwipunku podręcznym - poprzez kolor który zlał się z tym polem nie zauważyłem go :)

Kurcze, to pierwsza gra w której tak szybko i fachowo rozwiązano mój problem. Coraz bardziej mi się to podoba :)

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


21 Lip 2011, o 10:07
Profil ICQ WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 218 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron