Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Odwolanie od Bana 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 2 Lip 2011, o 13:30
Posty: 5
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Odwolanie od Bana
Serwer: S2
Nazwa postaci: tlen
Czas: 1 rok
Opis:
Bardzo prosze o odwolanie Bana ... Powodem mojego bana byla moja prozba a nie zlodziejstwo czy przeklenstwa . Poniewaz wszystko juz jast ok z moja zona i moim jak to nazwaliscie uzaleznieniem , prosze o zniesienie Bana . Chociazby z tego powodu ze mnustwo kasy wlozylem w te gre ( czyli w plate ). A i jeszcze jedno przepraszam za pisownie ale mam Greckje oprogramowanie i nie mam polskich znakow . Z gory Dziekuje .


29 Lip 2011, o 15:14
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Odwolanie od Bana
Ban był przyznany na prośbę gracza, prosił o pomoc w walce z uzależnieniem. Skoro tak jak sam stwierdza minęło mu to już, to bana ściągam. Chciałbym tylko nadmienić czym jest ban

Cytuj:
* Ban jest najsurowszą formą dopuszczalnych przez Regulamin sankcji. Polega na natychmiastowym wylogowaniu Gracza z gry i braku możliwości zalogowania się na postać bądź całe konto przez określony czas.


Po to aby gracz "Tlen" liczył się z tym, że w przyszłości taka prośbą skończy się banem permanentnym bez możliwości odwołania.

Rozmowa z graczem:
http://www.speedyshare.com/files/29628954/TLEN.png

Temat Zamykam

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


29 Lip 2011, o 15:24
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 248 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron