Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Obraza antysemityczna oraz wulgaryzm 
Autor Wiadomość
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Obraza antysemityczna oraz wulgaryzm
Na niżej załączonym zrzucie ekranu widać wyraźnie dwukrotną obrazę na tle religijnym oraz narodowościowym i dodatkowo wulgaryzm. Gracz MoonShield wielokrotnie obrażał innych, ale tym razem zdecydowanie w.w gracze posunęli się zbyt daleko, dlatego interweniuję tworząc ten temat. Tolerancja narodowościowa oraz religijna jest gwarantowana przez konstytucję, tak więc jest to najcięższe przewinienie. Liczę na szybkie rozwiązanie problemu oraz odpowiednie ukaranie graczy.

Sytuacja miała miejsce o 22:24 na s3 dzisiaj, co widać w nazwie zrzutu ekranu.

Być może pomocny okaże się fakt, iż gracz Moon Shield jeszcze niedawno miał nick Osamka oraz był wielokrotnie karany.

Pozdrawiam

Image

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


30 Lip 2011, o 22:47
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Lip 2011, o 22:37
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Obraza antysemityczna oraz wulgaryzm
Byłem świadkiem tej całej sytuacji i muszę przyznać, że czuję się zniesmaczony, a wręcz oburzony nie tylko faktem antysemityzmu z którym moja rodzina musi się borykać od kiedy pamiętam (jak się okazuje w Taernie też), ale tym, że zachowanie to pozostało bez jakiejkolwiek reakcji ze strony braci moderatorskiej. To, że Pan Moonshield jest zdolny do takiego zachowania nie jest tajemnica, jest on bardzo dobrze znany z żartów czy też zachowań budzących skrajne emocje, ale aprobata społeczeństwa wyrażona poprzez nie naznaczenie go tym głupim kneblem jest wręcz zatrważająca.
Przyłączam się do apelu przedmówcy i proszę o wyeliminowanie zachowań godzących w moja (i zapewne nie tylko moja) religię.


30 Lip 2011, o 23:01
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Obraza antysemityczna oraz wulgaryzm
głupie dowcipy to tylko dowcipy, nie będę dyskutował z waszą wrażliwością bo każdy ma inną ale nie widzę powodów do nazywania tego typu zachowań antysemickimi ani tym bardziej 'obrazą na tle religijnym oraz narodowościowym', nie zmienia to faktu, że możecie czuć się osobiście dotknięci - ale to kwestia wrażliwości.
Nie co dzień jestem świadkiem spamowania na ogólnym (bo to ma charakter spamowania), ale dowcipów o Polakach, Niemcach, Żydach jest całe mnóstwo i nie spotkałem się jeszcze z podobnymi wpisami gdy ktoś śmieje się z Polaków, ich konstytucyjnych organów itp., więc traktuję to jako analogie.


30 Lip 2011, o 23:14
Profil
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 30 Lip 2011, o 22:37
Posty: 2
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Obraza antysemityczna oraz wulgaryzm
A więc rozumiem, że od dzisiaj mamy formalne pozwolenie na sypanie z rękawa kawałami posiadającymi wyraźny podtekst rasistowski etc. Bo skoro tak, to ja bardzo chetnie.


30 Lip 2011, o 23:17
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Obraza antysemityczna oraz wulgaryzm
czy ja powiedziałem że się z tym zgadzam? oceniam to jako spam i nie nadaje temu rangi przestępstwa - bo to o czym Ty i Szymdaro piszecie ma swoje definicje w kodeksie karnym - dowcip tych definicji nie spełnia - a głupi dowcip to tylko dowcip.
Poza tym, skoro wyrażasz oburzenie na tego typu zachowania to nie rzucaj groźbami, że zrobisz podobnie - bo to już tylko krok do zachowań określanych moralnością Kalego.


30 Lip 2011, o 23:22
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Obraza antysemityczna oraz wulgaryzm
Nie wyobrażam sobie, aby taka osoba zajmowała miejsce w administracji pozwalając na jawne łamanie podstawowych zasad. To, że ktoś nie zgłaszał obrazy dotyczącej Niemców, Polaków albo tak jak teraz Żydów nie jest żadnym argumentem.

Zabij kogoś - ciekaw jestem czy prokuratura też powie, że to tylko głupi dowcip i puści Cię wolno. Oczywiście nie namawiam do przestępstwa, to tylko skrajny przykład.

Poczekajmy może na komentarz osób kompetentnych, aby nie prowadzić tu bezcelowej dyskusji.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


30 Lip 2011, o 23:25
Profil WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Obraza antysemityczna oraz wulgaryzm
hmmm, Twoje oburzenie nie znajduje odzwierciedlenia w reakcji na czacie bo to było najwłaściwsze miejsce do reakcji;

Szymdaro napisał(a):
Zabij kogoś - ciekaw jestem czy prokuratura też powie, że to tylko głupi dowcip i puści Cię wolno. Oczywiście nie namawiam do przestępstwa, to tylko skrajny przykład.

a powyższe świadczy o kompletnym braku wyczucia jeśli chodzi o analogie - uderzasz w różne tony, dostosowując je do swoich celów, ale przesadzasz...
chcesz się przekonać co zrobi prokuratura? zgłoś strony z których cytowane były te dowcipy jako strony szerzące nienawiść na tle religijnym, narodowościowym i innym - gwarantuje Ci, że nawet nie zostanie wszczęte postępowanie wyjaśniające...


30 Lip 2011, o 23:33
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: Obraza antysemityczna oraz wulgaryzm
czarucha napisał(a):
A więc rozumiem, że od dzisiaj mamy formalne pozwolenie na sypanie z rękawa kawałami posiadającymi wyraźny podtekst rasistowski etc. Bo skoro tak, to ja bardzo chetnie.



Tylko zauważ że po 1 nikt nie poczuł się obrazony (oprócz zawsze obrażonego Szmydaro). Po 2 drugie jeżeli nie jesteś w temacie to wiedz, że każdy opowiadał różnego rodzaju kawały (niektóre jeszcze bardziej sprośne) a jedynie ty przyczepiłeś się do MoonShielda. Po 3 po 22 można już używać trochę mniej cenzuralnego języka i jest zezwolenie na bycie trochę bardziej hm...nazwijmy to chamskim. Kawał nie był skierowany to konkretnej osoby. Wyżej był kawał o blondynkach. Śmiało się kilkanaście osób, każdemu powinni dać knebla ? Nie sądzę. Z s3 dzieją się dziwne rzeczy, nie szukajmy wiecznie dziury w całym...

Co do czarucha, dziwne że dopiero się dzisiaj zarejestrowałeś i wypowiedziałeś się tylko w tym temacie.

Down : Piękne porównanie ! Kabaret Moralnego Niepokoju miałby już dożywocie, porazka... Trochę dystansu do siebie.

MoonShield napisał : Co robi żyd na huśtawce ?
I on na to pytanie nie odpisał . Może chodziło mu o to że np czyta książkę bo jest inteligentny.
Skoro już tak piszemy to ja tak na to odpisze.

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


Ostatnio edytowany przez Breaner 30 Lip 2011, o 23:48, edytowano w sumie 5 razy



30 Lip 2011, o 23:33

Podziękowali: Ufi (30 Lip 2011, o 23:46)
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Obraza antysemityczna oraz wulgaryzm
Szymdaro napisał(a):
Na niżej załączonym zrzucie ekranu widać wyraźnie dwukrotną obrazę na tle religijnym oraz narodowościowym i dodatkowo wulgaryzm. Gracz MoonShield wielokrotnie obrażał innych, ale tym razem zdecydowanie w.w gracze posunęli się zbyt daleko, dlatego interweniuję tworząc ten temat. Tolerancja narodowościowa oraz religijna jest gwarantowana przez konstytucję, tak więc jest to najcięższe przewinienie. Liczę na szybkie rozwiązanie problemu oraz odpowiednie ukaranie graczy.

Sytuacja miała miejsce o 22:24 na s3 dzisiaj, co widać w nazwie zrzutu ekranu.

Być może pomocny okaże się fakt, iż gracz Moon Shield jeszcze niedawno miał nick Osamka oraz był wielokrotnie karany.

Pozdrawiam


Człowieku, teraz to ty sam siebie obrażasz :lol: :lol:
A jak kabaret jakiś w telewizji opowiada kawał o żydzie czy coś to też obraża?:D
Żałosny jesteś ^^

A i co Ci MoonShield zrobił zadając pytanie?:D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mV_fEAtrlrI[/youtube]

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


Ostatnio edytowany przez Ufi, 30 Lip 2011, o 23:52, edytowano w sumie 1 raz



30 Lip 2011, o 23:36

Podziękowali: Breaner (30 Lip 2011, o 23:46)
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2010, o 03:25
Posty: 251
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Post Re: Obraza antysemityczna oraz wulgaryzm
Powinien zostać ukarany ale nie za rasizm tylko opowiadanie takich startych sucharów -_-

_________________
dr 120


30 Lip 2011, o 23:42
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 239 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron