Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Odwołanie do bana z dnia 31 lipca 2011 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Odwołanie do bana z dnia 31 lipca 2011
Serwer: S3
Nazwa postaci: Breaner
Czas: 23:55
Opis:
Image

Chciałbym odwołać się od tego bana. Po 1 liczę na wyjaśnienie dlaczego owy ban został przydzielony bo nie przypominam sobie, żebym wykorzystywał błędy w grze.
Po 2 ze swoich źródeł wiem ze ban został mi przydzielony dlatego z GM Sishii został zabity w mieście kemenak (Gm Sishii ma rsa). Nie wiem skąd się tam wziął, nie wiem czemu afkował z rs-em ale jeżeli nerwy biorą górę i za zabicie dostaje się bana to coś tu nie gra.

Jeżeli są jakieś dowody w logach które wskazują że w tym czasie wykorzystałem błąd gry to proszę o przedstawienie mi ich.

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


1 Sie 2011, o 00:01
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2010, o 00:34
Posty: 287
Miejscowość: wrocław
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 31 lipca 2011
Byłeś w drużynie z emkejem i moonem, stałem przed sulgogiem na zielonym polu, emkej dołączył do mojej drużyny przeniósł nas do miasta opuścił drużynę dołączył do was i mnie zabiliście, emkej potwierdził w rozmowie na pw, tyle w temacie. Kara równa, uzgodniona z innymi.

_________________
s1 ???
s2 SishiVD
s3 Sishii
s4 Sishi


1 Sie 2011, o 00:05
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 31 lipca 2011
sishi napisał(a):
Byłeś w drużynie z emkejem i moonem, stałem przed sulgogiem na zielonym polu, emkej dołączył do mojej drużyny przeniósł nas do miasta opuścił drużynę dołączył do was i mnie zabiliście, emkej potwierdził w rozmowie na pw, tyle w temacie. Kara równa, uzgodniona z innymi.



Podaj dowód że ja byłem w drużynie która cie przeniosła. Bo nie przypominam sobie. Zbieg okoliczności że akurat szedłem w stronę Suloga, a że po pvp mam refleks to od razu atakuje każdego rsa... Czy emkej portwierdził, że jakoś przeniosłem cię w jakieś inne miejsce ? Skoro wierzysz innym na słowo a nie patrzysz logów itd to moim zdaniem nie jest to zachowanie godne gma.

A to że emkej i moon doszedł do mnie podczas walki to nie jest przecież zależne ode mnie.

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


1 Sie 2011, o 00:08
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2010, o 00:34
Posty: 287
Miejscowość: wrocław
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 31 lipca 2011
dziwnym trafem emkej przeskoczył ze mna do miasta dołączył do was i mnie zaatakowaliście, no rzeczywiście do tego trzeba mieć refleks jak emerytowany szachista na urlopie... Zielone pole jest po to aby można było tam afczyc ile mi się żywnie podoba, i jestem tam nietykalny mając rs'a, miedzy innymi po to te pola zostały utworzone. Kara nie zostanie zdjęta, jeśli nadal uważasz że jesteś niewinny pisz odwołanie do ludzi wyżej. Dobranoc

_________________
s1 ???
s2 SishiVD
s3 Sishii
s4 Sishi


1 Sie 2011, o 00:12
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 15:22
Posty: 96
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 31 lipca 2011
człowieniu to i tak nie jest pierwszy raz :D robicie tak z kazdym z kim macie wojne wiec nie gadaj głupot bo sam mi tak zrobiłeś (przeniosłeś) do kamenak dobre 10-15...


1 Sie 2011, o 00:12
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 31 lipca 2011
Skąd pomysł że odwołanie jest napisane do ciebie ? Możesz być pewny że ktoś nad tobą jest już poinformowany. Możecie sprawdzić w logach że ja zaatakowałem sam Sishiego a emkej doszedł dopiero po tym jak go(sishiego) zaatakowałem solo.

Owszem nadal uważam że ban niesłuszny bo widać znalazłem się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie. Logi zdradzą wszystko, bo jestem na 100% pewny że jestem niewinny.


Image

Co do wypowiedzi gracza Astraya to zapewne dołączali aby zbić sobie status.

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


1 Sie 2011, o 00:15
Profil WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Cze 2009, o 16:34
Posty: 3515
Podziękowano: 108 razy
Otrzymanych podziękowań: 1521 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 31 lipca 2011
Breaner: ty lubisz się bronić w amerykańskim stylu :mrgreen:

To oczywiste, że w tym przypadku wykorzystaliście buga. Oczywiście można tłumaczyć, że to tylko zbieg okoliczności ale każdy wie jak jest :) Mam tylko dobrą fazę, że wykorzystaliście go do ubicia gm'a :mrgreen: Jak dla mnie ban słuszny. Ale za długi. Kemenak trzeba zazielenić i będzie po sprawie.


1 Sie 2011, o 00:34
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 31 lipca 2011
Drygu zaglądałeś do logów ? Zrób to proszę, nie miałem w tym żadnej ingerencji ;)

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


1 Sie 2011, o 00:36
Profil WWW
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 31 lipca 2011
@up Pisałem już w propozycjach, aby miasto zrobić zielone :P Znacznie luźniej byłoby pod Sulogiem, a przy okazji taki bug by zniknął :)

Co do samego tematu prawdę zna każdy, jednak dowodów nie ma. Bronienie się poprzez opinie innych jest bezcelowe. Moim zdaniem ukarana powinna zostać osoba, która bug wykorzystała, cała reszta nie wykorzystała buga, tylko wykorzystała ten fakt, że ktoś go wykorzystał. Na 99% gracze byli umówieni, stali w odpowiednim miejscu i czasie gotowi do szybkiego zabicia wroga, stąd ta decyzja. Równie dobrze mógł ktokolwiek inny zaatakować, przypadkowa osoba, która nie wiedziała skąd się tam wziął afkujący RS, ale przecież nie byłaby posądzona o wykorzystanie buga? Można też przenieść gracza i go nie atakować, wtedy również takie zachowanie powinno być tak samo karane.

Z tego co wiem w Polsce mamy domniemanie niewinności, w przeciwieństwie do systemu prawnego w USA.

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


1 Sie 2011, o 00:42
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2010, o 00:34
Posty: 287
Miejscowość: wrocław
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 23 razy
Post Re: Odwołanie do bana z dnia 31 lipca 2011
Emkej przyznał się do winy, a ty jako jego dobry kolega starasz sie oczyścić. Jak kilka postów wyżej drygu napisał ze kara słuszna, co do długości prześpimy się z tym jutro na spokojnie obgadamy i poinformuje cie w temacie jak została zmieniona kara.

_________________
s1 ???
s2 SishiVD
s3 Sishii
s4 Sishi


1 Sie 2011, o 00:49
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 218 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron