Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Złamanie regulaminu/ nadużycie. 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Cze 2011, o 13:43
Posty: 115
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Złamanie regulaminu/ nadużycie.
Witam
chciałam zgłosić wykorzystanie błędu tudzież nadużycie przez graczy Ufi oraz PiotrMłody. Nie wiem chyba nie wyciągnęli wniosków z ostatnich poczynań swojego kolegi Breaner i pozostałych, którzy zostali własnie za to samo zbanowani.

Otóż stoję sobie pod koldami afkuje i patrzę a tutaj walka - Ufi mnie atakuje. Myślę sobie dziwna historia nie miałam rsa ani wojny z ich gildią więc to wydało mi się być niemożliwe. Nagle dołącza do Ufiego PiotrMłody i koniec końcem zostałam zabita. Po walce na bocznym czacie dopiero zauważyłam że PiotrMłody (mający rsa) dołączył do mojej drużyny przed walką po czym kiedy Ufi zaatakował on opuścił grę..

Proszę się tym zająć bo wnioskuję, że ban Breanera ani nie był dla nich żadnym przykładem ani przestrogą. I uważam że 48h to stanowczo za mało.

Nick: Sandhya (s3)

Image

_________________
...s4
"Niech ginie ! ! !" :D


2 Sie 2011, o 15:32
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Złamanie regulaminu/ nadużycie.
Witaj,

dzięki za zgłoszenie. Całą sytuacje widać na ss nie musze dodawać, ze jest to świadome wykorzystywanie błędu gry.

Ban 48h dla obu panów.

pozdrawiam,
samozuoo


temat zamykam.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


2 Sie 2011, o 16:26
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 242 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron