Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Skarga na Moderatora s1. 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2011, o 16:08
Posty: 170
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Post Skarga na Moderatora s1.
Serwer: S1
Nazwa postaci: SzelestŁuk
Czas: 19:00-20:00 18.08
Opis:
Niewiem czy dobry temat i niewiem czy dobrze napisane.
Dostałem knebla na 1440 min (Dał mi go Lester). za Link z YT, w sumie nie zdziwilem sie ze knebel, ale długość przykuła moja uwagę. Przypomniało mi sie także jak kilka dni wcześniej moderator s1 LordOfFist, napisał na czacie ogólnym ,, Za linki z YT knebli nie dajemy" ..
Screena nawet zrobiłem, jak lord to pisał, ale jestem u babci, i nie mam dostępu do swojego komputera.
Sprawa mówi sama za siebie, proszę o szybką interwencje.


Edit : 5 min. wczesniej jakis gracz wysłał link, tego samego Autora, a ja odpisałem : No to tez nawet fajne (I tu link)

_________________
08.2010 START GRY

SERWER 1


18 Sie 2011, o 20:26
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Skarga na Moderatora s1.
hmmm, nie wnikam w to co, kto, gdzie i kiedy pisał na ogólnym, ale regulamin Czatu dostępny pod tym linkiem: viewtopic.php?f=66&t=6869 stanowi jasno:
Spamowanie, floodowanie itp. (10/30/60/1440 minut)
Uszczegóławiając, jako spam rozumie się:
- wklejanie obcych, tzn. niezwiązanych z grą Taern linków na którymkolwiek z ogólnodostępnych chatów;

zdaje się, że żaden z modów nie ma uprawnień do informowania, iż jakiś przepis regulaminu nie obowiązuje...


18 Sie 2011, o 20:31
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Skarga na Moderatora s1.
wikipedia napisał(a):
Faszyzm - Definicja

Powstało wiele definicji faszyzmu. Jedna z nich mówi, że faszyzm jest formą dyktatury nacjonalistycznej, która opiera się na kilku zasadach. Najważniejszym dobrem w państwie faszystowskim jest wspólnota, to znaczy naród (rozumiany jako ogół obywateli państwa) lub grupa etniczna rozumiana jako tożsama z narodem. Prawa jednostki są podporządkowane prawom narodu, który zyskuje tym samym realną osobowość, nie tylko jako pojęcie abstrakcyjne. Każde działanie dla jej dobra i na jej korzyść jest działaniem moralnie usprawiedliwionym. Jest to przede wszystkim zasada wodzostwa. Charyzmatyczny wódz, który "ma zawsze rację", jak głosiły włoskie plakaty na cześć Benito Mussoliniego, to osoba, która doskonale umie zdobywać sobie posłuch wśród ludzi. W stosunku do państwa faszyści wyznają etatyzm i statolatrię. Historyczne przypadki faszyzmu wiązały wspólnotę z grupą etniczną, i nie miały charakteru "obywatelskiego" a ściśle narodowy. Samo istotowe pojęcie faszyzmu, łączy idee zarówno lewicowe (socjalizm, syndykalizm) jak i prawicowe (konserwatyzm). Poprzez połączenie wyrwanych z całości części różnych doktryn, faszyzm stał się nową ideologią nie dającą pomieścić się w tradycyjnych podziałach na prawicę i lewicę.

Faszyzm, jak większość totalitaryzmów, zrodził się z frustracji i niezadowolenia społecznego, np. szeregi SA w Niemczech zasilane były przez rosnące rzesze bezrobotnych.

Ideologia częściowo zbieżna z faszyzmem istniała w Hiszpanii po wygranej wojnie domowej przez Generała Franco – frankizm.


Drygu mowil ze bedzie wprowadzona lista stron z linkami za ktore nie bedzie sie karać. Oczywiście karanie za link do youtube to absurd


18 Sie 2011, o 20:32
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Skarga na Moderatora s1.
@Darius
Drygu mówił, że BĘDZIE. A nie JEST. Różnica - ogromna.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


18 Sie 2011, o 20:33
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Skarga na Moderatora s1.
Biurokratyczne trzymanie się obecnych przepisów które zostaną zmienione. Haha to samo cie spotka w urzedzie


18 Sie 2011, o 20:34
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2011, o 16:08
Posty: 170
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Skarga na Moderatora s1.
Heavenmaker napisał(a):
hmmm, nie wnikam w to co, kto, gdzie i kiedy pisał na ogólnym, ale regulamin Czatu dostępny pod tym linkiem: viewtopic.php?f=66&t=6869 stanowi jasno:
Spamowanie, floodowanie itp. (10/30/60/1440 minut)
Uszczegóławiając, jako spam rozumie się:
- wklejanie obcych, tzn. niezwiązanych z grą Taern linków na którymkolwiek z ogólnodostępnych chatów;

zdaje się, że żaden z modów nie ma uprawnień do informowania, iż jakiś przepis regulaminu nie obowiązuje...



Gdyby nie to, że LordOfFist pisał że nie dają knebli za to, to bym linku nie wysyłał.

_________________
08.2010 START GRY

SERWER 1


18 Sie 2011, o 20:34
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: Skarga na Moderatora s1.
Ale co ma Lord do regulaminu? Kim on jest? :D A może powiesz co to za link i jakie zawierał treści? Narkotyki, wulgaryzmy, co jeszcze tam było po pierwszych kilkunastu sekundach? :D

Edit: Osoba przed Tobą także otrzymała takiego knebla, po prostu został zauważony później.

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


18 Sie 2011, o 20:39
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Skarga na Moderatora s1.
Darius posługuje się cytatami i ideologizuje kwestie porządkowe, to ja wykorzystam jego idee fix i posluże się faszyzmem, a w zasadzie zbrodniarzami, których skazywał trybunał w Norymberdze - wszyscy tłumaczyli się, że wykonywali rozkazy... sąd tego jednak nie uznał - łamanie prawa to łamanie prawa - i jeśli ktoś Ci powie, że można kraść, nie znaczy że jak Cie złapią to będzie to w sądzie okoliczność łagodząca...


18 Sie 2011, o 20:41
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2011, o 16:08
Posty: 170
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 36 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Skarga na Moderatora s1.
Ja tam żadnych narkotyków nie widziałem, co do wulgaryzmów - owszem. W takim razie czemu nie dales knebla temu co na priv ci wysyłałem ? Tam ile wulgaryzmów było.

Ps. Lord to mod :)

Edit : Sry, mój błąd - niedopatrzyłem.

_________________
08.2010 START GRY

SERWER 1


Ostatnio edytowany przez SZELEST, 18 Sie 2011, o 20:55, edytowano w sumie 1 raz



18 Sie 2011, o 20:42
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2010, o 23:06
Posty: 371
Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Post Re: Skarga na Moderatora s1.
Odwracasz kota ogonem, kończe tą dyskusje żeby nie spamować. Zarówno knebel za bzdet jak i absurdalnie duży czas mimo że zgodne z regulaminem to zupełnie wbrew logice


18 Sie 2011, o 20:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 124 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron