Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Błąd w queście "Medalion Adaira" 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Błąd w queście "Medalion Adaira"
Witam

Natknąłem się na mały błąd w wykonywaniu w/w questu. Gdy podczas questu dochodzimy do groty gdzie znajduje się "szablastozębny" i przytrzymując na nim kursor w celu sprawdzenia przeciwnika wyskakują 2 dodatkowe "szablastozębne" które pełnią rolę lunety u innych przeciwników

screen:
Image

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


23 Wrz 2010, o 10:23
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Błąd w queście "Medalion Adaira"
Też miałem taką sytuację. Uznałem, że ktoś oprócz mnie też robi questa i stąd więcej niż mój szablastozębny.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


23 Wrz 2010, o 12:37
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2010, o 13:53
Posty: 709
Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 46 razy
Post Re: Błąd w queście "Medalion Adaira"
Tylko że te dwa szablastozębiaste pojawiają się dopiero wtedy kiedy najadę kursorem na "tego właściwego" szablastozębiastego, poza tym symbol lunetki jest nie aktywny i dopiero po naciśnięciu któregoś z tych dwóch dodatkowych szablastozębiastych pojawiają się statystyki "tego właściwego". Ehh.. trochę to zawiłe... no ale cóż nie będę się upierał skoro to nie jest błąd.

_________________
Ogonek i ryjek są moim orężem, prawdą, rozumem zło przezwyciężę dzięki mocy planety KWiiik! - Super Świnka

S1 Mist
S2 Mistt


23 Wrz 2010, o 12:59
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 302 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron