Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Regulamin gry - gdzie znajdę ? 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sty 2011, o 21:17
Posty: 146
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 59 razy
Post Regulamin gry - gdzie znajdę ?
Serwer: S3
Nazwa postaci: Breaner
Czas: -
Opis:
Szukałem dobre pół godziny pełnego regulaminu gry i jedyne na co trafiłem to ten(chodzi mi o regulamin gry) :

Cytuj:
1. Nie spamuj na czacie i pamiętaj o kulturze.
2. Nie proś innych graczy o przedmioty czy złoto. Żebranie nie jest mile widziane.
3. Przy tworzeniu postaci staraj się aby jej imię trzymało klimat gry. Postacie, których imiona zawierają wulgaryzmy będą banowane. Podobnie te z imionami składającymi się z przypadkowych znaków.
4. Nie dołączaj bez pytania do grupy innego gracza. Najpierw zapytaj o możliwość stworzenia drużyny
5. Zabronione jest granie więcej niż jedną postacią jednocześnie.


http://www.taern.pl/regulamin/


Zastanawia mnie czy to jest pełny regulamin bo jeżeli tak to jest on bardzo ubogi. Ostatnio dostałem np bana za "wykorzystanie błędu w grze". Nie widzę tu punktu który zabraniał by mi wykorzystywać jakiekolwiek błędy w grze. Można podać wiele takich przykładów.

Czym zatem powinienem się kierować w czasie gry ?
Piszę ten temat ponieważ ostatnie zachowanie moderatorów zmusza do tego aby mieć się do czego odnosić ale jak widać niestety nie ma do czego.

Nawiążę znowu do bana który dostałem, akceptując regulamin akceptowałem właśnie ten, w czasie gry nie dostałem żadnej wiadomości, że ten regulamin się zmienił i na forum również nic o tym nie znalazłem. Dostałem wtedy bana za rzekome wykorzystywanie błędów w grze, nie widzę takiego punktu...

_________________
Image Breaner - S5 (BEGINING)

http://www.facebook.com/BreanerOfficial

Lvl to tylko cyferki przy nicku ;-)


6 Sie 2011, o 14:32
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sty 2011, o 12:20
Posty: 290
Miejscowość: Poznań
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: Regulamin gry - gdzie znajdę ?
Odsyłam ciebie tutaj http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=66&t=6869

Teraz może tak:
Cytuj:
ROZDZIAŁ 4 BANY

* Ban jest najsurowszą formą sankcji przewidzianą w Regulaminie, podlega gradacji w zależności od popełnionego czynu.

* Informacja o przyznanym banie dla osoby wobec której został on zastosowany, jest ogłaszana na czatach ogólnodostępnych czatu ruchomego, w postaci informacji systemowej.
- Tylko osoba zbanowana zna limit czasowy przyznanego jej bana.
- W przypadku bana permanentnego informacja ta nie pojawia się w ogóle.

* Sankcja w postaci bana obejmuje przede wszystkim rażące przypadki łamania Regulaminu Gry, takie jak:
- posiadanie postaci, której nick stanowi lub zawiera wulgaryzm / słowa (wyrażenia) obraźliwe / obsceniczne / psujące klimat Gry;
- sprzedaż jakichkolwiek rzeczy z gry za realne pieniądze;
- Kradzież mienia Gracza(y), takich jak: znaczne ilości złota, cenne elementy equ itp.
- Wyłudzenie mienia Gracza(y).
- Oszustwo na szkodę innego(ych) Gracza(y).

* W przypadku gdy nie ma odgórnie przewidzianych ram czasowych danej sankcji, decyzja o takowej ustalana jest na bieżąco, w zależności od przewinienia z zastosowaniem zasady zdrowego rozsądku.

Przeczytaj szczególnie pkt. ostatni.

_________________
"Tylko umarli zobaczą koniec wojny" - Platon


6 Sie 2011, o 14:45
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 3 Lut 2011, o 00:05
Posty: 77
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Post Re: Regulamin gry - gdzie znajdę ?
To temat powinien sie nazywać REGULAMIN TAERNU a nie czatu..

_________________
Koniec gry w Taern 13.08.11 na 81 lvl (top1 zabójcy/top2 łowcy/S3)

Dzięki za gre Breaner, Inexx, Buczys aka Oluś, Gomeeq warjat, PiotruśMłody, Kukiq, MoonShield, Lemorn, Marxell, DarRk i reszcie...
Image


6 Sie 2011, o 14:54
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Regulamin gry - gdzie znajdę ?
Caly link ktory wyslales to regulamin, wlasnie to akceptujesz zakladajac nowa postac.


6 Sie 2011, o 14:58
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Regulamin gry - gdzie znajdę ?
Breaner napisał(a):
Zastanawia mnie czy to jest pełny regulamin bo jeżeli tak to jest on bardzo ubogi. Ostatnio dostałem np bana za "wykorzystanie błędu w grze". Nie widzę tu punktu który zabraniał by mi wykorzystywać jakiekolwiek błędy w grze. Można podać wiele takich przykładów.

Kod:
6.W przypadku wykrycia błędu w Grze, Gracz zobowiązuje się do niewykorzystywania go i nieprzekazywania innym graczom zdobytych przez siebie informacji na jego temat w celu nieuczciwego uzyskania jakichkolwiek korzyści. Zobowiązuje się do natychmiastowego poinformowania Usługodawcy i moderatorów o wykrytym błędzie.


6 Sie 2011, o 15:32
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 210 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron