Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Blokowanie slotów w pvp 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 6 Lut 2011, o 15:45
Posty: 11
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Blokowanie slotów w pvp
jak można pomylić drużyny stojące od siebie w sporej odległości hmm?? bez problemu można dołączyć do swojej drużyny co innego gdyby stały na sobie obie druzyny masakra to jest skandal tu nie ma sprawiedliwości liczą się układy i znajomości !!! mój post został usunięty gdyż kochany Szkoper nie widzi problemu hmm wez sobie kup okulary jak nie widzisz problemu to było celowe blokowanie slota !!!! bo zanim Platini zginął to do nas dołączył i jakoś nie pomylił druzyny tylko jojuś który opowiada bajki "poza tym chciałem wbić do swoich chłopaków a że u nich all było zajęte to wbiło mnie do rywali" k.... człowieku co ty piszesz zastanów sie jak to możliwe by nagle przerzuciło cie do nas stales pod nasza druzyną gdy zbliżył sie Szporek to wszedłeś do nas i blokowałeś slota wiec nie opowiadaj bajek glupim tłumaczeniem -.- a i prosze by kochanego Szkopra usunięto z władzy bo jest ślepy i nie widziy problemu gdy The Rule lamie reguły tylko widzi jak Skopa je lamie


8 Sie 2011, o 01:19
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Blokowanie slotów w pvp
Ostrzegam za powielanie tematów.
Szkoper nieobiektywny ? Gdybyś go nie znał, może bym się wahał, no ale to są bezpodstawne oskarżenia.

Nie widać w tamtym temacie przewinienia, a Wy robicie nagonke i przerzucacie się w oskarżeniach, radze sie troszkę opanować.

temat zamykam + ostrzeżenie.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


8 Sie 2011, o 01:22
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 218 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron