Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 KNEBEL 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Cze 2011, o 09:16
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post KNEBEL
Serwer: S3
Nazwa postaci:
Czas:
Opis:
Dostałem knebla na 60 minut za to że pisałem z capsem, a jakieś 2 godziny temu gostek napisał "h... ci admin" (oczywiście bez cenzury) i dostał 10 minut!!!

W dodatku po napisaniu tego na czacie dostałem 10 minut za wulgaryzmy od jakiegoś [ciach]!!! Jesteście nienormalni ogarnijcie swoich adminów, bo to niesprawiedliwość aż opadają ręce.


Super zgłoszenie. Zastanawiałem się nad usunięciem go ze względu na styl wypowiedzi i brak jakichkolwiek danych.
PS
Za dużo grasz w CS'a chyba. Tam porządku pilnują admini. U nas drabinka idzie Moderatorzy<GM<Administratorzy przy czym na czacie działają głównie moderatorzy.
3siu.


8 Sie 2011, o 16:01
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 30 Cze 2011, o 09:16
Posty: 19
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: KNEBEL
Jasne, super, czyli zerowo ogarnięta jest ta gra. Po za tym jesteście tak niesprawiedliwi że nie powiem co! Na czacie głównym robiliście jakieś eventy których treść była wulgarna (np: wypier... bez cenzury). Natomiast w zadaniach jest mnóstwo ocenzurowanych przekleństw, za napisanie takiego z cenzurą dostałem knebla. Oczywiście ty widocznie nie wiesz co to sprawiedliwość, nie wiesz co tracisz.
PS Nadużywacie swoich pozycji. To że te osoby są moderatorami to nie znaczy że są nietykalni.


8 Sie 2011, o 22:09
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: KNEBEL
Dostales za recydywe, zamykam.


8 Sie 2011, o 22:13
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 205 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron