Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 BAN 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 14:59
Posty: 98
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post BAN
Serwer: S1
Nazwa postaci: Urbanek
Czas: 11:49
Opis:
WItam.

Widze że dawanie mi banów sprawia Wam ogromną przyjemność :)

Dostałem bana za "Bugusing" - "wejscie do jaskini" - modliszka. Tam jest niby bug z tego co zostałem poinformowany? Miło mi to słyszeć ponieważ od początku gry jak się spotkałem w instach nigdy się nie respią mobki tak samo było i w tym miejscu więc z mojego punktu widzenia to nie był żaden bug tylko normalna rzecz, a z drugiej strony nie jest nigdzie napisane że każdego Q trzeba dokończyc:) A winą powinniście obarczyć tego co napisał tego Q, mógł pomyśleć, bo to jest raczej oczywiste, że w inscie nie respią się mobki.
Pozatym pół taernu wykorzystuje tego "niby buga" i jakos nikt poza mną nie został do tej pory ukarany.
Rownie dobrze bugiem moze być czekanie na koniec insty na duchach czy też smoku i exp na respiacych sie co chwile mobach ... ale jak widac za to sie nie wyciaga konsekwencji.

_________________
Madrytczyk S1 Druid - 140 lvl - Life is a sharp sword, on which God wrote the live, love, suffer ...




Jesteśmy tylko pionkami na planszy życia...

Szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest szczegółem. - Do serca To weź pomarańczowy...


21 Sie 2011, o 11:50
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2010, o 15:00
Posty: 119
Miejscowość: Zielona Góra
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Post Re: BAN
ta dokladnie ... to nie jest wina gracza tylko niedopracowanie Q. I tu wine nalezy zrzucic na wspaniala grupe testerow i innych ( ze mna na czele), która niby testujac dany Q niby bledu nie wychwycila.. lub tez wychwycila a niby blad nie zostal naprawiony.

_________________
Iksi 134 lvl s1 MO



"Królowa jest tylko jedna !" by Apsik

Image


21 Sie 2011, o 11:55
Profil
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 8 Cze 2011, o 23:33
Posty: 17
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Post Re: BAN
Hmm o ile się orientuję, nie tylko Urban korzystał z tego buga...

A teraz emocjonalnie
Proszę o zwrot gracza bo nie mam z kim grać, jest mi smutno i źle :(


21 Sie 2011, o 11:59
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 6 Maj 2010, o 19:22
Posty: 93
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: BAN
Szczerze gdybym zauważył podobna rzecz nie wydaje mi sie że traktowałbym to jako błąd , możliwe dupa nie tester ze mnie :)

Kara zbyt surowa , wystarczyłoby pouczenie i info dla pozostałych

Czasem gracz nie jest w stanie sam zweryfikowac pewnych sytuacji,
dla jednego jest to normalna kolej rzeczy dla drugiego, wykorzystywanie błedu w grze

Trzeba sprecyzować nieco termin okreslany Bugusingiem :)


21 Sie 2011, o 12:14
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2010, o 15:00
Posty: 119
Miejscowość: Zielona Góra
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Post Re: BAN
no wiec dlatego mowie "niby blad" . Wychodzi na to, ze z kazdego z nas jest dupa :)
na upartego mozna by mase rzeczy podciagnac pod "wykorzystywanie bledu"

_________________
Iksi 134 lvl s1 MO



"Królowa jest tylko jedna !" by Apsik

Image


21 Sie 2011, o 12:16
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 14:59
Posty: 98
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: BAN
Gra jest dla graczy a gracze są dla gry więc nie wiem po co Administracja wprowadza Q który później może posłużyć do takich zgrzytów :)

Jeśli grono testerskie i cała reszta dopuściła Q do wprowadzenia go do użytku to musi być on ok ;)
A testerzy i Gm to najlepsi z najlepszych więc im nie powinien umknąć taki "niby bug" stwierdzili że wszystkie jest prawidłowo więc o co kaman?

_________________
Madrytczyk S1 Druid - 140 lvl - Life is a sharp sword, on which God wrote the live, love, suffer ...




Jesteśmy tylko pionkami na planszy życia...

Szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest szczegółem. - Do serca To weź pomarańczowy...


21 Sie 2011, o 12:20
Profil
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 5 Lis 2010, o 16:10
Posty: 1201
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 112 razy
Post Re: BAN
Urban, ale pozostałe grono Testerów czy Inżynierów, którym to umkneło dalej nie wie jaki to quest co za tym idzie nie może zidentyfikować buga :D

_________________
Lester - Barbarzyńca 70 lvl - [off] - 24.02.2013; [próba powrotu] - 05.05.2019 - 71 lvl


21 Sie 2011, o 12:24
Profil
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lis 2010, o 14:59
Posty: 98
Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Re: BAN
Lester napisał(a):
Urban, ale pozostałe grono Testerów czy Inżynierów, którym to umkneło dalej nie wie jaki to quest co za tym idzie nie może zidentyfikować buga :D


Wola dusza kamieni - coś w tym stylu i jest etap w "w wejsciu do jaskini" - na modliszkę

_________________
Madrytczyk S1 Druid - 140 lvl - Life is a sharp sword, on which God wrote the live, love, suffer ...




Jesteśmy tylko pionkami na planszy życia...

Szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest szczegółem. - Do serca To weź pomarańczowy...


21 Sie 2011, o 12:26
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 6 Maj 2010, o 19:22
Posty: 93
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Post Re: BAN
Urban opisz wszystko ładnie co i jak :)
Jeszcze platke wyrwiesz za opisanie buga:P:P:P:P

Co do bana dajcie spokój ...


21 Sie 2011, o 12:28
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: BAN
Urbanek,
napisałeś " a z drugiej strony nie jest nigdzie napisane że każdego Q trzeba dokończyc" ale też regulamin zabrania wykorzystywania takich błędów, dzięki temu zaoszczędzałeś sporo czasu, nie wierze, że nie wiedziałeś, że to jest błąd gry, a błędów wykorzystywać nie wolno. Ty to zrobiłeś a takie gadanie o sprecyzowaniu regulaminu jest nie na miejscu, bo wyraźnie jest napisane

Cytuj:
W przypadku wykrycia błędu w Grze, Gracz zobowiązuje się do niewykorzystywania go i nieprzekazywania innym graczom zdobytych przez siebie informacji na jego temat w celu nieuczciwego uzyskania jakichkolwiek korzyści. Zobowiązuje się do natychmiastowego poinformowania Usługodawcy i moderatorów o wykrytym błędzie.


NIKT z nas nie został o tym poinformowany.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


21 Sie 2011, o 12:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 247 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron