Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 1 post ] 
 Błąd - w i bez Gildii jednocześnie 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2011, o 21:54
Posty: 93
Podziękowano: 27 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Post Błąd - w i bez Gildii jednocześnie
Serwer: S3
Nazwa postaci: Astraya
Czas: Od miesiąca (tak około)
Opis:
Mam bardzo dziwną sytuację. Otóż, ok 3 tyg. temu odeszłam z pewnej gildii. Czat gildiowy oraz stosowny dopisek pod nickiem zniknęły od razu po wyjściu z klanu, a więc sądziłam że sprawa załatwiona, więcej się tym nie zajmowałam.
Jakież było moje zdziwienie gdy po ok. tygodniu jeden ze znajomych napisał do mnie, że ja jednak jestem "gildiowiczką", bo cały czas widnieję w rozpisce składu tego klanu, a on nie może mnie zaprosić do nowej gildii, bo system jakby widzi mnie wciąż w tej poprzedniej... :shock: Spróbowałam raz jeszcze się z niego wypisać, ale bezskutecznie. Przycisk czerwonego "X" na rozpisce członków gildii przy moim nicku jest jak gdyby nieaktywny. Jego naciśniecie nie powoduje żadnej akcji. Zbagatelizowałam wtedy sprawę, bo sądziłam że przy jakimś resecie serva / upadacie naprawi się samo.
Jednakże mija prawie że miesiąc, upadatów było chyba ze 2, a niestety naprawić się samo nie chce :P Stąd też, po zasięgnięciu porady GM'a, opisuję sprawę tutaj.



A tu dowody obrazujące sytuację:

http://www.speedyshare.com/files/299958 ... straya.JPG

http://www.speedyshare.com/files/299958 ... gildii.JPG



Bardzo proszę o jakieś poprawki i z góry dziękuję za rozpatrzenie wniosku



@Edycja: Dalej Forum podmienia opcję S3 na S1, stąd poprawka.

_________________
Być neutralnym w walce dobra ze złem, to opowiadać się po stronie zła
Andrzej Sapkowski, Lux Perpetua


23 Sie 2011, o 13:04
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 248 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron