Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Błąd w questach i nie tylko .. 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2011, o 19:54
Posty: 27
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Błąd w questach i nie tylko ..
Serwer: S2
Nazwa postaci: dejvit
Czas: 13:14
Opis:
Witam:

Mam dylemat co do:

*Quest-u "Każdy ma swojego dłużnika" - nie mam w ogóle takiej opcji u Darko Gnarla, mimo iż mam 36 poziom postaci ..

*Quest-ów: "Trop włóczni", "Gdzie jest Lamath?", "Krwawa Syrenka", posiadam przedmiot w ekwipunku - "Dziwna Włócznia", a mimo to nie mogę dostać zadania od Lesgara. Tak samo jak z zadaniem "Każdy ma swojego dłużnika" w Wybrzeżach Haligardu mam wykonane wszystkie zadania na swój poziom, nawet z tym nowym "Zapach drewna", a w Alarirze również mam wszystkie na swój poziom oprócz tych trzech, które wcześniej wymieniłem. Zadanie "Wilcza Suka" też wykonałem.

*Przedmiotów: "Mieszek złota" - wykonałem chyba te zadanie, a i tak ten przedmiot jest w ekwipunku i nie można nic z nim zrobić. "Wskazówka Leili" - dostałem ten przedmiot od NPC Leila po wykonaniu jakiegoś quest-a, w tym przedmiocie pisze, że mam odnaleźć Simona, idę do niego i nic. "Dziwna Włócznia" - jak wyżej pisałem, mam ten przedmiot, ale nie mogę dostać quest-u od Lesgara.

Proszę o pomoc
Pozdrawiam :]

_________________
Dejvit
______
S II
______
ŁuczniQ


27 Sie 2011, o 13:14
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 8 Lis 2010, o 01:32
Posty: 4230
Miejscowość: Cagliharmon
Podziękowano: 107 razy
Otrzymanych podziękowań: 303 razy
Post Re: Błąd w questach i nie tylko ..
Co do "Każdy ma swojego dłużnika" nie wiem, ale stawiam, ze albo zmieniono wymagania, albo juz tego questa masz w rozpoczetych / zakonczonych questach.

Co do "Trop włóczni" to nikt nigdy nie powiedzial, ze kontynuacje dostaniesz u Lesgara, musisz poszukac (i nie dostaniesz wszystkich questow naraz, tylko osobno, jeden po wykonaniu drugiego i kazdy moze sie znajdowac w innym miejscu i celowo nie jest podane gdzie, bo na tym to polega, ze sam musisz znalesc :P).

Co do itemow to popros na czacie o GMa i popros o ich usuniecie.


28 Sie 2011, o 05:33

Podziękowali: dejvit (28 Sie 2011, o 14:41)
Profil
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Gru 2010, o 14:24
Posty: 2608
Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Tolnor
Post Re: Błąd w questach i nie tylko ..
Z tego co widzę zadania, które wymieniłeś ("Trop włóczni", "Gdzie jest Lamath?", "Krwawa Syrenka") masz w zakończonych. Przedmioty powinny być skasowane z tym że byłeś offline więc daj znać czy rzeczywiście zniknęły :)

_________________
Image
Image


28 Sie 2011, o 09:21

Podziękowali: dejvit (28 Sie 2011, o 14:41)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lip 2011, o 19:54
Posty: 27
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Post Re: Błąd w questach i nie tylko ..
*Co do tych trzech quest-ów "Trop włóczni", "Gdzie jest Lamath?", "Krwawa syrenka" jest wszystko dobrze, natknąłem się przez przypadek u Wiły na te quest-y .. :)

*A co do tych przedmiotów też jest wszystko w porządku tzn. Nie mam w ekwipunku Mieszka złota ( Złoto dla Romana ), Dzikiej włóczni ( wykonałem quest-a :P ) i Wskazówki Leili ..

***A ten quest od Darko Gnarla "Każdy ma swojego dłużnika" musiałem wykonać wcześniej, ( chociaż nie przypominam sobie tego ).

A tak to w ogóle dzięki Wam za pomoc .. :]

_________________
Dejvit
______
S II
______
ŁuczniQ


28 Sie 2011, o 14:46
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 233 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron