Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 2 posty(ów) ] 
 Odwołanie od knebla 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Sie 2010, o 15:00
Posty: 119
Miejscowość: Zielona Góra
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Post Odwołanie od knebla
Serwer: S1
Nazwa postaci: ArBuS
Czas:
Opis:
Po raz kolejny zwracam się do administracji w imieniu gracza ArBuS o sciągnięcie nałożonego na postać knebla , liczać od dnia dzisiejszego pozostalo jeszcze :333 dni 21 h 42 min 33 sec. :)



"Zwracam się z uprzejmą prosbą do szanownej administracji o ściągnięcie nałożonego na moja postać - ArBuS, knebla. Knebel ten został nałożony w zamian za sciągnięcie bana. Uważam, że mineło już sporo czasu i przez ten okres nie zrobiłem nic złego ani też nikogo nie obrazilem wykorzystując do tego priva lub też czata drużynowego ( takie bowiem są dla mnie w tym momencie tylko dostępne). Swoja prosbe motywuje rowniez tym ze poprzez nałożenie na mnie stałego knebla nie mogę handlować różnymi przedmiotami (brak możliwości składania ofert na handlowym) co prowadzic może do bankructwa:P.Uniemozliwia mi to rownież znalezienie jakiejkolwiek ekipy n jakiegokolwiek bossa. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby."

_________________
Iksi 134 lvl s1 MO



"Królowa jest tylko jedna !" by Apsik

Image


5 Wrz 2011, o 18:18
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 6 Cze 2010, o 12:14
Posty: 1907
Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Post Re: Odwołanie od knebla
Temat wyczyszczony ze spamu. Każde następne posty typu "jestem na tak, będą karane ostrzeżeniami".

Arbus, miał miec bana, dostał najłagodniejszy wyrok kary. Nie zmienie zdania, Arbus psuł klimat swoimi wypowiedziami na czacie dlatego został pozbawiony mowy. Ostatnio dostałem ss gdzie przeklinasz na prv. czy jesteś pewny, że przez ten czas byłeś czysty jak kropelka ?:)

Nie wydaje mi się.

Jeżeli reszta ekipy ma inne zdanie, zapraszam.

_________________
NIKT z ekipy NIGDY nie poprosi Cie o HASŁO do konta.
Mój kanał YT


5 Wrz 2011, o 18:57
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 276 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron