Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Odwołanie - skarga 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Sie 2011, o 12:38
Posty: 33
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Post Odwołanie - skarga
Serwer: S3
Nazwa postaci: MalboroMen
Czas: 22:30 06.09.2011
Opis:
Pisze w sprawie Jaila który został narzucany na mnie przez HeavenM za moja wypowiedź po meczu polska-niemcy : " wawrzyniak mecz zycia... pieprz... legionista"

Rozumiem, że HaevenM to warszawaiak i kocha swój klub , który nigdy nie odnosiłi nie bedzie odnosił sukcesów co może powodować flustrację, ale żeby dać Jail za wypowiedź w której nie ma wulgaryzmów? Jedynym obraźliwym słowem w tym zdaniu jest oczywiście sowo legionista, ale poruszyc słowo to mogłoby co najwyżej w poznaniu na stadionie przy Bługarskiej 17, gdzie zapewne wyrzej wymieniony gm sie nie znajdował w chwili dawania Jaila.

Ponadto wcześniej nie dostałem knebla o ile mi wiadomo, wiec skąd Jail?

Skargę pragnę wnieść z powou że jail został narzucony bez uprzedzenia, kiedy byłem w czasie długiej walki i przez to też poniosłem szkodę w postaci zawieszenia sie mojego PETA. Zawieszenie trwa już 3ci dzień w chwili pisania tego postu, przez co postać moja odnosi ogromne straty.

Proszę o rozpatrzenie mojego przypadku oraz rekompensatę strat materialnych (3 platyny 5000 złota) i upomnienie nieporadnego gm'a , który najwyraźniej nie potrafi sprostać swoim obowiązką. Ponadto jest lakoniczny i nieprecyzyjny w swoich wypowiedziach


9 Wrz 2011, o 07:55
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 23:19
Posty: 1239
Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 133 razy
Post Re: Odwołanie - skarga
Drogi graczu, Twoja wypowiedz została uznana jako spam + prowokacja mimo, ze mnie tam nie było na 100% było upomnienie na czacie oraz prosba o spokoj. Co do peta - nie da sie wsadzic gracza do jaila gdy walczy, musimy czekac az skonczy, jest taka blokada i nie da sie jej obejsc wiec za przeproszeniem nie bredz i nie rozglaszaj oszczerst jakoby przez administracje poniosles jakies straty.


9 Wrz 2011, o 10:20
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Odwołanie - skarga
Szanowny Graczu!
Nie jest moja rola upominanie na okraglo graczy takich jak Ty aby przestrzegali regulaminu. Dlatego nie licz na to, ze jak zaczniesz wyzywac czy bluzgac na czacie to Cie grzecznie upomne a potem jak mnie nie posluchasz dam knebelek na godzinke a wczesniej spytam czy akurat masz czas na odbycie kary i nie bedzie to kolidowalo z Twoimi planami w grze...

Nie bede rowniez na czacie tolerowal chamstwa i szowinizmu stadionowego. Bez znaczenia jest to skad jestem, kibicuje kazdej druzynie ktora walczy na arenie miedzynarodowej a Reprezentacja jest calkiem poza barwami klubowymi...

podsumowujac uwazam odwolanie za skrajnie bezzasadne


9 Wrz 2011, o 13:02
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 259 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron