Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Celność uroków vd 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2011, o 14:55
Posty: 45
Miejscowość: Wioska Romana
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Post Celność uroków vd
Profesja: VD
Umiejętność: wszystkie uroki
Błąd:
Witam.
Na początek chciałbym zwrócić uwagę na to, że w opisach umiejętności: otępienie, zatrucie i ukazanie śmierci nie ma nic o szansie trafienia tych uroków. Sugerując się tym sądziłem, że na każdym poziomie mają one szansę trafienia 100%. Jednak ukazując ichtiona zauważyłem, ze jest to nie prawda. Mianowicie rzucałem otępienie (4 poz.) na 81% na 2 PA potem 2 otępienie 81/87% (zależy czy 1 weszło) potem szpila(4 poz.) x2 po 81/87% (j. w.) i zatrucie(3 poz.) 80/86%. Nieduża ale jednak jest różnica. Potem sprawdzałem to samo na wilkach i wyniki były podobne. Do tego rzucałem jeszcze lalkę (1 poziom, celność 100%) i szansa była niższa niż innych uroków, więc otępienie i zatrucie nie mogą mieć celności 100% ( chyba, że na 1 poziomie ;) ) Również ukaz(7) wchodził z większą szansą trafienia niż np. szpila rzucane w tej samej turze.
Dodam, że mam 136 wiedzy i podczas tych testów nic się nie zmieniało, a wszystkie uroki dawałem po 2 PA. Wychodzi na to, że nie tylko w szpili szansa trafienia wzrasta wraz z poziomem ale w innych urokach i ukazaniu też i to w ten sam sposób. Chciałbym więc, żeby było to napisane w opisach skilli, ponieważ brak takiego opisu może wprowadzać w błąd.
P. S. Przy okazji ciekawy jestem czy z wyssaniem sprawa ma się podobnie, bo też nie ma tam słowa o szansie trafienia.
Dziękuje za uwagę i czekam na odpowiedź administracji.


2 Paź 2011, o 19:45
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Celność uroków vd
Dzięki za zgłoszenie, sprawdzimy jak to jest.

Pzdr.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


2 Paź 2011, o 21:22
Profil
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Lip 2010, o 13:31
Posty: 2670
Podziękowano: 189 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Post Re: Celność uroków vd
No i całkiem spore zaniedbanie wychapałeś :D. Po aktualizacji będą widoczne modyfikatory szansy trafienia.
-> viewtopic.php?f=14&t=5081

Pzdr.

_________________
"Rząd wciąż chce naszego dobra, a my mamy go już tak mało."


3 Paź 2011, o 16:48
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 294 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron