Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Latajace Kolanko u Sh 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Paź 2010, o 21:24
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Latajace Kolanko u Sh
kaita napisał(a):
a przepraszam, pisałeś o sobie - wybacz, zakręciłam się :)

Wybaczam

kaita napisał(a):
czy używasz I poprawiasz :)

Używam i poprawiam

Pozdrawiam serdecznie.


21 Lut 2014, o 13:17
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Latajace Kolanko u Sh
A dasz ss-a rozmowy z której wynika, kiedy założyłeś postać?
Bo moje oczy pragną zobaczyć takie zjawisko jak koks sheed z 'jakieśczterylata' stażem. Chcę wzrok nasycić, więc poproś może Moda u siebie i daj ss-a :D Żebym mogła sobie wydrukować i się pomodlić wieczorami xd

pozdrawiam gorąco

tee, zwracam honor, dopiero teraz ujrzałam, no nic, biegnę drukować i podsyłam Alkusa :D
ps a jak często poprawiasz? I serio Eld jest pedrylem? xd

psps a daj jeszcze ss-a nazwy postaci, serwera i lvlu, żebym wiedziała z kim mam zaszczyt rozmawiać?

psppsps jest luty, więc do 4 lat troszkę brakuje :D ale trzymam kciuki byś przez ten czas używał, lecz nie nadużywał kolanka :D


21 Lut 2014, o 13:33
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Paź 2010, o 21:24
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Latajace Kolanko u Sh
kaita napisał(a):
a jak często poprawiasz?

Tak często jak jest to potrzebne.

kaita napisał(a):
I serio Eld jest pedrylem?

Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, sam musi dojrzeć do decyzji o comming outcie

kaita napisał(a):
psps a daj jeszcze ss-a nazwy postaci, serwera i lvlu, żebym wiedziała z kim mam zaszczyt rozmawiać?

Przy odrobinie chęci sama sobie z tym poradzisz.

Pozdrawiam bardzo gorąco.


kaita napisał(a):
jest luty, więc do 4 lat troszkę brakuje


Wybacz moją nieroztropność, już poprawiłem tamtego posta i dziękuje serdecznie za życzenia.


21 Lut 2014, o 13:43
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Latajace Kolanko u Sh
Tak często jak jest potrzebne? a jak często jest potrzebne? Rozumiem, że zawsze kiedy schodzi debuff xd

Jeżeli chodzi o coming out to skoro zareagował to raczej już po 'wyszedł z klozetu ' :D Jesteśmy dumni, pierwszy CO w taernie :D

Niestety, nie chce mi się szukać - lenistwo się odzywa :D
Więc bądź miłościw i ujawnij się, ażebym mogła złożyć hołd proprement :D

A tak zupełnie serio - jest to dobry debuff, w którym przeszkadza mi jedna rzecz, dlaczego by nie podyskutować o ewentualnej możliwości modyfikacji? gra idzie do przodu, więc co to za problem?
dlaczego usilnie próbujecie wmówić, że barba ma możliwość zawsze go poprawić, jak tak po prostu nie jest :)
Chyba tyle.

Życzenia składałam zaś z czystą przyjemnością i radością w sercu :) pozdrów ciepło Koperka i niech moc będzie z Tobą.

ps dobra mam :D Nie wpadłam na to, że Unkel może być Unkelem. Ech, szukaj skomplikowanych odpowiedzi, a znajdziesz najprostsze - anyway, padam do stóp :D

Psps więc co Ci, mój szanowny Kolego, grający od nie 4 lat, jeno od 3,5 roku, nie podoba się w propozycji przedstawionej przez Szymdaro? Może jakieś konstruktywne uwagi, gdyż, pomimo że nasze małe tete-a-tete sprawia mi niewysłowioną przyjemność, obawiam się, iż może ona zostać zaraz przerwana przez któregoś z Naszych Wszechwładnych Moderatorów - i tak już wykazali ogromną cierpliwość ;)


21 Lut 2014, o 13:56
Uciekinier Taernijczyk

Rejestracja: 22 Paź 2010, o 21:24
Posty: 4
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Latajace Kolanko u Sh
kaita napisał(a):
Psps więc co Ci, mój szanowny Kolego, grający od nie 4 lat, jeno od 3,5 roku, nie podoba się w propozycji przedstawionej przez Szymdaro?


Uważam, iż obecne rozwiązanie jest elementem interakcji pomiędzy graczami, które wymaga przynajmniej minimalnego zaangażowania i króciutkiego procesu myślowego, a jako osoby młode, zdolne i ambitne powinniśmy dążyć nawet do rozrywek, które są wymagające.


21 Lut 2014, o 14:34
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Latajace Kolanko u Sh
[quote="unkel"][quote="kaita"]
Psps więc co Ci, mój szanowny Kolego, grający od nie 4 lat, jeno od 3,5 roku, nie podoba się w propozycji przedstawionej przez Szymdaro? [/quote]

Uważam, iż obecne rozwiązanie jest elementem interakcji pomiędzy graczami, które wymaga przynajmniej minimalnego zaangażowania i króciutkiego procesu myślowego, a jako osoby młode, zdolne i ambitne powinniśmy dążyć nawet do rozrywek, które są wymagające.[/quote]

Gdybym chciała minimalnego zaangażowania i króciutkiego procesu myślowego poczytałabym książkę w trakcie uprawiania seksu, zaś jeżeli dążyłabym do interakcji poszłabym do baru na browar. Co do wymagających rozrywek preferuję trolling stosowany miast używania latającego z krawieniem potencjalnie będącym zagrożeniem dla krwawki barby :D


21 Lut 2014, o 15:22
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: