Odpowiedz  [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
 Opłaty za użytkowanie działek gildiowych 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Cze 2011, o 20:32
Posty: 1947
Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 514 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opłaty za użytkowanie działek gildiowych
Takie pomysły jak i np. to że każdy gracz karmi sam swojego peta już były i niestety zostały odrzucone/zapomniane/ zostawione do rozważenia po ważniejszych sprawach.

_________________
Druid 129 i wciąż rośnie:) MO 134 nawalam z fireballa:D
100 level wbity 4.09.2014 :)
"Quis custodiet ipsos custodes?"
Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...


10 Kwi 2014, o 14:37
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2013, o 22:15
Posty: 1
Miejscowość: Białystok
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: GreedX
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Opłaty za użytkowanie działek gildiowych
Greed napisał(a):
Heavenmaker napisał(a):
Greed napisał(a):
Co do bycia chamskim to nie chcę przytaczać twoich wypowiedzi do pewnych osób bo no cóż pokazało by to tylko że jesteś małostkowym małym człowieczkiem. A w realu za takie odzywki do kobiety dostałbyś najpewniej liścia w ryj ...

Przytocz, nie krepuj się - ja się niczego co napisałem nie wstydzę i tam gdzie się zapędziłem tam przeprosiłem, a tam gdzie uważam, że napisałem prawdę to i dzisiaj powtórzę. Nie wzruszają mnie również teksty o 'liściach w ryj' czy o 'małych ludziach' - życie mnie już nauczyło, że takie teksty miotają ludzie, którzy sami doskonale pasują do opisu.

Dlatego powtórzę po raz ostatni - opłaty zostały wprowadzone i nie będą zdjęte. Być może ich wysokość kiedyś ulegnie zmianie - choć obecnie nie mamy tego w planach.



Temat opłat to mnie ani ciepli ani ziębi, pomysł uważam za idiotyzm ale biorąc pod uwagę inne wasze pomysły to można się przyzwyczaić do tego że od czasu do czasu rzucacie takimi perełkami. Co do przytaczania przykładów to życie mnie nauczyło że brudy należy prać w ograniczonym gronie. Co do "tego typu tekstów" to skoro nie potrafisz podjąć poważnej rozmowy i pewnych kroków to cóż :) jeszcze chyba nie wprowadziliście do regulaminu zapisu że nie można mieć własnego zdania na pewne tematy i wyrażać swoją opinie.

no nie wprowadziliśmy, fakt...
ale nie uciekaj, powiedziałeś A, to powiedz B - przytocz przykład za który z liścia mi należny dać - nie bądź leń, wysil się i znajdź ten przykład - błyśnij... a moze Ty jesteś z tych co tylko głośno trajkotają, ale nic sensownego powiedzieć nie potrafią?
~HM



HM jeśli bym przytoczył ten przykład to bym nie tyle Ciebie ośmieszył co wręcz bym pokazał dla ogółu że jesteś gnojem który chamsko odnosi się do kobiety bo jest typem kozaka który siedzi przed monitorem i szczeka bo wie że osoba o drugiej stronie nic mu nie zrobi. W realu za tego typu odzywki dostałbyś po ryju ... a tu no cóż możesz tylko teraz szczekać. I wszystko w tym temacie. Nie będzie już A, B czy C. Powiedziałem co miałem do powiedzenia i na tym zakończę jałowe dyskusje z administracją.

P.S. Jakbyś jednak miał zamiar szczekać dalej to niestety nie licz na odpowiedź bo za to że nie boje się mówić prawdy i nazywać o imieniu pewne rzeczy i osoby zapewne dostane kolejne warny a co za tym idzie i knebla/bana na forum co mocno ograniczy mi możliwość odniesienia się do twoich wypowiedzi godzących w moją osobę. To tak w temacie ograniczenia twojej inwencji w tworzeniu postów mających na celu zdyskredytowanie mojej osoby do których nie będę miał możliwości odniesienia się.

offtop + brak kultury + plus oskarżenia bez pokrycia -> ostrzeżenie + kulka łotrzyka + strefa zgniotu ~HM


14 Kwi 2014, o 03:51
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 92 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do: