Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Forum w krzywym źwierciadle. 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Wilkor - skąd te podejrzenie, że nie wiedziałem? Czy naprawdę nikt w tym temacie nie potrafi przeczytać kilku zdań ze zrozumieniem?


11 Wrz 2014, o 08:08
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Poza toba niestety nikt. Taki juz nasz los, tych ktorym inteligencji wystarcza tylko na to aby wiedziec kiedy i w jakiej sytuacji zluzowac miesnie zwieracza... :-(

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


11 Wrz 2014, o 11:57
Profil ICQ WWW
Post Re: Forum w krzywym źwierciadle.
Witam

Kyth Moire, swoją opinię a propos Twojej osoby wyraziłam już nieraz i nieraz ją wyraziłam dobitnie - za co skądinąd poleciał jeden z moich banów. Ekscytuj się dalej, że 'nieuprzedzony' admin wklejający idiotyczne ss-y mające na celu sprowokowanie mnie przywala mi bany o kosmicznej długości. Brawo! Ekscytuj się, tym bardziej, że o Tobie zapomina, pomimo iż Twe ulubione sformułowania to głupiec, idiota, kłamca, zero i ignorant, które obrazami i prowokacją nigdy nie są of kors xd
Cóż, mam wrażenie, że te , masz rację, łącznie trwające około pół roku, bany, są na mnie nakładane nie za to CO piszę, ale JAK piszę. Jest mi naprawdę przykro, że w obrazie jestem bardziej lotna i wyrafinowana niż Ty, czego nie potrafi najwyraźniej docenić Szczęśliwie Nam Panujący Żelazny Admin, co też mnie specjalnie nie dziwi zważywszy na to, że skonstruowanie przez niego poprawnego zdania wielokrotnie złożonego to wysiłek porównywalny z sesją pilatesa dla mnie. No, z wyjątkiem tego, że mi się w końcu, ewentualnie, udaje... Ale nie o tym.
Ja naprawdę rozumiem, że jestem Twoją pasją, obsesją, kokainą , whatever. No, cóż mogę rzec, ma się ten urok :P ale zanim zaczniesz pierniczyć farmazony, mój drogi, radziłabym zweryfikować informacje, zanim zaczniesz siać insynuacje ( ech, cóż za piękny rym mi wyszedł):

- po pierwsze, pierwej bym się pocięła zanim bym napisała 'źwierciadło'
- po drugie, pierwej bym się pocięła zanim bym użyła miliarda zdrobnień. Na Kasię Cichopek raczej nie wyglądam ^^
- po trzecie , gdybym utworzyła multi, uwierz mi na słowo, wiedziałbyś, że to ja:)

Po czwarte i najważniejsze - napisałam wprost 'odwal się ode mnie'. Przeliterować, żebyś zrozumiał? Bo jak na razie to ty masz wybitne kłopoty z tą czynnością.

Pozdrawiam

ps ciekawa jestem, czy w Strefie Zgniotu też uczynicie dla mnie wyjątek i przysolicie mi warna usankcjonowanego bliżej niesprecyzowanym punktem regulaminu, bo 'w końcu nie mogliśmy wziąć pod uwagę wszystkich przypadków, jest to rzecz fizycznie niemożliwa'


11 Wrz 2014, o 12:13
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 53 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 55 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron