Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 zapiździałowo 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post zapiździałowo
Cytując Miszczu:

Odpowiem w swoim stylu: Wal się. Sama chwalisz się, że byłaś w wariatkowie, i to nie w odwiedzinach. To wyjaśnia czemu pomimo 29 lat jesteś niesamodzielnym, emocjonalnym wrakiem. Pomimo swojej inteligencji jesteś niesamowicie głupia, a wynika to stąd że w trakcie swoich nad wyraz częstych szałów ostatnim organem którego używasz, jest mózg. To zrozumiałe że nie potrafisz zrozumieć czemu jesteś banowana - niestabilnej wariatce umykają takie drobne szczegóły jak powody, dodatkowo objaśniane przez administrację. Twardo ignorujesz rzeczywistość, wymyślając sobie "prawdziwy" powód kary. Ban za kufel, ban za chama, ban za screen, ban za komplement...

Podpowiem - coś, czego nie rozumiesz, nadal może być prawdziwe. Raczej nie przekonasz właściwe osoby, jeśli będziesz ignorować prawdę i twardo powtarzać swoje argumenty, niczym nagranie. Ale wiadomo - przecież grasz pod publiczkę, bo jakiś tępak nieznający szczegółów może uwierzyć, że masz rację...
Cóż, czas zrobić sobie kilkumiesięczną przerwę. Jeśli za ten post dostanę bana, to pewnie nawet go nie zauważę. Gdy wrócę to zapewne nadal będziesz... chociaż osobiście sądzę że i bez mojej "pomocy" jakoś zdołasz załatwić sobie bana. Bo wydajesz się niezdolna zrozumieć, z jakiego powodu je dostajesz i ciągle popełniasz te same wykroczenia. Cóż, wariatka.

Masz powody, dla których nazywam cię głupią wariatką, idiotką i niezdolną do zapanowania nad swymi emocjami idiotką. Znasz je od roku. Pomimo że czasami wydajesz się nawet sprawiać pozory inteligencji - lecz niestety, zawsze kierowanej ku destrukcji. Zrobiłaś w swym życiu coś przydatnego, poza hejtowaniem i trollowaniem?

ostrzeżenie - przesadzasz - są granice, nawet zwykłej arogancji - to zwyczajnie chamskie było ~HM


TROLLE?? OOOO , nie dość, że burak to jeszcze hipokryta.
Witaj w doborowym towarzystwie trolli.
Różnica jest taka, że tu obecne mają resztkę klasy i bany w przeciwieństwie do Ciebie, Święta krowo.
Nie pisz o obrażaniu i nie rozmkniaj regulaminu, jakbyś się nad tym znał. Jesteś małym, egocentrycznym kmiotem, który taką samą przyjemność czerpie z obrażania i wkuuuu.rzania ludzi jak ja, tyle, że jest zbyt tępy lub narcystyczny, żeby zauważyć ten fakt.

ps to nie jest prowokacja ani obrażanie - to prawie, że komplementy.

Nie widzę powodu, by ktokolwiek miał być świadkiem tego typu dyskusji, a już na pewno nie w "normalnych" strefach -> Strefa Zgniotu - Nicolay


24 Paź 2014, o 21:09
Pogromca Valdaroga

Rejestracja: 4 Kwi 2011, o 23:13
Posty: 1301
Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 502 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zapiździałowo
Wrzucaj cytat w cytat, bo wygląda to po prostu niepoważnie. Warto też przypomnieć, że nie należy cytować obrazy, bo to rozpowszechnianie czynu nagannego. Lepiej po prostu dać link do tematu - skoro temat nie został usunięty, to administracja nie ma nic przeciwko niemu.
W ramach sprostowania - nie napisałem, że nie jestem trollem. Stąd też nie ma powodu zarzucać mi hipokryzji, przynajmniej w tym punkcie. W innych wątkach... być może. Lecz to chyba nie na temat? Mogłabyś założyć temat o tytule "Przykłady hipokryzji Kytha", ale obawiam się że zostałby usunięty lub przeniesiony.
Trzeba przyznać, masz w sobie dużo zajadłości - przypominać wypowiedzi nie tylko sprzed 2 miesięcy, ale nawet te sprzed roku... to właśnie niezdolność do opanowywania emocji, którą zacytowałaś. Można powiedzieć że chcąc wypominać mi moją obraźliwą wypowiedź robisz wszystko, by potwierdzić każdy mój zarzut.
Wróciłem na forum, napisałem kilka postów w danych tematach (całkowicie niezwiązanych z jakimkolwiek konfliktem personalnym), a w każdym temacie w karczmie musiałaś dać pod moim postem klasyczny przykład obrazy i prowokacji...

Odnośnie tego, czy wszystkie trolle na tym forum mają klasę - polemizowałbym. Niestety, nie mam aż takiej ochoty kolekcjonować screeny dziesiątek wybryków, by przypominać je co każdą swoją wypowiedź. Chociaż mam niezwykłe przekonanie, że nawet nie muszę - co chwila sama dajesz niesamowity przykład własnego opanowania.
A o samą hipokryzję zazwyczaj oskarżają najwięksi hipokryci.


24 Paź 2014, o 21:27
Profil
Odpowiedz z cytatem
Post Re: zapiździałowo
Moje drogie słoneczko, kto powiedział, że jestem opanowana?
I niby w czym przejawia się moja hipokryzja? W tym, że cię obrażam mistrzu? Dałeś mi zielone światło wyciągając na światło dzienne fakty z mojego życia prywatnego, na co zgodę ci średnio dałam xd I za co zwykle administracja karze xd

Twoje riposty są bezcelowe, bo nie mają po pierwsze poparcia w rzeczywistości, po drugie - nawet jeśli mają to, wybacz, ale nie powiedziałeś nic, czego ja nie powiedziałabym wcześniej :) I owszem jestem zajadła, i owszem jestem złośliwa, i owszem obrażam cię.
Pytanie jednak brzmi inaczej, syneczku miętowy: czy nie dałeś mi podstaw?
I kij mnie boli, że te wypowiedzi są sprzed x czasu. Jesteś aroganckim bucem, który również powinien oberwać bana, jak każdy troll, ale ci się to nie udało, bo nie wiem, może cycki masz fajne, gdyż pijesz mleko sojowe, któż to wie. I niczego się nigdy nie nauczysz, nawet z tych 5 postów po twojej 'dłuuugiej na wieczność' przerwie przebija ten prostacki, pełen wyższości ton człenia, któremu wydaje się, że jest lepszy, gdzie wydaje się jest sformułowaniem kluczowym.

Meritum? Będę ci cisnęła , bo lubię, bo mogę i wali mnie to doprawdy, że wyjdę na furiata i co tam jeszcze wymyślisz. As I said before - jesteś zbyt żaden, by mnie obrazić. Obrazić mnie może tylko inteligentny człowiek.


24 Paź 2014, o 23:27
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 61 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron