Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
 Pan Gothrek s1 obrona szifo 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 14 Lis 2012, o 21:09
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: BoocikDr
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Pan Gothrek s1 obrona szifo
Powie mi ktos jakie sa obrazy w tym ss z mojej strony?
http://scr.hu/0h0v/xhnvk

czy tylko pan owy Admin widzi ?

Oczywiście szifo nie ma nic ja dostalem kare i nie zostanie ona sciagnieta bo jak to pan owy napisal jestem skrajnie chamski i prostacki to sa dokladnie jego slowa ze moje takie zachowanie bylo wiec i ja.

Jesli moja kara jest nie słuszna rekompesnate i tak nie dostane bo tu na s1 pokazuje sie za napisnie do gromaka ze bez jego pieskow nic nie znaczy knebel za tamto wyzej gdzie tylko jestem obrazany ja dostaje kare ja a nie gracz co obraza czy wy na s1 macie same dzieci 10 letnie w adminstracji ?

Jak dla mnie miejsca w grze w ktorej 10 letnie banuje kogos a innego chroni bo tu jest tak co chwile nie ma miejsca..

Uwaga do Was obojga - na privie rozmawiać możecie sobie w tonie jaki uznacie wzajemnie za stosowne, ale na forum otwartym zalecam unikać określeń typu "umysłowy inwalido" czy "konfidencie i idioto", nawet jeśli bezsprzecznie uważacie je za prawdziwe - Nicolay

_________________
larkas dr powraca
Najbardziej nielubiana osoba na s1

pozdrawiam Boocik

w oczekiwaniu na prawde o ekipie bylej z s1


6 Kwi 2015, o 14:56
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pan Gothrek s1 obrona szifo
Wymieniam więc!

"jesteś zerem, tak wołają na Ciebie w domu dzieci"

Po pierwsze Ty umysłowy inwalido, Boociku nic Ci do tego, kto w domu dzieci ma a kto nie. Po drugie, Twój ograniczony intelekt nie jest w stanie spłodzić żadnej innej obrazy ostatnimi czasy, niż czepianie się cudzej rodziny.

Mam nadzieję, że dostałeś chociaż 30 dni bana, w sumie powinieneś więcej, bo to już nie pierwszy raz.

I uwierz mi, że ani ja ani w tym wypadku Szifo (za którym nota bene nie przepadam, ale on przynajmniej wyzywa od pajaców i od cudzych rodzin trzyma się z daleka) nie musi "wołać piesków" - Ty po prostu podkładasz się sam i ludzie mają Cię zwyczajnie dość. Zgłaszałem Twoje "dokonania" i zgłaszać będę. Tak długo, aż dostaniesz bana-perma.

Aaa! I bądź łaskaw to przetłumaczyć:

Boocik napisał(a):
Jak dla mnie miejsca w grze w ktorej 10 letnie banuje kogos a innego chroni bo tu jest tak co chwile nie ma miejsca..


BTW. Mi by było zwyczajnie głupio, gdyby osoby które nazywam 10-letnimi dziećmi wykazywały większy rozsądek ode mnie. Tobie najwyraźniej nie jest :lol: Tylko dlaczego mnie to nie dziwi ?

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


6 Kwi 2015, o 15:16
Profil ICQ WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 14 Lis 2012, o 21:09
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: BoocikDr
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pan Gothrek s1 obrona szifo
gromak i dalej nie ma pokazania obrazy rodziny jestes konfidentem i idiota bo nawet nie potrafisz czytac jest obraza szifo za co jest knebel nie ban ale frajerzy jak ty nie potrafia czytac :)

a no i gromaczek konfidnecie jak swieta ? ban dla demolki tez dobry za co ? ile placisz sokolowi za niego ?

_________________
larkas dr powraca
Najbardziej nielubiana osoba na s1

pozdrawiam Boocik

w oczekiwaniu na prawde o ekipie bylej z s1


6 Kwi 2015, o 15:36
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pan Gothrek s1 obrona szifo
Dziękuję, moje święta udane. U Ciebie za to widzę chyba nie najlepiej? Bo ja nie wiem jak smutne życie trzeba mieć, żeby wypisywać takie rzeczy jak wyżej. Jak się będziesz tak gorączkował, to po 30-stce ryzyko zawału serca wzrośnie u Ciebie o ponad 50%!

A Sokolisko... No łatwo to nie było! Musiałem zafundować mu wakacje na Bora-Bora, kupić prywatny odrzutowiec Gulfstream oraz oddać mu moją najpiękniejszą sekretarkę!

Ale warto kurde było! :lol:

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


6 Kwi 2015, o 15:40
Profil ICQ WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Paź 2010, o 22:03
Posty: 4171
Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pan Gothrek s1 obrona szifo
Panowie - macie sobie coś do wyjaśnienia to wyjaśnijcie na priv - drażni mnie taki syf na forum - temat przenoszę do SZ a kontynuację nagrodzę banami w grze.


6 Kwi 2015, o 20:20
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 14 Lis 2012, o 21:09
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: BoocikDr
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pan Gothrek s1 obrona szifo
[quote="Heavenmaker"]Panowie - macie sobie coś do wyjaśnienia to wyjaśnijcie na priv - drażni mnie taki syf na forum - temat przenoszę do SZ a kontynuację nagrodzę banami w grze.[/quote]


podono za te sowo nie karzecie wiec o co chodzi znowu przeciwko gromakowi jestem to zwiekszycie mi kare ktora mam teraz nie sluszna ? moze sie HM wypowiesz w ktorum momecie w tym ss co dostalme ze obrazalme kogos rodzine zostala ona obrazona ?

_________________
larkas dr powraca
Najbardziej nielubiana osoba na s1

pozdrawiam Boocik

w oczekiwaniu na prawde o ekipie bylej z s1


6 Kwi 2015, o 21:46
Profil
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Maj 2011, o 18:35
Posty: 1643
Miejscowość: RZE
Podziękowano: 302 razy
Otrzymanych podziękowań: 400 razy
Nick w grze: Buszcik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pan Gothrek s1 obrona szifo
Pewnie nie ma sensu tutaj czegokolwiek pisać bo i tak wiesz swoje ale przypomniałem sobie podobny temat, w którym HM przedstawił swoje stanowisko w temacie obrazy rodziny.
Przypadek podobny:
Heavenmaker napisał(a):
Ludgar i Hrabio
Kontekst kontekstem, ale pytanie zasadnicze. Po jakiego grzyba tekst o rodzinie? To jest ewidentna prowokacja. Jak chciał się odgryźć to mógł pomyśleć i coś mądrzejszego wymyślić. Ale nie, najprościej nawiązać do ojca, matki czy rodzeństwa lub dzieci. Tutaj się z Wami nie zgodzę - wara od rodziny - to zasada, której na s7 będę bardzo mocno przestrzegał. Regulamin i zmiany jakie wprowadza niewiele tu zmieni.

viewtopic.php?p=296667#p296667


@edit
nie było sensu :|


6 Kwi 2015, o 22:43
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 14 Lis 2012, o 21:09
Posty: 30
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: BoocikDr
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pan Gothrek s1 obrona szifo
[quote="Buszcik"] Pewnie nie ma sensu tutaj czegokolwiek pisać bo i tak wiesz swoje ale przypomniałem sobie podobny temat, w którym HM przedstawił swoje stanowisko w temacie obrazy rodziny.
Przypadek podobny:
[quote="Heavenmaker"]Ludgar i Hrabio
Kontekst kontekstem, ale pytanie zasadnicze. Po jakiego grzyba tekst o rodzinie? To jest ewidentna prowokacja. Jak chciał się odgryźć to mógł pomyśleć i coś mądrzejszego wymyślić. Ale nie, najprościej nawiązać do ojca, matki czy rodzeństwa lub dzieci. Tutaj się z Wami nie zgodzę - wara od rodziny - to zasada, której na s7 będę bardzo mocno przestrzegał. Regulamin i zmiany jakie wprowadza niewiele tu zmieni.[/quote]
viewtopic.php?p=296667#p296667 [/quote]


tak ale ja sie pytam dalej co bylo pisanie ze tak NAZYWAJA GO wiec jaka obraza rodziny ?

nawet w ss widac ze kolejna osoba o tym napisla i tamta bana nie ma a uzyla tego samego innymi slowami zamiast "nie tak wolaja do ciebie dieci w domu " dala "ze dzieci cie w domu przezywaja "

i tamta osoba wiem ze gra na rycu caly czas a ja jestem ukarany dlaczego ? Dlatego ze ekipa z s1 jest wyraznie nastawiona do mnie zeby mnie kazac za wszystko a innych nie HM do Ciebie jeszcze jedna rzeczy do moda dalem ten ss http://screenshooter.net/102176682/rkegamu a odpowiedz byla taka

http://screenshooter.net/102176682/cfnuubv

wiec czemu tu mi zabraniasz pana gromaka tak nazywac ?

_________________
larkas dr powraca
Najbardziej nielubiana osoba na s1

pozdrawiam Boocik

w oczekiwaniu na prawde o ekipie bylej z s1


6 Kwi 2015, o 23:00
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 71 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron