Odpowiedz  [ 1 post ] 
 Kasa 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2012, o 14:42
Posty: 56
Miejscowość: Ruska wieś
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Demolitore
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Kasa
gromak napisał(a):
TerrorVr napisał(a):
zlecka na kase co 24h robisz, "zlecko" na kamienie tresera i zlecko na ogniwa. no i ewentualnie gdybys dal rade mozesz robic mieska


A dlaczego Ty, pajacu nie zostałeś jeszcze ukarany przez administrację tego forum? Jestem ateistą, ale wku**ia mnie jak taki gimnazjalista-półmózg jak Ty używa wizerunku wybitnego Polaka dla "jajec".

Popieram rękami i nogami wziąć takiego pedałka obciętego na wzorowego ss mana i po mordzie wystrzelać. Większość tych pseudo patriotów z gmnazjum idzie taki ******* il.w bluzie wielce patriotycznej i gra kozaka a puskuje nauczycielom w szkole same banie i robi sobie jaja z wielkich ludzi ale on uważa że jest patriotą... widać brak porządnych rodziców w wychowaniu.

Myślę że nie tylko was to razi, ale jakkolwiek żenujący byłby avatar nie jest on sam w sobie powodem do wyciągania konsekwencji. Za taki post ostrzeżenie + SZ, jak masz komentować w taki sposób, to lepiej po prostu odpuść - Nicolay

_________________
W grze od 07. 2011r. (s1) ---> (s4) ---> (s7) ---> Ostlor
ŁUK 70
BRB 50


27 Paź 2015, o 21:43
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron