Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 "Co dalej?" 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Rejestracja: 20 Kwi 2014, o 11:20
Posty: 17
Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: PunisherI
Odpowiedz z cytatem
Post "Co dalej?"
Gromak Taern proponuje Ci gre a jak sie nie podoba to nie graj ciagle placzesz jak to Ci jest zle biedny...


30 Paź 2015, o 11:21

Podziękowali: desacred (30 Paź 2015, o 11:40)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lut 2013, o 19:45
Posty: 25
Podziękowano: 41 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Co dalej?"
Nie gram w Taerna od roku, a Gromak jak odchodziłem i płakałeś tak teraz wchodzę i dalej to samo. Nie znudziło Ci się jeszcze? Weź leć z kolegami na piwko, skończ tą krucjatę, bo i tak nic się nie zmieni. Łucznik jest słabą postacią, tak było i będzie. Toteż moje eq wylądowało u koldzicy i wcale tego nie żałuje. Pozdrawiam serdecznie. ;)


30 Paź 2015, o 11:25
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Co dalej?"
Desio, jeszcze zapomniałeś postu Ravena zakuflować! :lol:

No popatrz, popatrz Raven, odszedłeś ale jednak jesteś... Dziwne, co ? Bo ja w kilka gier nie gram od hoho, będzie pare ładnych lat. I na fora tych gier też nie wchodzę, bo mnie średnio interesuje, co się tam zmieniło. No bo w to nie gram. No ale Ty przyszedłeś mi powiedzieć, że płaczę. Wzruszające, doprawdy!

Ja zadałem konkretne pytanie - nie widzę tam płaczu. No ale Ty, wybitny znawca, wybitny i znany forumowicz się dopatrzyłeś. Dziękuję Ci, że zmotywowałem Cię po roku nieobecności do zalogowania i wyrażenia Twej bezcennej opinii. Dziękuję!

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


30 Paź 2015, o 15:28
Profil ICQ WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lut 2014, o 02:17
Posty: 469
Miejscowość: Klasztor na Łysej Górze
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Ruuda
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Co dalej?"
Gromak myszeczko dopiero gdzieś tam pisałeś, że tematy o Kaicie są do porzygu, wyobraź sobie, że Twoje płakanie działa tak samo namiętnie na moje oczęta jak cały ten spam, że nie masz co robić. Owszem są tacy których się nie zabiera na boski bo lamią, ale to nie znaczy, że wszyscy. Najśmieszniejsze jest to, że wiecznie coś Ci nie pasuje, ale dalej grasz:) bo ekipa zła, bo na takim czy takim lvlu Gromak zamiata peleryną ziemie "Berlina" w poszukiwaniu czapki niewidki, bo na forum jest źle (bo poruszanie tematu Trolli jest zbrodnią), bo Rudzia prowokuje. Gromak kremówko Ty cudowna jedna wadowicka, wszyscy ale to wszyscy rozumiemy Twoją frustrację, że jest Ci źle, zatem zrób coś w tym kierunku i skorzystaj z watahy ^^ pamiętaj, zwierzęta zawsze są przyjaciółmi ludzi ;) Nie wiem jak Ty to widzisz, ale ludzie na tym zróżnicowanym menu (Lugusy, Seleny) wbijali lvl i nie płakali :) ja mając 129 lvl i tak lubię siedzieć na losowych i nie uwłacza mi to w żaden sposób. Fakt faktem nie jestem debuferem ale za statystkę też mogę robić. Znam sporo osób które montują sobie party i takim składem kicają sobie wszędzie umawiając się na konkretną godzinę, a Ty wybrzydzasz bo nie masz co robić;)

http://screenshot.sh/mFtr0jTV4Dvk3
Gromaczku inteligentni ludzie się nie nudzą :)

_________________
Z czarnych rzeczy do prania mam tylko charakter :twisted:


1 Lis 2015, o 14:15

Podziękowali: desacred (1 Lis 2015, o 15:23)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Co dalej?"
Ruuda napisał(a):
Ty wybrzydzasz bo nie masz co robić;)



No widzisz - Ty bierzesz wszystko jak leci, bo nie masz najwyraźniej innego wyboru, ja dążę nieustannie do tego, żeby sobie polepszyć. Do porzygu są też te Twoje prowokacje, na poziomie gimnazjum z resztą - to też od dzisiaj jesteś jedną z 3 osób na tym forum, których wypowiedzi ignoruję i uznaję za nic nie warte (uściśnij dłoń Demolce :lol: ). I uwierz mi, że jak będzie mi przeszkadzało cokolwiek w tej grze, to znowu tu przyjdę, znowu założę temat, a Ty znowu...

... go przeczytasz. :lol:

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


1 Lis 2015, o 15:28
Profil ICQ WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lut 2014, o 02:17
Posty: 469
Miejscowość: Klasztor na Łysej Górze
Podziękowano: 38 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: Ruuda
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Co dalej?"
a pewnie, że przeczytam :) bo ja lubię czytać jak ludziom miesza się gra z rzeczywistością :) wymagania jak w chińskiej restauracji a i tak dostaniesz psa ;) myszeczko najsłodsza, moje jak to nazwałeś prowokacje są na poziomie gimbazjum, bo lubię nadawać na tych samych falach co rozmówca, a wiesz tak z kultury postanowiłam nie zamęczać Cię doszukiwaniem się innego znaczenia moich wypowiedzi. Odnośnie tego, że nie bierzesz jak leci, bo może też im tak marudzisz i najzwyczajniej Cię nie chcą; hmmm i tu ciekawostka "dążysz do tego, żeby sobie polepszyć" i jak Ci wychodzi? :) bo na razie widzę to samo co wcześniej :) stękanie, że jest źle :) Gromak króliczku nie musisz się tak na mnie rzucać z pazurkami, bo to Ci nic nie da :) dalej będę Cię uwielbiała ^^

_________________
Z czarnych rzeczy do prania mam tylko charakter :twisted:


1 Lis 2015, o 15:40
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Co dalej?"
Ruuda napisał(a):
a pewnie, że przeczytam :) bo ja lubię czytać jak ludziom miesza się gra z rzeczywistością :) wymagania jak w chińskiej restauracji a i tak dostaniesz psa ;) myszeczko najsłodsza, moje jak to nazwałeś prowokacje są na poziomie gimbazjum, bo lubię nadawać na tych samych falach co rozmówca, a wiesz tak z kultury postanowiłam nie zamęczać Cię doszukiwaniem się innego znaczenia moich wypowiedzi. Odnośnie tego, że nie bierzesz jak leci, bo może też im tak marudzisz i najzwyczajniej Cię nie chcą; hmmm i tu ciekawostka "dążysz do tego, żeby sobie polepszyć" i jak Ci wychodzi? :) bo na razie widzę to samo co wcześniej :) stękanie, że jest źle :) Gromak króliczku nie musisz się tak na mnie rzucać z pazurkami, bo to Ci nic nie da :) dalej będę Cię uwielbiała ^^


Suteczku ty mój sterczący, kuperku tłuściutki, myszko słodziutka, mordko prześliczna!

Ja zadałem pytanie: jakie (bo przecież mogłem coś przeoczyć) mam możliwości (interesujące, poza v2 i losami) aby przetrwać 10 leweli. Tłumaczę Ci, boś ociekająca wspaniałością i naturalnymi feromonami a i szczenięcą głupotką a widzę, że lajki od Desia działają na Ciebie nadto zbyt mocno!

Jednakowoż... To Ty robisz na tym forum z siebie półmózga - co cieszy mnie niezmiernie - nie muszę Ci tego nawet udowadniać. A teraz, jak nie znasz odpowiedzi na kluczowe pytanie w tym temacie, to bądź łaskawa założyć temat, gdzie będziesz mi słodzić, a z tego wyjdź bo nie ja w tym temacie jestem najważniejszy (o dziwo). A że mi powinno się słodzić to dobrze o tym cukiereczku wiesz! :lol:

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


2 Lis 2015, o 00:16
Profil ICQ WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Maj 2011, o 21:41
Posty: 2129
Podziękowano: 468 razy
Otrzymanych podziękowań: 593 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Co dalej?"
Wydzieliłem, przeniosłem, hulaj dusza piekła nie ma, czy jakoś tak.

_________________
Rzuff - s2 (Taern.pl)
Rzuffi - s1 (Taern.com)
Rzuff na YT: http://goo.gl/84D78E

Image


2 Lis 2015, o 02:03
Profil
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011, o 12:37
Posty: 286
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 89 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Co dalej?"
[quote="Ruuda"]..... Ci źle, zatem zrób coś w tym kierunku i skorzystaj z watahy ..[/quote] @Ruuda , ty chyba chcesz wpędzić Gromaka w większą depresje :P . O ile latanie na bossy ze zgraną ekipa może być ekscytujące przez jakiś czas, o tyle tworzenie watahy potrafi zabić zapał najbardziej wytrwałych graczy, a w szczególności odblokowanie dla trzech petów slota na ryngraf u trzech petów zasługuje na miano najnudniejszej czynności w grze i tylko dzięki nobom produkującym elementy idzie to przetrawić.
PS.
Nie obnoś się tak z tą miłością do Gromaka, idzie od tej twojej słodkości dostać niestrawności. ;)


2 Lis 2015, o 02:09
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron