Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Prawda 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 18 Lip 2012, o 11:13
Posty: 96
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Przemyslaf
Odpowiedz z cytatem
Post Prawda
Ciekawi mnie czemu Swattek sie nie wypowiedział o swoim vd z gildi czy też zabraniu prestiżu zawsze chetnie pisał na forum co do innych tematów i bronił swojej gildi czemu teraz milczy ?. Czyżby Swattek wiedział o przewinieniach ? pewnie tak szkoda ze nikt tego nie udowodni

_________________
Kawa będzie mocniejsza jeżeli zamiast cukru dodasz amfetaminy

Grzyby są różne: jedne nakarmią, inne film wyświetlą...

- Jaki jest najlepszy hamulec świata?
- Kobieca dłoń. Raz chwyci i już stoi...


3 Kwi 2016, o 00:34
Profil
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Cze 2012, o 21:41
Posty: 45
Miejscowość: Doncaster
Podziękowano: 16 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Prawda
przecież wiadomo ze Swattek wiedział xD jak by nie Mutant jak by Stonki ubrały sie z białej damy ?

_________________
BartSimpson MO 110 And LisaSimpson AR 15 S7


3 Kwi 2016, o 03:05
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Sie 2012, o 13:36
Posty: 206
Podziękowano: 195 razy
Otrzymanych podziękowań: 257 razy
Nick w grze: EpikDrut
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Prawda
zgodnie z zasada "kazde slowo moze zostac uzyte przeciwko Tobie", milczenie na forum publicznym to najlepsze wyjscie a znajac zycie mial sporo okazji w tym czasie do porozmawiania z ekipa taernu

_________________
Pomogłem/podobało się? Kufelek się należy ;)
Zapraszam na mój kanał YT! klik
To tylko gra... to tylko taern...
https://scr.hu/0dk2/wo2xz
Epik [127lvl] z latarką to jak Polska bez korupcji i długów


3 Kwi 2016, o 05:56
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Mar 2016, o 15:40
Posty: 0
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Hlamdir
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Prawda
Mam refleksję. Dev kiedyś napisał, że już na etapie testów Dmother testerzy, w więc dzisiejsza ekipa, nagminnie łamali regulamin tworząc swój "wewnętrzny krąg". Z drugiej strony mam świadomość, że cały świat tak funkcjonuje, gra nie jest wyjątkiem. Nie bądźmy naiwni. Ludzie wokół nas łżą jak psy.

Jednak idąc o krok dalej. MMO to jedyny gatunek gier, gdzie cheaterów nazywa się mistrzami. Dlatego całe platformy plajtują i tracą tysiące graczy. Oczywiście kiedy gra jest popularna ludzie grają w nią, bo jest popularna, będzie przynosiła dochody.

Czym jest prawdziwy mistrz gry? Jak powinno się rekrutować ekipy, jakimi wartościami kierować? Czy brać takich, co będą szukać dziur w grze żeby łatać własne zakompleksione ego, czy takich, którzy mają swój realny świat a grę traktują jako rozrywkę intelektualną? Owszem, lvl jest ważny. Ale poważny mistrz gry powinien ograć ją całą przynajmniej połową dostępnych klas, bez kodów, bez zaburzania balansu używaniem olbrzymich ilości platyny (którą dostają od administracji za pastwienie się nad grą i jej społecznością). Czy tak jest? Oceńcie. Będę atakował administrację, bo na tej konkretnej grze mi wcale nie zależy. Jeśli otrzymam tu bany to napiszę w odwołaniu, żeby dali mi tydzień na pożegnanie się ze starymi znajomymi i gildią. Czy mi tego uchylenia udzielą? Wątpię. W każdym razie grałem tu cztery lata i czas stąd odejść.

_________________
Łucznik 80, Druid 84, Ostlor


3 Kwi 2016, o 11:30
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron