Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5 posty(ów) ] 
 Janusz Cebula 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:18
Posty: 91
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: SmilodonKyx
Serwer: HardCore
Post Janusz Cebula
Idzie droga cebulaczek. Ktoz to, pytam?
Ach, to ciemny jest Polaczek.

Precz z gejami! Haslo glosi,
gdyz go Rydzyk o to prosi.

Tace widzi? Portfel wyjmie,
lecz uchodzcow juz nie przyjmie.

Na PiS chetnie zaglosuje,
bo lewacy same szuje.

Propaganda dobrze dziala,
jest kretynow cala chmara.

Szydlo z worka wyskakuje,
"Polska w ruinie!" wykrzykuje.

Kto wysadzil Tupolewa?
Antek Tuska podejrzewa.

Tusk z Putinem to jest kum,
pod Smolenskiem zrobil BUM!

Kaczor dobry jest wujaszek,
bo rodzicom daje kase.

Chociaz sami mu ja dali,
na 5 stow nikt sie nie zali.

A PiS Polske odbuduje,
mlot ze sierpem sie krzyzuje.

Konstytucje zadeptali?
Coz, lewacy ja pisali.

Widzi Polak swych mentorow,
dobrzy ludzie z tych Pisiorow

A skad on to wszystko wie?
Ano proste, z TVP.

Ludzi w Polsce takich zgraja,
wykastrowac to, nim zlozy jaja!

I na koniec jedno zdanie.
Kij ci w oko PiS-o fanie!

Ostrzeżenie. "Twórczość" ma charakter prowokacyjny, wywołujący i promujący negatywne emocje. Swoje poglądy można przedstawiać w inny sposób, natomiast zwrot o "kastracji" jest dalece nie na miejscu. ~Dantalion


19 Lut 2018, o 13:52
Profil
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Rejestracja: 9 Kwi 2012, o 17:58
Posty: 769
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 454 razy
Otrzymanych podziękowań: 384 razy
Nick w grze: Maldito
Post Re: Janusz Cebula
To się kolega POpisał :)

Rozumiem że Twoim zdaniem jeżeli ktoś jest przeciwko homo-paradą z [członkami] na czołach co samo w sobie jest szerzeniem zgorszenia jak i również przeciwko przyjmowaniu uchodźców poprzez strach przed zamachami jest polaczkiem gburem i trzeba go zmieszać z błotem.

Według mnie temat nie ma nic wspólnego z grą i należałoby go przenieść do strefy zgniotu.

PS. Twój nick SmilodonKyx jest niedozwolony.

Zabrania się używania w nicku postaci gracza nieprzyzwoitych wyrażeń lub obelg oraz rejestracji nicków o wymowie politycznej, rasistowskiej lub wskazującej na obce strony internetowe. W celu uniknięcia pomyłki zabrania się również kopiowania lub modyfikowania nicków Administratorów, Game Masterów oraz innych graczy.

Hej! Nick Smilo z gry/forum jest jak dla mnie w porządku, a moduję na Dunebie, gdzie on gra :) Zbieżność nicków - naszego gracza oraz GM z Ostloru niewątpliwie występuje, niemniej nie jest to wina żadnej ze stron :P Zapewne obaj panowie nie mieli pojęcia o wzajemnym istnieniu, tym bardziej, że z tego co pamiętam, Smilo z Dunebu używal tego nicku wcześniej ;) // To dział artystyczny, więc jako takich ostrzeżen nie przyznajemy, ale to raczej nie był wiersz ani nic z tych rzeczy :P Wyedytowałem 1 wyraz ;) ~Give

Dodam, że ów GM posługuje się na forum nickiem Agarwaen, w grze natomiast miał kilkukrotnie zmieniany nick. Nie ma tu mowy o podszywaniu się pod członka administracji i wykorzystywaniu jego przerobionego nicku, gdyż użytkownik forum korzystał z nicku "smilodon" wcześniej niż GM - Szymdaro
Spoiler:

_________________
Gram od: 2011-04-13
Image
PEWNE INFORMACJE POZOSTANĄ UKRYTE ! ; )

MALDITO OSTLOR 101
TOLNOR 60
HELLSINGMO OSTLOR 44
VIP OSTLOR 37
OZ TOLNOR 31


19 Lut 2018, o 16:48
Profil
Błądzący w Tunelach

Rejestracja: 11 Lip 2016, o 20:18
Posty: 91
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: SmilodonKyx
Serwer: HardCore
Post Re: Janusz Cebula
Nie mieszam z blotem tylko wysmiewam postawe cebulactwa falszywego polskiego katolicyzmu i glupoty ludzi wierzacych w to co uslysza w tvp czy radiu maryja

Nie ma to nic wspolnego z gra ale to kacik poetycki wiec nie musi

Co do mojego nicku to mialem rozne wersje smilodonow od jakichs 5 lat jesli juz ktos kogos skopiowal to ten admin z ostloru mnie :D a przynajmniej mialem ten nick nim zostal adminem
W ostatecznosci moga mnie zbanowac nie gram juz w taern wpadam tylko czasem pogadac ze znajomymi albo poczytac/popisac na forum

Wpadl mi wierszyk do glowy to napisalem choc spodziewalem sie takiego odbioru bo spora czesc spolecznosci ma skrajnie prawicowe poglady co doskonale pokazuje moj zamkniety temat w karczmie pt o polityce

Ps a to ze parady rownosci to zgorszenie kto ci powiedzial ojciec rydzyk czy jakis lokalny nasladowca?
I nie jestem za po poki byl w polityce sympatyzowalem z palikotem a obecnie z braku prawdziwie lewicowej partii jestem za nowoczesna


19 Lut 2018, o 17:22
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 1 Sie 2013, o 12:32
Posty: 180
Miejscowość: Salem
Podziękowano: 347 razy
Otrzymanych podziękowań: 258 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Serwer: Tolnor
Post Re: Janusz Cebula
Jak ci Polska nie pasuje to auf Wiedersehen bądź do svidaniya.

PS. Widać wierszyk się ekipie podoba.

Nie skomentuję, wystarczająco sobie pogawędziliśmy na prv :roll: ~Give

Niestety brak reakcji = akceptacji.

Jak to bodajże Rosjanie rzekli na sejmie rozbiorowym - ''milczenie oznacza zgodę'', nikt tutaj nie milczał. Swoje stanowisko zajęliśmy,a to, że jest ono inne niż Twoje, przykro mi, ale nic nie poradzę. ~Giv


Ciekawe czy jakby wierszyk dotyczył murzynów lub co ciekawsze żydów czy bylibyście tacy wyrozumiali dla autora. Nie sądzę jednakowoż.

Możemy sobie tak gdybać do przyszłego tygodnia, bo ja jestem ciekaw tego i tego, a Ty tamtego i jeszcze tego :P O tym również napisałem Ci wcześniej na prv ;) ~Give

_________________
"Zmiany bez pośpiechu, zgodnie z planem, konkretne. Potrafię zaskoczyć życie, biorę z niego co najlepsze. Choć pomysły miało wredne, jestem niewygodnym graczem, zawsze do celu biegnę własnym wytyczonym szlakiem."


19 Lut 2018, o 17:49

Podziękowali: Bezi (20 Lut 2018, o 21:21)
Profil
Jedną nogą w Haligardzie

Rejestracja: 28 Gru 2017, o 15:37
Posty: 31
Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Post Re: Janusz Cebula
Jak ci się nie podoba buraku to wyjazd z polski, wolę jak TY to ująłeś "sierp i młotek" skrzyżowany niż dzikie reprywatyzacje i amber goldy.
Jak widać niemiecka propaganda nie osłabła, zresztą oni mają to we krwi, - Bismarck i jego Kulturkampf, Hitler, który porywał tłumy (HitlerJugend oraz SS, liczące wielką liczebność), a teraz TVN, i Polsaty (nie porównuje tu tych telewizji z Hitlerem i Bismarckiem)
Mam oglądać według Ciebie Tvn? Tam w pseudo-salonach dziennikarskich jest 5 z PO 4 z N. i 1 z PISU, a w TVP? W TVP jest z każdej partii politycznej, cóż poradzić, że lewaki mózg piorą.
PODSUMUJE TO fragmentem piosenki Sabatonu: Propaganda of the Reich - masterful machine.

Edit nie narzucaj nam nam przyjmowanie imigrantów, nie chcemy ich to po co mamy ich przyjmować, jak taki mądry jesteś to przyjmij dwóch do domu. Imigranci z Afryki w Polsce są sprzeczne z moją ideologią.
@up Zgadzam się w zupełności z Avadem.


Połączyłem posty. ~Give

_________________
Ferdynand Foch ( podczas obrad w Wersalu ) - To nie pokój tylko zawieszenie broni na 20 lat.
Nie pomylił się ani o rok.






Hej, Ty.
Kto ja?
Nie Twoja babcia. Jasne, że Ty.


20 Lut 2018, o 21:07

Podziękowali: AvadKevadra (20 Lut 2018, o 21:10)
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron