Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
 Przyszłość Forum. 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Rejestracja: 22 Maj 2014, o 16:17
Posty: 67
Podziękowano: 113 razy
Otrzymanych podziękowań: 203 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: HardCore
Post Re: Przyszłość Forum.
Grzesioen napisał(a):
Jeśli tak bardzo z twoim przyjacielem avadem lubicie politykę to będziecie mogli rozmawiać z ludźmi, którzy też to lubią. Nie będziecie musieli mieszać swoich poglądów z poglądami zwykłych, odizolowanych od świata graczy.

Ach, teraz rozumiem...

_________________
Krzywdząc innych, krzywdzisz sam siebie.


4 Sie 2018, o 00:26
Profil
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2011, o 03:06
Posty: 2255
Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 216 razy
Otrzymanych podziękowań: 865 razy
Nick w grze: Szymdaro
Post Re: Przyszłość Forum.
Jakie zwycięstwa? Przecież nie było żadnej walki, zatem nikt z nikim nie wygrywa. To administracja ustala zasady, nie musi walczyć z kimkolwiek, nikogo pytać o zdanie, żeby je wprowadzić. Tak samo jak z update w grze - odbiór zawsze jest różny, niektóre zmiany są kontrowersyjne, krytykowane. Zdarza się, że są cofane, poprawiane, zmieniane, ale i po jakimś czasie są dopiero doceniane, przyjmowane jako dobre, naturalne, potrzebne pomimo początkowej fali hejtu.

To czy ktoś strzelił sobie w stopę (nie nogę) czas pokaże. Może forum dzięki tym zmianom będzie zachęcać do odwiedzin osoby, które szukają forum tematycznego związanego z grą, w którą grają, czyli Taernem. Nie tylko z nazwy, ale ze względu na treści tam obecne. Taką mam nadzieję.

Polecam wszystkim spokojnie poczekać na publikację nowej wersji regulaminu, kilkukrotne przeczytanie a następnie analizę i wnioski. Teraz piszemy o przyszłości forum bazując jedynie na moim wpisie, gdzie uchyliłem nieco tajemnicy. Ostateczny kształt regulaminu forum, co oczywiste, nie jest jeszcze znany. Gdyby był, to już zostałby opublikowany, lecz nadal staramy się go dopracować.

Proszę również o zachowanie kultury, brak prowokacji i trzymanie się tematu, co ostatnio widać jest niezmiernie trudne.

Pozdrawiam

_________________
Mój kanał na YT

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.


4 Sie 2018, o 00:29
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Post Re: Przyszłość Forum.
Zapytałem w TV4 na kanale "Zapytaj Wróża", wysłałem tego sms na 76coś tam i teraz uwaga stenogram z rozmowy:

(G) Gromak
(W) Wróż
(A) Automat

a: szcześliwy zwycięzco, dodzwoniłeś się do studia, masz okazję zadać jedno pytanie!
g: (gromak rozmyśla nad pytaniem)
w: witaj o rozmówco, cóż za problem lub pytanie sprowadza Cię na łącza?
g: chciałem zapytać o przyszłość forum taern.pl
w: wyciągnąłem kartę "Wisielec"
w: Wisielec to karta bezruchu. Zewnętrznie nie dzieje się nic. Totalny bezruch, który sprawia, że życie wydaje ci się jakimś smutnym snem. Jednak wewnątrz ciebie dzieje się za to dużo. Przeważnie jesteś smutna i rozczarowana. Każdy kolejny dzień wydaje się podobny, monotonny aż do granic.

Wcale to nie znaczy, że nie masz ochoty na zmiany. Po prostu „wisisz”. Podskórnie czujesz, że powinnaś podjąć jakieś działania, żeby zmienić w końcu coś w swoim życiu, czy w danej sprawie. Jednak coś cię powstrzymuje, jesteś jak sparaliżowana. Czasami nie masz celu, a czasami nie masz ochoty i siły, aby go realizować.

g: biip biip biip biip ....

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


4 Sie 2018, o 00:42
Profil ICQ WWW
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lut 2015, o 21:41
Posty: 331
Podziękowano: 91 razy
Otrzymanych podziękowań: 621 razy
Nick w grze: Dantalion
Post Re: Przyszłość Forum.
Tak, regulamin niebawem będzie zmieniany. Tak jak Szymdaro pisał, będzie też zapewne miała miejsce mała reorganizacja.

W mojej opinii, forum gry, to forum gry. Tematy poruszane w Karczmie posiadają zazwyczaj nieco luźniejszy charakter, aczkolwiek powinny dotyczyć właśnie Taernu (i/lub elementów wchodzących w skład serwisu).

Jeśli chcesz dyskutować na temat forum czy zmian, to powinieneś w inny sposób skonstruować temat. Jeśli Twoim celem jest dyskusja, to nie ma problemu (ale już nie w tym temacie). Działania nie mają nic wspólnego z tym o czym piszesz w pierwszym poście. Temat posiadający formę domniemanych zarzutów prowadzi tylko do niepotrzebnych kłótni, a nie dyskusji.

Zamykam.


4 Sie 2018, o 11:03
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron