Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Rejestracja: 7 Maj 2011, o 19:06
Posty: 15
Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Favilla napisał(a):
Przypomnę - nikt Cie nie wprowadził, więc najwidoczniej nikt Cię tam nie chciał, nie sądzisz?


Tak qwoli wyjaśnienia :)

_________________
Image
Image


8 Lut 2014, o 22:29
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2013, o 19:30
Posty: 9
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 50 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: HidenobiKiu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Szczerze nie wiem o co tak wielki krzyk
1 mówisz ze zostałeś wyrzucony czyli raczej powód ku temu(sam pisałeś brak aktywności) był taki czy inny a kanclerz ma prawo prowadzić gildie jak mu się podoba
2 nie jesteś członkiem gildi to i prawa do przebywania w niej nie widze (czy cie ktoś wprowadził czy bo zostałeś wyrzucony offline)
3 nie chciałeś wyjść sam z gildi to ci pomogli (nie widze tu bez podstawności do urzycia komendy)
4 byłem w tej gildi czas spędzony tak nie był zły ale gildia jest specyficzna i nie każdy się do niej nadaje z tąd tyle wejść i wyjść w jej szeregi

_________________
Kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie


Ostatnio edytowany przez HidenobuKió, 9 Lut 2014, o 01:03, edytowano w sumie 1 raz



8 Lut 2014, o 22:30

Podziękowali: Favilla (9 Lut 2014, o 15:55)
Profil
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2011, o 22:55
Posty: 578
Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 478 razy
Otrzymanych podziękowań: 2053 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Favilla napisał(a):
Favilla napisał(a):
Przypomnę - nikt Cie nie wprowadził, więc najwidoczniej nikt Cię tam nie chciał, nie sądzisz?


Tak qwoli wyjaśnienia :)


A skąd to możesz wiedzieć? Może jednak ktoś mnie wprowadził? Przypomnę, że wczoraj w okolicach 23 byłem zalogowany również, na około 10 minut...

@Hid - pozostawię te gryzmoły bez komentarza.

Edit:

Nie rozumiem logiki myślenia Taernijczyków... Z teorii spiskowej robią się fakty a z samych faktów powstają teorie spiskowe... W 4 literach mam Favillę i jej Gildię - nie będę wyrażał opinii na temat niektórych jej członków i ich przywódczyni bo to poniżej krytyki - i niech to dojdzie w końcu do świadomości! Chodzi mi o to, że użycie teleportu było kuriozalne. Sam po 10 minutach bym stamtąd wyszedł, bo i co miałbym tam robić?! Natomiast kiedy teleport należałoby użyć, to gracze dostają kretyńskie wymówki. I Ty Gothrek chcesz dowodów na kolesiostwo? Sprawdź logi!

_________________
"Zawsze mam rację z prostego powodu-nie chrzanie głupot" - Kalart

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda


8 Lut 2014, o 22:32
Profil ICQ WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Rejestracja: 4 Kwi 2012, o 14:43
Posty: 251
Miejscowość: Kemenak
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 16 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Gothrek masz opcje edytuj gracz by już dostał warna

Jak Ją chciałem zwykłą spacje w nazwie to nie ...

Masz rację prawo nie działa w stecz

Ale wiem że ekipa nie ingeruje w sprawy gildi tylko jak kolega Basfau mówi kanclerz dba o porządek

_________________
WHY SO SERIOUS ?


Image


8 Lut 2014, o 22:57
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2013, o 19:30
Posty: 9
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 50 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: HidenobiKiu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Jesli sie domnie zwracasz to nie czastkowo nie jestesmy na ty ... Hidenobukiu a nie hid !!
wyrazam opinie na bezsensowny temat a nie pisze "gryzmoły"
masz aluzie bo zostałes wyproszony z miesca gdzie juz byc ciebie nie powino a ze sam nie chciałes wyjsc to cie wyrzucili hore


Kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie

_________________
Kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie


8 Lut 2014, o 22:59

Podziękowali: gromak (8 Lut 2014, o 23:10)
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Równi i równiejsi

a czego sie spodziewales ...

ale jest wyjasnienie natury oczywistej, nie ma winnych... to napewno dzialania blizej nieokreslonego hakiera z biblioteki na slazku... tak bywa i to zapewne ta niezidentyfikowana osoba cie teleportowala oczywisci domyslajac sie komend ...


eh eh oh oh zawsze tak zachwalales ekipe i mnie tepiles a teraz co obrot o 180 stopni??? cierp cialo co chcialo.... jak zamalo to jeszcze niech cie za wychylanie pokaraja a co...

ogulnie sprawa jest po twojej mysli nikt nie mial prawa cie teleportowac, nie zlamales regulaminu w zadnym wypadku... no ale nie masz cyckow wiec na spalonej pozycji stales... kolezanka twoja zapewne juz byla , ponazekala do gm i sam cie wykopal czego nie mial prawa zrobic, jednak mowiac prawa... Kazdy glupi wie , jest regulamin i sa rozne jego formy i zalezy kto jak reg interpretuje jest to oczywisty blad ale admini mowia ze tego zjawiska nie ma... jest tez takie zjawisko jak robienie czy tam podejmowanie dzialan wedlug widzimisie co zazwyczaj ma miejsce, i o tym kazdy glupi wie... admini ponownie nie widza ze takie cos sie dzieje.. przez co nie ma zadnych kar dla modow , przez co czuja sie bezkarni , przez co dochodzi do przekupstw, kolesiostwa itp...

tu zostala podjeta decyzja z tej nieregulaminowej strony i jedyne co mozesz to ponazekac jak niegdys ja na niesprawiedliwosc ktorej oczywiscie w grze czy forum nie ma i nigdy nie bylo.. a jest ale nie ma wedlug adminow... nic ci nie da to ze napisales... i jedynie mozesz sobie zaszkodzic miedzy innymi np modzi cie polubia przez co za slowa dziendobry na globie (alt- moj przyklad) dostaniesz knebla 1440 za prowokacje... a na supku dostaniesz odpowiedz ze slusznie bo w kajecie pewno niestworzonych rzeczy pelno...

Jest Lipa w ekipie. kazdy widzi. ale nic sie nie zmienia. chetni na modow sa odrzucani a koledzy z gildi czy tak polecony kolega kolegi dostaje moda... tak bylo jest i bedzie. no chyba ze znudzeni admini wreszcie sami siebie ogarna.. bo na ta chwile nie sprawuja zadnej ale to zadnej kontroli nad tym co robia modzi....

pozdrawiam mileego wieczoru


8 Lut 2014, o 23:05
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
legos95 napisał(a):
Ale wiem że ekipa nie ingeruje w sprawy gildi tylko jak kolega Basfau mówi kanclerz dba o porządek


Owszem zgadzam się, ale mi chodziło o to, że kanclerz decyduje o tym kogo przyjąć do gildii a kogo nie, tak samo jak biorę kogoś na wyprawę - ja decyduję. I to, że Hrabia Gromak siedział sobie bezkarnie na czyjejś działce to wina po znacznej części leży po stronie kanclerza, który przyjął go do gildii, tak samo jak kiedyś ktoś płakał, że dednął i następny nie chce odblokować drużyny - tu wina organizatora wyprawy. Jakieś argumenty przeciw?

@Crazy to co napisałeś było bardzo niemiłe względem Favilli, że ma biust i może robić co jej się podoba. Zinterpretowałem to jako uznanie Tej osoby za "puszczalską". W dyskusji jestem po stronie Gromaka, ale miej pewne zahamowania chłopie...

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


8 Lut 2014, o 23:09
Profil
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013, o 14:55
Posty: 173
Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 18 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: Crazyzdf
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
no glodnemu chlebek na mysli...

to ze ma cycki to wedlug ciebie stwierdzenie ze jest puszczalska to wybacz winetu ale to ty miej troche zahamowania\!!

lub czytaj ze zrozumieniem albo zaniechaj,,,

no coz ale wyjasnie modzi w wiekszosci to faceci,, i wiadome nie od dzis ze na placze kobialek (tez czujesz sie urazony kobialka) ? sa przychylni od tak poprostu i zdrowe racjonalne myslenie idzie w odstawke...

widac jeczala komus z gm i tyle w temacie i wkoncu pekl i wywalil nieslusznie ... tak bywa

@down masz tu wyjasnienie na kolorowo ci zaznacze

ostrzeżenie ~~Sokół


Ostatnio edytowany przez Crazyzdf, 8 Lut 2014, o 23:31, edytowano w sumie 1 raz



8 Lut 2014, o 23:17
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Rejestracja: 2 Lut 2012, o 19:23
Posty: 533
Miejscowość: Podrzecze (małopolskie)
Podziękowano: 370 razy
Otrzymanych podziękowań: 229 razy
Nick w grze: Basfau
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
No ja przepraszam bardzo, ale:
Crazyzdf napisał(a):
no ale nie masz cyckow wiec na spalonej pozycji stales...

_________________
Basfau - druid 116lv S3/S7
http://scr.hu/5nu/8uwes kod na nieśmiertelność

"Jestem chory na Polskę" ~ Jerzy Duda-Gracz

AvE Ja <3
Matematyka: Twierdzenie Drygurosa brzmi? Bug^2 + Lag^2 = Up^2


8 Lut 2014, o 23:27
Profil
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Rejestracja: 5 Lis 2013, o 19:30
Posty: 9
Miejscowość: Zamość
Podziękowano: 50 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: HidenobiKiu
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Równi i równiejsi - czyli jak wykończyć tą grę
Można stwierdzić ze skoro kobieta to będzie miała wieksze względy u mężczyzn , ale jesli formułujesz je w ten sposób (ma cycki jesteś na spalonej pozycji ) jest to uwłaczające i mówi o twoim braku kultóry i szacunku , dodawanie do tego ze wkleja na priv swoje zdjęcia no sory ale to daleko posunięte insynułacje nie dziw sie ze ktos odczytuje to jako obrazę bo ewidentnie to nią jest , mimo ze możesz posiadać jakieś ale w stosunku do kogoś nie pozwala ci to na to by obrażać go w ten sposób .

sorka za błedy wiekszosc poprawiona (pózno juz jest )

_________________
Kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie


Ostatnio edytowany przez HidenobuKió 9 Lut 2014, o 00:57, edytowano w sumie 2 razy



9 Lut 2014, o 00:16
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
cron